PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Krunert
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
wrip
 
wrip
11.08.2019, 00:28      Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: To ale nic nemění na tvém povzdechu směr...
Přestaň, nepodsouvej nikomu nic. Ani slovem jsem se nedotkl kotlíku, ešusu, ba ani šálku. To možná Ty by jsi na toto téma rád rozvinul diskuzi. Klidně se toho chop. Upozorňuju Tě ale, že ti trenéři dřepí rozptýlení po celé tribuně. To Ty ale nemůžeš vědět, tak často se na Julisku zase nedostaneš.
 
 
kouk
 
kouk
11.08.2019, 00:18      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: zdeněk1. Nic jiného v tom nehledej....
To ale nic nemění na tvém povzdechu směrem k nefandící či málo fandící části kotlíku Smajlík
 
 
wrip
 
wrip
11.08.2019, 00:01      Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: Jelikož jsem "trochu" vypadl z kotelnick...
zdeněk1. Nic jiného v tom nehledej.
 
 
kouk
 
kouk
10.08.2019, 22:43      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Jj, Zdenda je svým trenérstvím už pověst...
Jelikož jsem "trochu" vypadl z kotelnického rytmu...tak nevím...zda se tam máte nyní nějaké nepsané pořadí...kdo je fanoušek číslo 1, 2, 3...atd...každopádně tak či tak si myslím...že teď lehce podceňuješ zbylé členy kotlíku...těch "jedniček" já tam vidím více...neříkám že úplně všichni...ale jsou tam...
 
 
wrip
 
wrip
10.08.2019, 21:43      Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: Neber to ve zlém...ale ty tvé tréninky.....
Jj, Zdenda je svým trenérstvím už pověstný. A není sám. Těch "trenérů" máme přehršel. A správně naznačuješ, že studnice námětů je nekonečná. Na druhou stranu ale nutno uznat, že naše jednička je alespoň při fandění slyšet a není skoupá na to kluky na hřišti povzbudit. Kdyby tak všichni tito trenéři (alespoň jejich většina) při zápase svůj hlas k podpoře hráčů pozvedla, to by byla kulisa. To by byla paráda. Ale oni né. Oni budou mlčet a pak jenom kafrat.
 
 
kouk
 
kouk
10.08.2019, 20:07      Reagovat  
 
 
Reakce na zdeněk1: Zápas jsem neviděl, ale jednu připomí...
Neber to ve zlém...ale ty tvé tréninky...se už pomalu ale jistě stávají legendárními...nejdříve to bylo...trénovat co dělat když soupeř jde zahrávat roh...nyní se zaměřit na to co dělat na konci zápasů...co bude dál???...já to říkám pořád...že nyní už musí přijít jediné...zlepšit vhazování autů...a nebo snad natrénovat jak se chovat při soupeřově střídání během zápasu???...to by mohlo být taky velmi nebezpečné...
 
 
zdeněk1
 
zdeněk1
10.08.2019, 18:06      Reagovat  
 
 
Zápas jsem neviděl, ale jednu připomínku si neodpustím. 10.9.2017 jsme vedli v Jihlavě před koncem 2:1 a pak potupně prohráli. Pár našich hráčů u toho tehdy bylo. Bohužel
situace se znovu (částečně) opakovala. Poučení jsme si nevzali. Je to škoda. Bude potřeba jeden tréning věnovat hře v posledních minutách. Myslím, že jsem viděl Plzeň, že to docela uměla. Je plno způsobů, jak toho dosáhnout....třeba se nám to ještě bude hodit.
Podle všeho jsme měli ještě v 87.min míč, ale to nevím přesně....
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
10.08.2019, 17:38      Reagovat  
 
 
Reakce na Jean1: Takže ,utkání jsem neviděl, nemohu tedy...
Ono by stacilo dat do zakladu Ayonga místo jalového Hadascoka…
 
 
kouk
 
kouk
10.08.2019, 17:21      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Smutno přesmutno je v duši Dukláka po vč...
Tak tak...všude platí..."host do domu...hůl do ruky"...ovšem na Julisce vítáme hosty div ne "chlebem a solí"...samozřejmě mám na mysli fanoušky...
 
 
wrip
 
wrip
10.08.2019, 14:46      Reagovat  
 
 
Dost možná se mnou nebudete souhlasit, alespoň vy, co jste zápas viděli, ale při použití desetibodové stupnice si dovolím ohodnotit Hrušku osmičkou, sedmičku dávám Jirkovi Pirochovi a Gonzálesovi, šestku Chlumeckému, Kovaľovi a Doumbiovi. Tu taky dávám Krunertovi, který o půli střídal do těch chvil nevýrazného Hadaščoka (2). No a pětku Lukáši Holíkovi. Zbývající dva co střídali, Souček s Ayongem se na hřišti moc neukázali. Dost možná k naší škodě. A čtyřkou hodnotím Domču Preislera, kterého domácí měli dokonale přečteného a věděli co a jak na něho hrát, jak mu ztrpčit život.
 
 
wrip
 
wrip
10.08.2019, 14:44      Reagovat  
 
 
Smutno přesmutno je v duši Dukláka po včerejšku. Zvlášť když tam u toho byl osobně. Neustále se mu vybavuje, co zápasu předcházelo. To tu ale už vylíčil Já. Naštěstí alespoň při vstupu nedělala security své obvyklé manévry s těžkooděnci, kompletně vyzbrojenými včetně štítů atd. To ostatní, nachystané na hrstku nás, bylo ale hodně ponižující. Třeba, když například máma musela dlouhé minuty, čekat aby mohla v tom parném počasí pořídit svým synům pití. Tvrzení, že to je pro naši bezpečnost neobstojí, protože domácí fanoušci k nám byli shovívaví, nekonfliktní. Óóóóó jak komfortně se musejí cítit fanoušci hostů na Julisce. Výhled krásný, skvělé, dostupné a hlavně relativně rychlé (minimálně oproti Jihlavě) občerstvení. A v Jihlavě? No musíte se v první řadě smířit s tím, že uvidíte ho… (neuvidíte téměř nic).
No a včerejší zápas? Darmo mluvit. Trenér to řekl, jak to řekl. Byla tam místa kdy výkon našich byl celkem obstojný a čekali jsme, že už to tam konečně spadne. Po čtvrthodině to bylo zase naopak a jen jsme nevěřícně kroutili hlavami, abychom po pár minutách zase žili nadějí, k naší smůle planou nadějí.
 
 
Jean1
 
Jean1
10.08.2019, 11:59      Reagovat  
 
 
Takže ,utkání jsem neviděl, nemohu tedy hodnotit. Podle trenéra i podle J.Pirocha jsme si prohrát nezasloužili. Vypadá to tak ,že potřebujeme nějakého bombarďáka do útoku.Ale kde ho vzít. No nezbývá než ,aby se kluci otřepali a v sobotu přejeli Brno.Jinak nám horní část tabulky začne ujíždět.Já vím soutěž je dlouhá a je brzo na závěry! Lepší je to ale zachytit hned.
 
 
kouk
 
kouk
10.08.2019, 10:24      Reagovat  
 
 
Reakce na Já.: 8 mužů, 2 ženy a 3 děti byli včera zamčen...
No vidíš jaký z vás jde strach...ale teď vážně...o specifičnosti jihlavského stadionu jsem tady již psal...pak se div...že tam nikdo nechce jet...navíc...Jihlava nebyla...není...a ani nikdy nebude fotbalové město...to je to samé jako kdyby eskymáci chtěli udělat díru do světa v plážovém volejbale...
 
 
Já.
 
Já.
10.08.2019, 06:00      Reagovat  
 
 
8 mužů, 2 ženy a 3 děti byli včera zamčeni v jihlavské kleci pro hosty až tak ponižujícím způsobem, že i místní fandové přesvědčovali pořadatele, ať jim vrata na malou tribunu odemknou a nezapírají je navíc železnou závorou. A to, jak je vždy jeden sekuriťák doprovázel přes celou malou tribunu pod lázněmi k občerstvení, připomínalo vězeňskou eskortu, byť tvrdil, že je jejich ochrankou. Nesmyslné podmínky FAČRu či koho jiného vůči hostům, na pár slušných dukláků venku vždy platí absolutně. I proto do sektoru hostů nechodím a své členství ve FAČRu jsem zrušil. Včerejší prohra Dukly byla nespravedlivá předvedené hře obou mužstev. Bez koncáka, ze kterého má soupeř strach, a gólového drajvu týmu v útočném vápně to ale k postupu nepovede.
 
 
krnovjan
 
krnovjan
09.08.2019, 23:20      Reagovat  
 
 
Nezajímá mě, kdy a jak se prohrálo, prostě prohra a nula bodů...to je vše....
 
 
kouk
 
kouk
09.08.2019, 20:30      Reagovat  
 
 
Zápas jsem bohužel neviděl...ale dle psaného a čteného onlajnu...jsem si od začátku druhé půle v duchu říkal..."jen abychom nedostali nějakej blbej gól na konci zápasu"...no a je to přesně tady...1 : 0...0 bodů a odchod na párek...no v tomto případě spíše na Klobásu...no a já jdu na Liverpool...ten na rozdíl od naší české ligy v pohodě uvidím...éto paradoxy...
 
 
krnovjan
 
krnovjan
09.08.2019, 18:05      Reagovat  
 
 
Dá se na o někde dívat?
 
 
zdeněk1
 
zdeněk1
09.08.2019, 11:31      Reagovat  
 
 
Oprava, mělo by to být jen 1,1 km z nádraží – 18 min.
14.8.2019 od 17:00 hod. podle jejich stránek.
 
 
wrip
 
wrip
09.08.2019, 11:01      Reagovat  
 
 
Reakce na martinstep: dnešní zápas bude vysílat sázkovka...
Vím. Vyhrajeme. Kde? V Berouně, ul. Na ostrově. Začne to v některou středu, někdy v 17:00.
 
 
zdeněk1
 
zdeněk1
09.08.2019, 10:35      Reagovat  
 
 
Asi je problém....z vlakového nádraží je to na stadion 3 km. Možná místní doprava....
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu