PORTRÉTY Z JULISKYJakub Výmola
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Herschel88
 
Herschel88
14.05.2019, 14:25      Reagovat  
 
 
Já pořád nechápu za co by měl zrovna Hanousek a Rada v Dukle zůstat? Za zásluhy? Za odpracované roky? Ty vole tohle není údržba někde ve fabrice.Nemáš na to,tak běž.Letos přesáhl rozpočet více jak 100 milionů(!) a přesto se spadlo.A je to právě díky těmto kamarádšoftům a zvláštním "vztahům" v klubu.Hanousek byl dobrý fotbalista ale po jeho zraněních už je jen slabý stín a o Radovi se nemá smysl.Ten na to neměl nikdy!
 
 
Praduklak
 
Praduklak
14.05.2019, 13:31      Reagovat  
 
 
Reakce na Herschel88: Tak samozřejmě bez Rady to nejde.U...
Stejný autor nedávno napsal "Ten musí jít do hajzlu jako třetí.Hned po Radovi a Hanouskovi."
To je přesně to, o čem jsem tu psal a jestli má jít někdo do hajzlu, tak právě takoví pseudofanoušci!
Budeme rádi, když Rada v Dukle zůstane a když se nám na boje v 2.lize vrátí kluci z hostování z různých Benešovů, Domažlic a Táboresk. Přijde totiž výprodej, během kterého většina těch současných (podle Herschel88 kolísavých a oportunistických) uteče. A pak bude mít vlhké sny právě Herschel88, ale možná ztratí smysl života, protože nebude mít komu nadávat.
Sorry, ale ty vaše kecy se fakt už nedaj číst a na hrubej pytel patří hrubá záplata!
 
 
Praduklak
 
Praduklak
14.05.2019, 13:27      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Hmmm. V mnohém souhlasím. Vlastně s vět...
Cílem mého příspěvku bylo nakopnout kritiky, aby se probrali, pro příště volili trochu uvážlivější vyjádření směrem k hráčům a zamysleli se nad rolí ostatních. Každý můžeme začít sám u sebe a minimálně se zamyslet nad tím, že kluci mají skutečně domácí atmosféru jen na pár zápasech v sezoně.
Jestli máme někomu nadávat, tak bafuňářům. Slavističtí fandové si jednou šli pro vedení a klokani se složili na klub. Dokázali bysme to i my? Nebo končíme u vybírání do klobouku, lemtání piva, požírání klobás a debatách o umístění vlajek? Když už klubové symboly hážeme někomu pod nohy, tak proč ne bafuňářům?
Rozvedu to, až bude víc času.
 
 
Herschel88
 
Herschel88
14.05.2019, 10:51      Reagovat  
 
 
Tak samozřejmě bez Rady to nejde.Už z logiky věci je jasné,že nejhorší brankář 1.ligy bude hvězdou ve druhé.To dá rozum.
 
 
kouk
 
kouk
13.05.2019, 20:13      Reagovat  
 
 
Reakce na Praduklak: a přidám i jeden nerozumný názor a ...
I nerozumný názor se holt musí brát jako názor...byť je to v tomto konkrétním případě směsice pravd...polopravd a nepravd...ale samozřejmě záleží na úhlu pohledu...a můj úhel pohledu???...fanoušci = příčina neúspěchu???...takhle zjednodušeně ten současný velký problém Dukly pojmenovat zcela určitě nelze...byť samozřejmě by neměl nikdo nic proti tomu...kdyby nás bylo více...ani hráči...ani samotní fanoušci...ale základ úspěchu či neúspěchu vždy leží jen a pouze na samotných hráčích a toho molochu kolem nich...
 
 
zdeněk1
 
zdeněk1
13.05.2019, 19:22      Reagovat  
 
 
Dukla má ale i dobré fanoušky. Neváhali jet do Plzně nebo na bližší zápasy i když se nedařilo. Většinou jsou to Ti stejní, nejvěrnější !!!. Ti budou jezdit i na druhou ligu. Také se doma objevili i Ti mladí, začínající..... což je pozitivní. Bohužel se špatnými výsledky upadalo i fandění. Pohřbívání Dukly k ničemu nevede. Musíme začít znovu a od začátku. Třeba i tím, že zabojujeme v dalším zápase. Do posil určitě mluvili i naši trenéři, takže bych to na jednoho člověka neházel............
Po prohrách venku k nám tam také někteří hráči po zápase nedorazili, což nás mrzelo. Po vítězném zápase by to třeba bylo jinak. Také v Příbrami se asi vztahy narušily....
Kritika našich hráčů zde se dá pochopit, ale někdy je neobjektivní. Snažili se, ale bohužel to nestačilo. Nutno se zamyslet i nad otázkou kondice. Jinak částečně souhlasím s Praduklákem. To co píše, možná ale platí jen poslední rok. Všeobecně je divné, že naši fandové z Julisky většinou nedorazili na Spartu nebo Slávii..........Snad si tam ještě někdy zahrajeme, třeba v poháru.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
13.05.2019, 19:04      Reagovat  
 
 
Reakce na Praduklak: a přidám i jeden nerozumný názor a ...
tvuj nazor je naopak hodne rozumny a ma co hodne do sebe, i kdyz ne se vsim souhlasim.
krici se tu po srdcarich a do mary se kope... jestli mu (ne)vysla sezona, je prece uplne podruzne, pristi rok muze byt zase nahore.. nelibi se nam nikdo, at vsichni tahnou, uhraji to asi prave ti nejlepsi fanousci Smajlík Smajlík
co dodat.. jen to potvrzuje tvoje hodnocei. cest svetlym vyjimkam, nastesti jich tu porad je.
 
 
Čany
 
Čany
13.05.2019, 18:22      Reagovat  
 
 
Reakce na zdeněk1: Zajímavá diskuse na těchto stránkách....
Vyhozené hráče jsem myslel z pohledu místních expertů...Druhá věc je,že vedení prováhalo šanci získat např Krmenčíka (když se ho chtěl v Plzni Pivarník zbavit) nebo Přikryla....A k těm dalším věcem...Otázka postupu hned zpět je zatím hodně předčasná....A to že tu někdo zůstane bohužel neznamená že je srdcař,ale to že ho nikdo nechce,což bude bohužel dost lidí v tomhle kádru...K zoufalcovi v bráně se už vyjadřovat nebudu,mají z něj prd-l i fanoušci jinych týmů...
 
 
Čany
 
Čany
13.05.2019, 18:14      Reagovat  
 
 
Reakce na Praduklak: a přidám i jeden nerozumný názor a ...
Tak to je slušný hovínko co si tu napsal Smajlík Za prve,od postupu upynulo už hodně let,těžko budou hrát všichni stále stejně....A hlavně,fanoušci za to můžou?Tak to jo,tím je vše vysvetleno. Smajlík Jen je divný,že touhle optikou není Ostrava mistrem a Bohemka v pohárech....
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
13.05.2019, 18:12      Reagovat  
 
 
Reakce na Praduklak: a přidám i jeden nerozumný názor a ...
A vzpomínáš si ještě kolik lidi chodilo na poslední druholigovou sezonu a pak na první 3 prvoligove ? Zas tak tragicke to nebylo, ale o většinu divaku si Dukla prisla diky hroznym (a nekdy i podivnym) vysledkum zapricinene spatnem doplnovani kadru po odchodech klicovych hracu.
Stavet jen na juniorech urcite nemuzem, musí se udelat vyvazeny tym mladych a zkusenych hracu. Ale jak jsem psal, tezko odhadnout, kdo bude chtit za Duklu čutat druhou ligu...
 
 
wrip
 
wrip
13.05.2019, 17:54      Reagovat  
 
 
Reakce na Praduklak: a přidám i jeden nerozumný názor a ...
Hmmm. V mnohém souhlasím. Vlastně s většinou souhlasím. Napiš ale taky co s tím? Co hráči, co fanoušci a co Ty jako osoba?
 
 
Jean1
 
Jean1
13.05.2019, 17:09      Reagovat  
 
 
Reakce na Praduklak: a přidám i jeden nerozumný názor a ...
Souhlasím až na jednu výjimku. Jestliže máme horší hráče nebo chcete li méně kvalitní hráče,za to přece nemůžou fanoušci. Ale sportovní manažer klubu. Na něm je jake hráče do klubu přivede. Samozřejmě pokud mu majitel na ně dá. Jenže jak jsem zjistil vDukle to funguje vše špatně. Hráč který na julisku přijde za určitou částku odejde nakonec zadarmo nebo za menší částku než za jakou přišel .Takže se vůbec nedivím majiteli že odmítá peníze nechce vydávat.
.
 
 
Praduklak
 
Praduklak
13.05.2019, 16:27      Reagovat  
 
 
a přidám i jeden nerozumný názor a nastavím hooligans zrcadlo ... ;-)
Víte, proč je na tom Dukla tak špatně? Především díky tomu, že má tak tragické fanoušky. Vždyť ty kluci hrajou většinu sezony na hostujících stadionech, protože na většině domácích zápasů jim nedokážeme vytvořit domácí atmosféru a překřičí nás i parta z 400km vzdálené Opavy.
O úrovni fanoušků vypovídá i to, že nadávají fotbalistům do žoldáků a volají po srdcařích, ale zároveň se navážejí do hráčů, kteří za Duklu něco odkopali a do té první ligy jí kdysi pomohli.
Je docela úspěch, že tým s polovinou prvoligových a polovinou druholigových fotbalistů, druho-třetiligovými trenéry, třetiligovým vedením pouštícím důvěřivému majiteli žilou směrem k prvoligovým agentům a fanoušky na úrovni okresního přeboru, kopal tak dlouho 1.ligu.
 
 
Praduklak
 
Praduklak
13.05.2019, 16:17      Reagovat  
 
 
Reakce na zdeněk1: Zajímavá diskuse na těchto stránkách....
Konečně jeden rozumný názor!
 
 
zdeněk1
 
zdeněk1
13.05.2019, 12:16      Reagovat  
 
 
Zajímavá diskuse na těchto stránkách. Její závěr asi je, že téměř všichni naši hráči jsou špatní a proto je musíme vyhodit. První otázka ale je, kdo bude chtít vlastně v druhé lize hrát. Tedy kdo? Druhá otázka je, kde seženeme hráče, kteří vybojují postup a hlavně, kdo jejich koupi zaplatí? Pořád si myslíte, že jsme Sparta... Radu už nechte na pokoji, myslím, že na druhou ligu má. Zapomínáte, že naše obrana je dlouhodobě špatná. Trenér tedy bude muset vycházet z toho,kdo mu zbude. Holík možná v Opavě nezahrál, ale jinak má na to, aby se zlepšoval. Když hrál, tak makal. S mladíky to ale nevytrhneme. Čany.. kolik hráčů z tvého seznamu bylo vyhozeno?? Zapátrej ! Jinak souhlasím s až naprší !! Také někteří naši hráči byli zranění, takže to se pak těžko hraje. Další sezóna může být jiná.
Srdcaři budou Ti, kteří od Dukly neutečou. Budou musel ukázat, že jsou přínosem. Dnes bohužel srdcaři ubývají, všichni jdou za penězi. Kolik má asi Hanousek ve Spartě? I když ten asi není zrovna ten případ. Duklák asi moc nebyl. Někdy se hráčů nikdo neptá. Majitel je střelí a je to.
 
 
kouk
 
kouk
12.05.2019, 22:44      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Ty jsi snad padlej na hlavu. Holíka? Pod...
No když už jsi tady zmínil toho Brandnera...tak proti němu je Holík téměř superstar...tím nechci říci...že by byl pro mě Holík nějaký zásadní spasitel...to určitě ne...ale ve dvojici s Hadaščokem by to mohlo snad na druhou ligu směrem dopředu stačit...
 
 
kouk
 
kouk
12.05.2019, 22:35      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: tak z prvni skupiny treba zrovna Ma...
Mára možná za Duklu i dejchá...ovšem co je podstatné je to...že na hřišti to už delší dobu nějak nemůže "udejchat"...takže je mi bohužel líto...ale měl by jít z kola ven...
 
 
krnovjan
 
krnovjan
12.05.2019, 18:49      Reagovat  
 
 
Každý máme oblíbené a neoblíbené hráče, o tom to není, ale na druhou stranu, bez pořádného a kvalitního gólmana se hrát nedá...byl se mnou na zápase zcela nezaujatý a nestranný pozorovatel a sám prohlásil, že gólman Duklu vůbec nepodržel...na rozdíl, od toho domácího, který v 1.půli za stavu 0:0 chytil naše 2 gólové střely...diskutuje se tady o hráčích, kteří by měli/neměli v Dukle zůstat...to je spíše otázka pro ně samotné a o výši smluv, o které jde především...tento tým v současném složení bude mít velký problém hrát do 3.místa ve 2.lize, schází hlavně rychlostní typy hráčů a věkově do 25 let (max.)...další věc, která mě zaujala a nejen mě, jsou vzrůsty v podstatě veškerých dukláckých hráčů...krom snad Holendy, Hanouska a Ďuricy byli ostatní v porovnání s těmi opavskými opravdoví prcci a pidimužíci s hmotností do 60 kg a to se v osobních soubojích musí projevit a při bránění standartek, jak by smet...
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
12.05.2019, 18:07      Reagovat  
 
 
Reakce na Čany: Tak u Filipka není co chápat,stačí se ko...
Tohle tady nepiš - tady se pěstuje dogma, že nikdo, NIKDO si odchodem z Julisky nikdy nepolepšil !!!
 
 
Čany
 
Čany
12.05.2019, 16:25      Reagovat  
 
 
Reakce na Kolomajzna: Prostě jak Wrip nikdy nepochopí Ča...
Tak u Filipka není co chápat,stačí se koukat...a to že se tu vyhazují fotbalisti a pak jinde hrají (Jerabek,Krmencik,Prikryl,Hanousek Mat.,Šmíd...) nechám bez komentáře...Ty muj nazor na hráče za ty roky znáš a myslim že si vyhodnotíš sám,kolikrát jsem se mýlil... Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu