PORTRÉTY Z JULISKYJiří Piroch
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Čany
 
Čany
12.09.2019, 20:08      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: tak pardubicky hrac Prosek tipuje, ...
Už konečně musí prohrát!Takze vyhra 2:0 Smajlík
 
 
wrip
 
wrip
12.09.2019, 14:56      Reagovat  
 
 
Reakce na Já.: Jen dva tipují plichtu, ostatní výhru Duk...
Já klidně obě. Jenom doufám, že budu mít čím zpátky řídit.
 
 
Já.
 
Já.
12.09.2019, 14:46      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: tak pardubicky hrac Prosek tipuje, ...
Jen dva tipují plichtu, ostatní výhru Dukly (včetně mne). Ale že bych za to dal ruku do ohně, to tedy ne.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
12.09.2019, 07:43      Reagovat  
 
 
tak pardubicky hrac Prosek tipuje, ze Duklu porazi 3:0. ja zase verim, ze se pardubky nakazi hradeckou virozou a zapas skonci 0:2. Co ostatni tiperi?
 
 
wrip
 
wrip
09.09.2019, 12:07      Reagovat  
 
 
Pak se divme že béčko v Chlumci nevyhrálo. Bez trenéra se vyhrávat nedá a ten náš (Podolák) podle bulváru Sport vedl včera domácí tým. A bulvár má přeci vždycky pravdu.
 
 
kouk
 
kouk
08.09.2019, 22:48      Reagovat  
 
 
Tak se mi mé veřejně - tajné přání vidět v sobotu v tv souboj prvního s druhým bohužel nesplní...místo toho dávají zápas Brno - jako Brno...no hlavně aby v těch Pardubicích to nebyla ostuda jako jako Líšeň...tedy jako Brno...
 
 
wrip
 
wrip
08.09.2019, 20:23      Reagovat  
 
 
Tak teď něco k dnešnímu zápasu béčka i já. Nikomu nic nezakazuju, neřídím kdo co smí a nesmí říct. Ani nikomu neradím a nekecám do trenérského řemesla.
Předně opět konstatuju, že se fakt vyplatí na to béčko chodit, a to i třeba do těch Jiren. Chcete vidět fotbal? Jděte tam, neprohloupíte. Spíš mě ale zaráží, že ten zápas nemá z naší strany žádnou kulisu. Jsou tam, alespoň doufám, i příbuzní a známí našich hráčů a mlčí a mlčí a mlčí. A že by si někdo z nich vzal na sebe něco v klubových barvách? Ne, to nehrozí. Ani tu šálu ne. Ale zpátky k zápasu v Chlumci.
Jednoznačně to bylo zajímavé utkání, kde se to hrálo nahoru dolů, nikde žádný alibismus, jedna pěkná akce střídala druhou. Menší hřiště umožňuje rychlejší a snadnější dostupování k soupeři a přináší tak větší počet osobních soubojů. Brzo se tak ukázalo, že to domácí budou hrát pěkně „od podlahy“ a našim kluků nezbývalo, než ukázat že dominují v technice. Dokud si to naši mladíci tzv. strkali, domácí ke svému rozčarování víc běhali. A je to dost štvalo. Štvalo je to až tak, že občas některého z našich hráčů přebrousili. No, a když po čase zjistili, že to fakt brousit můžou, že to broušení z jejich strany zas až tak moc sudímu nevadí, tak se vůbec neostýchali této možnosti využít. Jakmile naši přidali na rychlosti, přestali se mazlit s míčem, dávali ho hned od nohy tak domácí zase jenom běhali a soubojů ubylo. Opačně zase, když naši začali „vymýšlet“, hrát si, dostali nakopáno.
Mělo to ale i své pozitivum, naši kluci přišli na to, že by si mohli kopnout taky. A šlo jim to. Ale hned, jak by měl mít náš hráč v tomto souboji navrch, tak zase, očekávaně, vstoupil arbitr do hry.
Ten se ale předváděl i jinak. Ochotně přiznával našim hráčům výhody ve hře, ale jenom pokud z nich nehrozilo nebezpečí pro domácí mužstvo. To byl schopný původně signalizovanou výhodu přerušit, abychom ji náhodou nevyužili a míč vrátil i o třicet metrů zpátky na místo přestupku. Na druhou stranu tohle nepraktikoval tam nechával výhodu co to jen šlo.
A druhá námi obdržená branka? Výsměch všemu a všem. V souboji o míč je náš hráč zezadu „dojet“, jedním z bratrů Labíků, odporoučel se na zem a následoval centr, ze kterého domácí vsítili. Oba bří Labíkové byli dovednostmi našich hráčů frustrovaní až natolik, že i místní fanoušci vzývali všechny svaté a prosili, ať už toho nechají nebo je sudí pošle ven. Ale to by nesměl pískat sudí Nejedlo.
Jinak se ale naši skutečně musí naučit hrát i takhle a chytře si v soubojích počínat. Ne však jako Palacios, který je dohrán a v pádu se po faulujícím soupeři ožene nohou. To záminka k strkanici, kterou soupeři rádi využijí.
Takže fakt zajímavé utkání a i když naši prohráli 2:4 (mnozí se pousmějete, ale může za to Já), tak přesto nedopadli u Chlumce jako ti sedláci. No na béčko příští neděli po ránu do Jiren. Tam přivítají naši nevyzpytatelné Ústí (to nad Orlicí).
 
 
Jean1
 
Jean1
08.09.2019, 20:07      Reagovat  
 
 
Reakce na Já.: „Převýšovský“ Chlumec dukláckým mladým na...
Tak proč no nekoupí?????Hloupá otázka! Že jo!
 
 
Já.
 
Já.
08.09.2019, 18:41      Reagovat  
 
 
„Převýšovský“ Chlumec dukláckým mladým nakopal a sudí to toleroval, mírně řečeno; to nebylo fér. Dukla má na hradecku dobré jméno a domácí fandové hru Dukly chválili. Na konci se to při odchodu do kabin ale trochu „pokohoutilo“. Chlumec byl ale asi zatím nejsilnějším soupeřem béčka Dukly a jeho třígolového snajpra by Dukla potřebovala.
 
 
wrip
 
wrip
07.09.2019, 19:20      Reagovat  
 
 
Kdo jede zítra na béčko?
 
 
pebr
 
pebr
07.09.2019, 15:40      Reagovat  
 
 
Po odchodu Šárky je pověšování našich informací na klubový web poněkud nepružné, tato už tam měla viset 2 dny... Tak alespoň tudy:

V sobotu 14.9. svedeme v Pardubicích přímý souboj o první místo v tabulce, tudíž by bylo záhodno, aby se fanoušci dostavili v co nejhojnějším počtu a povzbudili naše hráče v boji. Fanklub pořádá výjezd vlakem - do Pardubic je ideální spoj, jede necelou hodinku. Jízdenky budou z velké části hrazeny z pokladny fanklubu, jízdné včetně přesunu po Pardubicích by proto nemělo přesáhnout 100 Kč. Apelujeme tudíž na všechny, kdo by se k nám chtěli připojit, aby se nejpozději do úterka 10.9. přihlásili Vojířovi, ideálně formou SMS na známé číslo 604494686. Napište také, zda se na vás vztahuje nějaká sleva (student, důchodce, ...), ať v tom máme přehled. Hromadnou jízdenku bychom měli objednat nejpozději tři dny před odjezdem. Sraz k odjezdu bude každopádně v 8 ráno na Hlavním nádraží u pokladen, a přihlášeným jej ještě připomeneme.
 
 
Já.
 
Já.
07.09.2019, 13:42      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: Fanouškovské review sem už asi nikd...
Zmínku jsem už včera napsal na duklaky. Byl to prvoligový fotbal. Teď jsem se vrátil zmrzlý z žákovské Ruzyně, kde naše příliš klučičí U15 podlehla 0:2 fyzicky zdatnějším Bydžovákům; hlavně jsem si ze zápasu odnesl dojem, že letos to na postup zpátky do 1. žákovské ligy nevypadá. A za druhé načerpal klubové informace. Béčko mužů mi nabouralo neděli, když v Chlumci hraje už dopoledne; podobné časové rošády last minute jsou nemilé a fanouškům nenahrávají.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
07.09.2019, 12:40      Reagovat  
 
 
nechci slyšet trávu růst, ale čuju nějakou kubovinu...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
07.09.2019, 08:46      Reagovat  
 
 
Fanouškovské review sem už asi nikdo nedá, možná kvůli termínu zápasu utkání moc očitých svědků nemělo. Tak snad aspoň vítězství na hříšti soupře, kterému jsme loni dali tuším 9 bodů, vlije naději - fandům v budoucnost Dukly a hráčům ve vlastní schopnosti a od perníkářů přivezeme tři bodíky!
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
06.09.2019, 15:08      Reagovat  
 
 
Výborné kluci, skvělý výsledek! V Pardubicích to bude doufejme s podobným výsledkem..
 
 
kouk
 
kouk
05.09.2019, 22:27      Reagovat  
 
 
Reakce na Kolomajzna: Uz jsi konecne dostal moznost tu o...
No myslím si...že bohužel ta hra na něm v poslední době stála docela dost...samozřejmě nebyl jediný...to je jasný...ale přeci jenom...
 
 
kouk
 
kouk
05.09.2019, 22:23      Reagovat  
 
 
Reakce na zdeněk1: Nemohlo by se dát do smlouvy, že nesm...
Pokud by proti nám Pablo v poháru nastoupil nebo nenastoupil...tak to je vážně to úplně poslední co mi nyní trhá nervy...
 
 
pebr
 
pebr
05.09.2019, 21:26      Reagovat  
 
 
Přidávám se k zastřenému dotazu Já.: Chystá se někdo zítra do Příbrami? Já. i já asi jo, a oba se rádi vydáme na hlavní tribunu. Ale kdyby nás tam chtělo jet víc...
 
 
Jean1
 
Jean1
05.09.2019, 18:48      Reagovat  
 
 
Reakce na Kolomajzna: Uz jsi konecne dostal moznost tu o...
Tady Majzno nikdo nehysterči!! Jasně jsem tady deklaroval ,že s tím že Pablo odejde jsem počítal.Zaráží mě pouze že hráč jeho kvalit odchází za tak malou částku!
 
 
Maxíček
 
Maxíček
05.09.2019, 18:37      Reagovat  
 
 
Reakce na Kolomajzna: Uz jsi konecne dostal moznost tu o...
Těžko najdeš fotbalistu hrajícího ll.Ligu,kterej by odmítl nabídku z l.Ligy a to je ten průser,o kterém jsem v souvislosti s naším padákem psal.Kariéra je krátká a každý chce hrát co nejvýše,klubismus je pro fanoušky.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu