PORTRÉTY Z JULISKYDominik Preisler
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
wrip
 
wrip
04.08.2020, 13:18      Reagovat  
 
 
Reakce na Dukelak: Na Skuhraveho ani náhodou. Stačí vidě...
Naopak. A bez náhody, já do té permice jdu. A ne kvůli tomu, koho jmenuješ. Tomu je to stejně šumák. On diváky nepotřebuje, natož fanoušky.
Kromě vlastní pohodlnosti do ní jdu kvůli klubu. I kvůli sobě, abych si jednou případně nemusel vyčítat, když se na Julisku nedostanu, že jsem nezaplatil vstupné.
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
04.08.2020, 13:02      Reagovat  
 
 
Reakce na Dukelak: Na Skuhraveho ani náhodou. Stačí vidě...
Jeste rad si na čelo vytetuješ jeho jméno až pod nim Dukla vykope prvni ligu a pak i evropske pohary... Smajlík
 
 
Dukelak
 
Dukelak
04.08.2020, 12:37      Reagovat  
 
 
Reakce na Kolomajzna: Prestante tu pi.co.vat a kupte si ...
Na Skuhraveho ani náhodou. Stačí vidět jeden zápas a mám toho plný zuby. Nervy mám jenom jedny Smajlík
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
04.08.2020, 12:32      Reagovat  
 
 
Prestante tu pi.co.vat a kupte si radeji permici na pristi sezonu, at udelate klubu nejakou laskavost... Smajlík
 
 
Dukelak
 
Dukelak
04.08.2020, 12:19      Reagovat  
 
 
Já na 90% vím koho se ta kritika týká a neni to majitel a kupodivu ani trenér Smajlík
 
 
Jean1
 
Jean1
04.08.2020, 12:00      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Bulvár zpravidla neberu vážně. Co si ale...
No ano. S tím co jsi napsal se dá souhlasit. Jenže pokud se bude na julisce mlčeti déle než je zdrávo pak slova páně Vandase ťala do živého. Nechat odejít v tomto čase vlastně ,,šefa" klubu je věc prapodivná a je skutečně k zamyšlení. Jenže na myšlení tady není fanoušek ,ale větší pánové.
 
 
wrip
 
wrip
04.08.2020, 11:41      Reagovat  
 
 
Bulvár zpravidla neberu vážně. Co si ale počít, když z míst, ze kterých člověk (myšleno já) by chtěl další informace a trochu toho konkrétna, nic nepřichází? No tak se upne k tomu bulváru a koupí si dnešní Sport. Tam si v příspěvku "Bezvládí na Dukle ..." znovu přečte slova která mu jinde asi unikla a ta si čte několikrát za sebou a přemýšlí cit.: "Věřím, že 14 měsíců tvrdé práce posune Duklu výš." Mluví-li o sobě, potom mu za těch 14 měsíců tvrdé práce děkuju. Stejně tak děkuju každému za tvrdou práci na Dukle a pro Duklu. Ale pokračuje: "Když někdo tvrdě maká pro klub, tak kolem sebe musí mít buď profíky, nebo loajální lidi". Cítím z toho, a nikdo mi to nemějte za zlé, že se s profíky na Dukle p. Vandas asi nesetkal, nenašel je tam a stejně tak tam jaksi chybí i nějaká ta loajalita."
Neumíte si představit jak rád bych tomu nevěřil. Vždyť je smutné, bolestné, nacházet podstatu věci takhle, tak nějak mezi řádky.
Mlčení prý znamená souhlas. Klub mlčí, tak na tom významu slov páně Vandase asi něco bude.
 
 
Praduklak
 
Praduklak
04.08.2020, 10:25      Reagovat  
 
 
Pavle Vandasi, díky za stabilizaci klubu po sestupu, za utnutí vysávání rozpočtu nesmyslnými agentskými provizemi a hlavně za to, že se po dlouhých letech podařilo důležité hráče přesvědčit k prodloužení smlouvy.
Za kulisy nevidím, tak ať se daří. Vám i nám.
 
 
Praduklak
 
Praduklak
04.08.2020, 10:14      Reagovat  
 
 
Reakce na Dukelak: Já že volám po návratu starých časů? ...
Nepsal jsem to jako reakci na váš příspěvek, ale na zde vládnoucí ostalgii z posledních měsíců.
Očividně jsem tím řadu místních komoušů, estébáků a lampasáků nas...štval. Což je dobře. ;-)
 
 
Dukelak
 
Dukelak
04.08.2020, 07:27      Reagovat  
 
 
Něco pro ty kteří si nemohou vynachválit dvouletou práci trenéra Skuhraveho. Opavsky veterán Zavadil říká že s příchodem trenéra Kovace se zvýšila chuť hráčů do hry. No ještě že Dukla tenhle problém nemá. Z jejich hráčům chuť do hry přímo vyzařuje
Smajlík
 
 
Dukelak
 
Dukelak
04.08.2020, 07:10      Reagovat  
 
 
Jinak najít vhodného sportovního riditele může být vetší problém než najít dobrého trenéra. Luboš Urban onehda funkci sportovního riditele a trenéra vykonával v Neratovicich. Odchod Vandase prichází v nevhodnou dobu. Nejspíš nelze očekáváte příchodu nějaké posily.
 
 
Dukelak
 
Dukelak
04.08.2020, 06:58      Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: No a co se týká kauzy Vandas...tak vážně...
Ty glosatore Smajlík tak ty nevíš zda odešel nebo byl odejít? Na stránkách Dukly to máš černé na bílém. Chtělo by to změřit se ve svých glosach na podstatu problému než na nic neříkající prázdné žvásty. Ja myslím že každý trochu náročný fanoušek viděl že v Dukle něco neklape viz. tři za sebou prohrané zápasy na jaře a časté prohry se slabými soupeři. Člověk nemusí strkat rypák pod pokličku. Občas postačí pricuchnout k páře která z pod pokličky stoupá vzhůru Smajlík
 
 
kouk
 
kouk
03.08.2020, 23:04      Reagovat  
 
 
No a co se týká kauzy Vandas...tak vážně nevím co si o tom mám myslet...a proč to nevím???...protože nevidím "pod pokličku" daného problému...kdybych aspoň věděl jestli odešel nebo byl odejit...tak bych mohl na tomto základě něco usuzovat...z mého pohledu ani nezklamal...ale ani neohromil...tím pádem nevím...jestli to bylo pro někoho moc a nebo málo???...je tam prostě kolem toho strašně moc otazníků...trenér vs. sportovní ředitel...sportovní ředitel vs. majitel...trenér vs. majitel...atd...atd...znova opakuji...nevidíme pod pokličku jaká vlastně bramboračka se tam vařila a nakonec i uvařila...jestli byla jemná a nebo naopak velmi ostrá???...komu chutnala a komu se znechutila???...
 
 
kouk
 
kouk
03.08.2020, 22:37      Reagovat  
 
 
Ještě jenom takový malý dodatek k tomu "mému" včerejšku...nechci aby to vyznělo tak...že bych si přál...aby se Dukla vydala "příbramskou cestou"...cestou naprosto neférovou...byť ZATÍM přinášející kýžené ovoce...pouze volám po tom...aby Dukla už konečně opustila roli otloukánka...který jen čeká v rohu místnosti na další facku...zářez a podraz...vše nelze získat jen sportovní cestou...je třeba být silný i na poli diplomatickém...no a když se toto vše pozitivně spojí dohromady...pak se může Dukla opět dostat mezi mrakodrapy...no spíše jen mezi české paneláky...ale i za to bych byl moc rád...
 
 
wrip
 
wrip
03.08.2020, 20:53      Reagovat  
 
 
Reakce na Šternberák: Garantovaných prvních deset míst v...
Souhlasím. V klubech, když měl jít kluk na vojnu, tak byla snaha přesvědčit komise na OVS-kách, aby ho poslali do Tábora. Tam se vybíralo. A spousta pozdějších reprezentantů byla vděčná za to, že je takto vytáhli do vyšších soutěží. A našemu fotbalu žádnou ostudu neudělali. A nikdo z nich, ani nikdo z těch, kteří tomu rozuměli nic o "lampasácích" neříkal. Akorát hlupáci ano.
 
 
Dukelak
 
Dukelak
03.08.2020, 20:34      Reagovat  
 
 
Já bych měl ještě jeden návrh na odvolání nebo rezignaci a světe div se - nemám vůbec na mysli pana Skuhraveho. Ale to se bojím tady napsat
 
 
šternberák
 
šternberák
03.08.2020, 20:19      Reagovat  
 
 
Reakce na Dukelak: Pro mě je rezignace pana Vandase potv...
Souhlas.
 
 
Šternberák
 
Šternberák
03.08.2020, 20:19      Reagovat  
 
 
Garantovaných prvních deset míst v draftu... Ani to není pravda. Pořadí při výběru branců při nástupu se určovalo podle výsledků vojenských klubů v posledním soutěžním ročníku. Pokud D. Banská Bystrica nebo RH Cheb (tehdy klub vojsk ministerstva vnitra) skončili v tabulce před Duklou (což se naštěstí moc nestávalo...), měli právo vybírat první resp. druhý. Většinu kluků Dukla v 18 letech vytáhla z nižších soutěží do velkého fotbalu. Část třeba zůstala, ale i dost dobrých po vojně z Dukly odešlo jinam, a to i do ligových klubů.
 
 
Dukelak
 
Dukelak
03.08.2020, 20:14      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: Když někdo tvrdě maká pro klub, tak...
Smajlík
 
 
Dukelak
 
Dukelak
03.08.2020, 20:13      Reagovat  
 
 
Pro mě je rezignace pana Vandase potvrzením toho co tady tvrdím dlouhodobě já a Herschel že v tom klubu je cosi nezdraveho že tam něco neklape. Vůbec bych se nedivil že důvodem rezignace může být to že mu vedení neschválilo návrh na odvolání trenéra Skuhraveho. Možná panu Vandasovi přece jen došlo že pan Skuhravý nepracuje tak skvěle jak ještě před 2 týdne se nás snažil přesvědčit. Ale to je jen má domněnka. Moc se těším na vaše reakce pánové Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu