PORTRÉTY Z JULISKYJiří Piroch
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
wrip
 
wrip
31.03.2013, 13:53      Reagovat  
 
 
Sestavu pro 17. kolo, kdy se zajíždělo do Teplic, jsme nejlépe trefili já s Janíčkem a Tomaštou. Každý jsme sice napsali sestavu jinak, ale přitom jsme trefili 9 tipů na jména hráčů, které trenér nakonec poslal na hřiště v základní sestavě. Kromě jména brankáře – Filipa Rady jsme se společně ještě shodli na jménech - Božič, Vrzal, Romera, Štetina a Borek. V ostatních tipech jsme se už vzájemně lišili.
Takže po tomto hlasování má naději si natočit svoji videotipovačku na některý z příštích zápasů 38Tomasta.

Sestavu pro zápas 18. kola, kdy se pro změnu zajíždělo na Slovácko, opět nejlépe trefili tři z nás. Jak jinak, byl to opět Janíček, které tentokrát doplnili Tyci a sem_to_ja. Zajímavostí je nejenom to, že se do sestavy postavené trenérem strefili opět devětkrát, ale i to, že se v těchto devíti případech na tipovaných jménech společně shodli.
Takže máme další dva tipující, kteří si mohou svoji videotipovačku natočit.

Při skládání sestavy proti Příbrami osvědčil svůj přehled, pravděpodobně pramenící z ne příliš velké náklonosti k bossovi Stárkovi, Čany. Ten v sestavě pro zápas 19. kola dokonce správně určil 10 jmen hráčů. A kdyby prohodil Pedra s Božičem, mohl navrhnout trenérovi, že to někdy vezme za něho.

Při nominaci k utkání 20. kola opět vynikli Janíček s Tycim, kteří shodně dali správně 9 jmen hráčů. Nutno ale zvlášť ocenit právě Janíčka, který jednak patří ve správnosti svých tipů dlouhodobě k nejlepším, ale v tomto kole navíc vystihl záměr trenéra a spolu s ním poslal v základu do zápasu, na milost vzatého, Pavla Haška.

Snad pod dojmem šaškárny v Plzni a následných pseudomoudrých rozhodnutí komisí Peltova svazu se pro zápas 21. kola, kdy na Julisku, do Škoda Transportation arény, přijelo odpadové hospodářství z Budějovic, nenašel nikdo, kdo by si troufl nabídnout pomoc trenérovi a postavit svoji sestavu.

Zápas se Slávií bude zase v mnoha směrech zvláštní. Zejména minulostí obou trenérů, asistenta, ale i managementu, soubojem Radů a zejména aktuálním postavením v tabulce. Tak neváhejte a až se objeví vlákno na Slávii, pošlete včas své tipy.
 
 
maratonec
 
maratonec
30.03.2013, 16:10      Reagovat  
 
 
Před pátečním utkání jsem zažil jednu nepříjemnou příhodu.Jak jsem avizoval, končím s hřištěm U topolů a hodlal jsem otevřít novou tradici v restauraci Juliska. Dostavil jsem se na rozlučkovou a najednou se na mě vrhli dva Říčanstí lapkové, za vydatné pomoci pod erbem DC4 se ukrývajícího zbojníka a na pomoc přispěchal i medvěd potulující se po Dejvických hvozdech.Torturou se snažili ze mě vymámit odvolání mých údajných kacířských slov. Když jsem přežil i ta nejkrutější mučení,tak násilím do mě nalili co pivním mokem nazývali Kozel,po tomto otráveném nápoji jsem svá kacířská slova odvolal. Byla mě navrácena všechna privilegia a podán protijed pivo Plzeň a jak to bývá jsme přípitkem posvětili vše až na věčné časy. Kdo neví o koho se jedná, na webu Tondy tramvajáka jsou odhaleni. Dobro se snaží vždy zvítězit tak tomu bylo i tentokrát. Tak hřiště je na Jablonec připraveno.Ahoj.
 
 
wrip
 
wrip
29.03.2013, 21:52      Reagovat  
 
 
Přál bych Vám vidět natáčení videotipovačky s medvědem. Horor. Ale hlavně asi utrpení pro kameramana. Když si brumla nejprve třikrát nanečisto nacvičil příchod do záběru, tak periferním viděním zaregistroval otce našeho Pavla Haška, Ivana a hned se k němu hnal se svou chlupatou náručí. Očividně pobavený bývalý trenér reprezentace a po jistou dobu i předseda svazu neodmítl Mengim nabízenou tlapu a srdečně se s ním pozdravil. Jenomže během této zdravice medvěd zapomněl co si před tím tak složitě nacvičil. No nakonec to dal a videotipovačku natočil. Muselo mu ale být pohrozeno, že půjde na výcvik k Berouskovi do cirkusu. To zabralo.
 
 
fratee
 
fratee
29.03.2013, 11:25      Reagovat  
 
 
sportovní sázení, velmi kvalitní info zde

odkaz
 
 
maratonec
 
maratonec
27.03.2013, 22:55      Reagovat  
 
 
Vážení příznivci Dukly, kteří se scházíme na našen trenikovém hřišti U Topolů. Předpokládal jsem,že jako místní budete o něj řádně pečovat. Já , který to mám bratru 250 km jsem dnes se byl podívat na stav po zimě a musím konstatovat hrůza a děs. Na našem trávníku u(stolu seděla nějaká individua) jsem zvědav zda do pátku nebude poničen trávník( židle) a branky ( stůl), aniž bych si na našem hřišti zatrénoval jsem zaplatil za tréninkovou jednotku 41 kč . (Plzeň). Proto ač nerad po 49 letech nehodlám platit tyto sumy opouštím toto teritorium a s těžkým srdcem se přesouvám na restauraci Julisku, kde otevírám nové treninkové centrum.V pátek pokud tam budete vypiji jednu rozlučkovou Výkop zhruba po 16 hod. Pokud tam nebudete jsem na novém hřišti "Juliska" Jak říká Šue čao bisoni.
 
 
fratee
 
fratee
25.03.2013, 12:34      Reagovat  
 
 
sportovní sázení, velmi kvalitní info zde

odkaz
 
 
wrip
 
wrip
09.03.2013, 11:43      Reagovat  
 
 
Asi se budu v trafikách pravidelně dívat po Pražském deníku. Za poslední dva dny dva články o Dukle a jejich hráčích. A dneska toho napsali i víc jak v celém Sportu.
 
 
Já.
 
Já.
27.02.2013, 07:36      Reagovat  
 
 
...
 
 
Já.
 
Já.
22.02.2013, 11:51      Reagovat  
 
 
Reakce na maratonec: Přeji za všechny fanoušky hodně zdr...
...
 
 
maratonec
 
maratonec
22.02.2013, 11:04      Reagovat  
 
 
Přeji za všechny fanoušky hodně zdraví a síly předsedovi fanklubu p.Jánskému k dnešním narozeninám. Ať mu nadále vydrží elán ,nejen v osobním životě, ale i pro činnost ve prospěch všech příznivců Dukly.P.S. Příznivý výsledek z Teplic by ho určitě potěšil. Tak na zdraví.
 
 
fratee
 
fratee
18.02.2013, 18:40      Reagovat  
 
 
sportovní sázení, velmi kvalitní info zde:

odkaz
 
 
Ja.
 
Ja.
18.02.2013, 07:02      Reagovat  
 
 
 
 
wrip
 
wrip
16.02.2013, 16:47      Reagovat  
 
 
Pafiku, někdy dáme na Julisce pivo ...
 
 
kouk
 
kouk
13.02.2013, 18:19      Reagovat  
 
 
Reakce na Já.: ......
Proboha nestraš... aby to nakonec všechno neskočilo tímto novinovým nadpisem... "FANDIL jsem v Teplicích "... ale kdo ten jeden jediný dotyčný přítomný bude je zatím asi ve hvězdách... teda aspoň pro mě ano...
 
 
Já.
 
Já.
13.02.2013, 14:02      Reagovat  
 
 
...
 
 
Já.
 
Já.
13.02.2013, 07:00      Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: "Koukem Diváka "... ač je to velmi origi...
...
 
 
kouk
 
kouk
12.02.2013, 21:07      Reagovat  
 
 
Reakce na Já.: ......
"Koukem Diváka "... ač je to velmi originální pojmenování dané situace... tak přesto bych tento "hybrid " raději nepoužil... v mých uších to zní jako kdyby Kouk diktoval a Divák psal... eventuelně naopak... takže za mě raději říkám ne...
 
 
kouk
 
kouk
12.02.2013, 20:56      Reagovat  
 
 
Reakce na DC4: Já jsem psal, že bych občas nějaké to mou...
Ať KOUKám jak KOUKám... já tam prostě to tvé OBČAS nikde nevidím... ale i kdyby tam bylo... tak proč by nemohlo být to OBČAS zrovna právě z Teplic???... nebuť, labuť... stejně tak či tak tě už silně svrbí ruce... Smajlík
 
 
Já.
 
Já.
12.02.2013, 17:53      Reagovat  
 
 
Reakce na DC4: Nabídl jsem malíček a Ty a Kouk mi chcete...
...
 
 
DC4
 
DC4
12.02.2013, 17:35      Reagovat  
 
 
Reakce na Já.: ......
Nabídl jsem malíček a Ty a Kouk mi chcete za mou neskonalou dobrotu po muslimsku utrhnout celou ruku? Že se nestydíte! O nabízeném nicméně popřemýšlím, ale neslibuji zhola nic!!!
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu