PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Kott
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
kouk
 
kouk
24.03.2020, 21:17      Reagovat  
 
 
Hmm... odkaz
 
 
wrip
 
wrip
23.03.2020, 08:07      Reagovat  
 
 
Tady, na diskuzi, je "mrtvo". V této pochmurné době se nechce nikomu čeřit hladiny tichých (viď Vendo rybáři) vod.
Tak snad jeho (Já) počin a jím na 4D zveřejněná ročenka zaujme a snad se pár ohlasů tu, či tam objeví.
Osobně děkuji a smím-li, tak zvěstuju, že v mém případě není třeba ročenku mi zasílat poštou. I tato forma mi stačí a bude-li zlomená a projde-li tiskem, rád si ji převezmu někdy při domácím zápase. Šetřme … kolik že dělá v těchto dnech poštovné?
 
 
českobroďák
 
českobroďák
22.03.2020, 16:13      Reagovat  
 
 
Ročenka výborně zpracovaná,zajímavé a poučné počtení.Dík autorovi.
 
 
Já.
 
Já.
22.03.2020, 12:52      Reagovat  
 
 
V interní rubrice na webu 4D je Ročenka 2019 Dukla klubu.
 
 
Já.
 
Já.
16.03.2020, 08:10      Reagovat  
 
 
U Julisky a na ní nemám co a koho fotit, tak dnes ze sklepního depozita vyhrabu nějaké svázané ročníky Stadiónů a nafotím z nich něco na odkaz Přece to s tou k... v myslích neprohrajem. Prosím také o pochopení, že členské ročenky a průkazky Dukla klubu budu poštou rozesílat a osobně vydávat později. "Kdo si počká, ten se dočká."
 
 
martinstep
 
martinstep
15.03.2020, 22:57      Reagovat  
 
 
Dukláci držte se, hlavně ať to DUKLA přežije. Bohužel dle mých úvah bude tato pandemie trvat několik týdnů, minimálně do cca 15. května si od nejen fotbalu odpočineme. Snad se mýlím.
Každopádně u nás v letecké dopravě již máme nastavený provizorní provoz až do 20.září 2020 Smajlík
Pokud se sezóna dohraje, tak tipuji že již neprohrajeme Smajlík
 
 
Šternberák
 
Šternberák
15.03.2020, 12:46      Reagovat  
 
 
Reakce na Já.: Řekl bych, že spíš vznikne patová situace...
Ne většina z nás, ale určitě nikdo toto nezažil. Zimní sporty, hokej ale i halové soutěže (volejbal, házená, basket...) jsou buď už oficiálně zrušeny, nebo na 100 % zrušeny budou a nedohrají se. V případě fotbalu jsem ještě optimista, od května by se to mohlo dohrávat. Euro bude zrušeno a tak by se mohlo hrát až do konce června a 1. liga třeba i bez nadstavby. Trénovat snad zatím můžou, víc jak 30 jich na hřišti být při tréninku nemusí.
 
 
Já.
 
Já.
14.03.2020, 08:31      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: tvuj nazor, neberu ti ho. jihlava ...
Řekl bych, že spíš vznikne patová situace fotbalových a dalších sportovních soutěží, a že se nedohrají a skončí současnými tabulkami. Dohrát jaro na podzim by bylo zvláštní. Jsem také v očekávání, co zbude z deníku Sport a jak dopadnou další sportovní časopisy. O fanoušcích a sportovcích nemluvě. Většina z nás takovou situaci zažívá poprvé.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
13.03.2020, 07:31      Reagovat  
 
 
tvuj nazor, neberu ti ho.
jihlava suveren doma, ale venku hrat neumi, v tabulce je az osma... proto si myslim, ze ji porazime.
 
 
Dukelak
 
Dukelak
12.03.2020, 20:25      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: tak jihlavu dame jindy, po dalsi pa...
My porazí me Jihlavu leda tak až naprsi a uschne. Už se konečně prober. Ale Příbram angažovala Horviho a my furt pokračujeme s tím naším Murinem Smajlík
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
12.03.2020, 19:49      Reagovat  
 
 
tak jihlavu dame jindy, po dalsi pauze... uvidime, jak nam prospeje
 
 
zdeněk1
 
zdeněk1
12.03.2020, 07:55      Reagovat  
 
 
Alespoň takto: FK Dukla Praha - FC Vysočina Jihlava ČT sport
Možná je i varianta, že už se dále po dvou kolech hrát nebude. Pak by mohla platit i
aktuální tabulka. Proto se musíme dostat na třetí místo....těžký úkol.
Nesouhlasím, že by uvedení tři naši tahouni hráli bez zaujetí !! Bojovali, ale bohužel to nevyšlo. Piroch je v globálu naším nejlepším hráčem v obraně. Když soupeři utíkají po křídlech, tak to taky tam nemá jednoduché. Myslím, že Jihlavu uděláme.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
11.03.2020, 19:31      Reagovat  
 
 
Reakce na Dukelak: Souhlasím s tebou. Abych nebyl jenom ...
az na pabla celkem souhlas. celkove to tady moc slyset nechceme, ale Dukla potrebuje vyzrat. postup sice neni nerealny, ale v lize by to bylo trapeni...
ale podobne jsou na tom VSICHNI druholigisti a 2-3 celky prvni ligy
 
 
Dukelak
 
Dukelak
11.03.2020, 14:36      Reagovat  
 
 
Očekával bych že především Tetour,Holík a Doumbia by měli být tahounx a když to prezenu oni sami mají v sobě potenciál postup uhrát sami. Jenže oni hrají bez patricneho zaujetí jakoby je ten fotbal nebavil to je pak těžké. Jestli pomohlo jim navýšit platy?
 
 
Dukelak
 
Dukelak
11.03.2020, 14:26      Reagovat  
 
 
Souhlasím s tebou. Abych nebyl jenom negativní já si myslím že ten mancaft není až tak špatnej. Dost hráčů má ligové zkušenosti takže neustále vymlouvani se na nízký věk neberu. Ale chybí opravdu spolehlivý gólman a nějaký lídr v obraně. Piroch mě očekávání nenaplnil. A budu se opakovat - případná změna trenéra po sezoně jen prodlužuje současnou agonii. Přitom naděje aspoň na baráž je pořád ještě reálná ale to by se musel změnit herní projev a tomu nic nenasvědčuje je to pořád po odchodu Pabla mizerné
 
 
wrip
 
wrip
11.03.2020, 13:14      Reagovat  
 
 
Reakce na Dukelak: No aspoň se pokoušíme o nějakou hlubš...
Proto mládenci v debatě pokračujte. Věcně, bez urážek, bez napadání, konkrétně, s kritickým pohledem na vše kolem. Osobně to zatím se zájmem sleduju, s každým víceméně souhlasím a jednou mě snad zase múzy osloví. Ale když už ten fotbalový projev, bez ohledu na aktuální tabulku, za moc nestojí, tak si o tom alespoň "pokecejme". V tom je smysl, ne v urážkách.
 
 
Dukelak
 
Dukelak
11.03.2020, 12:36      Reagovat  
 
 
Reakce na Herschel88: Praduklák a Dukelák : Vy dva mudrc...
No aspoň se pokoušíme o nějakou hlubší analýzu stavu jak na Dukle panuje. Na to ty mentálně nemáš kromě neustálého napadání Rady se kterým ja souhlasím. Přitom ale opomijis Hrusku který je to samé. Ale problému ještě tady cela rada
 
 
Herschel88
 
Herschel88
11.03.2020, 10:28      Reagovat  
 
 
Praduklák a Dukelák : Vy dva mudrcové jste se hledali,až se našli.Napište ještě něco chytrého.Neskutečná legrace číst ty vaše výplody.
 
 
Šternberák
 
Šternberák
10.03.2020, 23:28      Reagovat  
 
 
Reakce na mirokrejcik: Nejvíc mě vadí ty Vaše přezdívky...
Palici máš akorát ty. Pokud bys tady diskutoval 14 let, tak tady většinu "stálých členů" budeš znát. Já většinu znám a oni mě taky. Nepotřebuju jejich občanská jména na nic. A ty přezdívky většinu vznikly dávno. Proč potřebuješ znát jména ty, chytrolíne? Chceš někoho udat, nebo zažalovat? Mlaďoučké mužstvo než celé vyzraje, tak se dávno změní, dobří půjdou za lepším. To je normální, to bys čekal do nekonečna. Je potřeba dělat dobrou přestupovou politiku a ne jen na něco čekat. Než začneš plácat nesmysly a urážet, tak si to srovnej v palici, ty stratégu. Budeš klidnější... Tvůj David
 
 
Dukelak
 
Dukelak
10.03.2020, 20:28      Reagovat  
 
 
Reakce na mirokrejcik: Nejvíc mě vadí ty Vaše přezdívky...
Pokud myslíte že placam zrovna já nesmysly je mi to fuk Dukla to dělá špatně už asi 3 roky a pokud vás o tom nepřesvědčí ani výsledky a předváděna hra tak to se opravdu neshodneme. A znovu opakuji není to v trenérovi Ale presto bych ho okamžité propustil protože není schopen za 2 roky zmenit aspoň něco k lepšímu
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu