PORTRÉTY Z JULISKYRóbert Kovaľ
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
38Tomasta
 
38Tomasta
15.05.2019, 06:25      Reagovat  
 
 
...čekám rezignaci Šrámka,kam nás dovedl,ať se aspoň jednou zachová se ctí....Šrámek & spol ven!!!!!! Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Šternberák
 
Šternberák
14.05.2019, 23:09      Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: Karviná si dnes "s prstem v nose" v klid...
Skuhravého vize... Smajlík Tady už bylo vizí. Vraťme se o pár let zpět, kdy byla ještě Dukla v konjunktuře. Tehdy jsme sahali na evropské poháry. A prý je ještě nebudeme hrát, to nevadí, nic neuspěchat, my máme dlouhodobou vizi. No a ta vize už sklízí své ovoce...
.
 
 
bila_WRana
 
bila_WRana
14.05.2019, 22:30      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: tak, a je to potvrzeny... konacne j...
100% souhlas se vším, co jste napsal.
 
 
kouk
 
kouk
14.05.2019, 21:33      Reagovat  
 
 
Kdo si to pamatuje...asi už nikdo...ale každopádně jsem zde před těmi osmi lety napsal větu..."už se nechceme nikdy vracet...tam kde nám bylo mizerně"...bohužel vydrželo nám to "jen" těch osm let...
 
 
kouk
 
kouk
14.05.2019, 21:24      Reagovat  
 
 
Karviná si dnes "s prstem v nose" v klidu pohlídala výsledek a vlastně i zápas jako takový...a nic by na tom nezměnila ani ta naše proměněná penalta...když se KOUKnete na tu tabulku o udržení...tak zjistíte...že jsou tam vcelku ta mužstva vyrovnaná...jak bodově...tak herně...každý může porazit každého...tedy až na Duklu...ta neporazí nikoho...jen sama sebe...tím pádem se logicky stalo to...co bylo jasné už hodně dlouhou dobu...čili sestup...poslední dvě utkání ať dohraje starší dorost...vyjde to úplně nastejno..."áčkařům" bych dal volno...ve většině případů definitivní volno...co bude dál???....snad druhá liga...což je velmi ošemetná a nevyzpytatelná soutěž...každopádně jsem velmi zvědav jak bude vypadat v praxi ta Skuhravého vize do budoucna...o které tak často a velmi rád vždy mluvil...a vháněl fanouškům do žil naději věcí příštích...něco ve smyslu...nebojte...ANO bude líp...mnohem líp...jenom si na to musíte počkat...a věřit nám...že děláme správnou věc...tak tedy to naše čekání právě začíná...snad se toho dožiju...
 
 
Čany
 
Čany
14.05.2019, 21:17      Reagovat  
 
 
Reakce na Praduklak: Cílem mého příspěvku bylo nakopnout...
Máš pravdu,mělo se to tu udělat jako u jiných táborů....Měli jsme jim zastavit autobus a vyhazet ty lemry...Jediný štěstí ,,hráčů" je,že je tu málo fandů.jinde by si na ně už počkali... Smajlík
 
 
Čany
 
Čany
14.05.2019, 21:13      Reagovat  
 
 
Reakce na Herschel88: Já pořád nechápu za co by měl zrov...
Přesně....
 
 
Jean1
 
Jean1
14.05.2019, 20:48      Reagovat  
 
 
Už po několikáté chci zde opakovat! Je třeba p.Pauknerovi poděkovat a hluboce se poklonit za to co pro naší Duklu udělal.Jenže sám na to ,aby se klub prosadil v dnešní době v profesionálním fotbale nestačí.Bohužel!!
 
 
Šternberák
 
Šternberák
14.05.2019, 20:10      Reagovat  
 
 
Reakce na Jean1: Dnešek znamená konec fotbalové Dukly Pr...
Je to začátek definitivního konce. Taky to tak vidím. Asi je lepší vzpomínat v dobrém.
 
 
wrip
 
wrip
14.05.2019, 20:09      Reagovat  
 
 
Reakce na krnovjan: Skuhravý, seber si své oblíbence a t...
Je potřeba se podívat dále do minulosti ..... tam tuhle cestu Dukly kdosi odstartoval. No vidíš .... a dělá manažéra profi fotbalu na Julisce.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
14.05.2019, 20:02      Reagovat  
 
 
tak, a je to potvrzeny... konacne jsem muzu dat jmeno sveho favorita ja... a vitezem je ostojic, nejhorsi nakup v osmilete historii ligy. tolik zavinenych golu, to je neuveritelny. nejslabsi clanek slabeho tymu.
DUKLA FOREVER, fandit samo budeme dal, trenerovi drzim palce a verim v lepsi budoucnost nasi milovane Dukly. do dvou let jsme zpatky a pak se treste!!
 
 
Jean1
 
Jean1
14.05.2019, 19:37      Reagovat  
 
 
Dnešek znamená konec fotbalové Dukly Praha. Smutné! Velmi smutné! Smajlík
 
 
martinstep
 
martinstep
14.05.2019, 19:17      Reagovat  
 
 
To je zase výsledková soda. Hra v poli ujde, ale efektivita a hlavně bojovnost je na bodu mrazu. V sobotu na Slovácko i tak dorazím a užiji si snad né na dlouho poslední ligový mač.
DUKLA furt a pan Paukner také furt.
Jsem zvědaví jak se vše bude nadále vyvíjet, hlavně co se týká hráčského kádru. Jdu brečet do kouta Smajlík
 
 
krnovjan
 
krnovjan
14.05.2019, 18:14      Reagovat  
 
 
Je to k zblití a hráčům napráskat holí přes tlamu..
 
 
krnovjan
 
krnovjan
14.05.2019, 18:13      Reagovat  
 
 
Skuhravý, seber si své oblíbence a táhněte všichni do p.dele, nejlépe ihned, šmejdi:-(
 
 
kouk
 
kouk
14.05.2019, 15:30      Reagovat  
 
 
Reakce na Praduklak: Cílem mého příspěvku bylo nakopnout...
Já tě sice neznám (o to ale vůbec nejde)...jde o to...že si myslím...že ty Duklu a vše kolem ní znáš velmi dobře...o to víc mě zaráží...či přímo šokuje fakt...že nevíš (nechceš vědět) jak Dukla...Juliska či její fanoušci jsou jedno velké fotbalové specifikum...klub je zvláštní...stadion je víceméně taky zvláštní a v neposlední řadě fanoušci taktéž...nemyslím to zle...ale tak to prostě je...u nás jednoduše nejdou praktikovat věci známé a běžné odjinud...nebo by to i šlo...ale určitě ne v tak velké síle či velkém významu...těch našich specifických věcí je spousta...jenom pro příklad třeba ten klobouk...takovéto a jiné věci jinde skutečně neuvidíš...to je prostě jen "made in Dukla"...a já s tím problém nemám...
 
 
Herschel88
 
Herschel88
14.05.2019, 14:42      Reagovat  
 
 
Myšleno do tipovačky zápasu.
 
 
Herschel88
 
Herschel88
14.05.2019, 14:42      Reagovat  
 
 
A vybírání peněz do klobouku byl super nápad.Co jsi vymyslel Ty?
 
 
Jean1
 
Jean1
14.05.2019, 14:37      Reagovat  
 
 
Reakce na Praduklak: Stejný autor nedávno napsal "Ten mu...
Sorry! Na hrubej pytel patří hruba záplata?? Tak dobře jak chceš! Počítej se mnou! Na jaře jsme do dnešního dne na domácím hřišti tj. na julisce získali všeho všudy šest bodů a to včetně i s nadstavbou. Za to máme hráče chválit?? Máme druhý největší počet obdržených branek! To máme jako fanoušci skákat radostí? Zažil jsem na julisce od roku 1966 všechno. Radost z výher nebo postupu v pohárech.Nadával jsem při porážkách, někdy i opravdu zbytečných.Ba co navíc zažil jsem na julisce i slzy radostí ba dokonce i zmaru!! Ale nikdy nikdo nebránil fanouškům Dukly aby si řekli svoje směrem k hráčům nebo trenérovi potažmo k vedení!! Takže se laskavě zamysli sám nad sebou!
 
 
Herschel88
 
Herschel88
14.05.2019, 14:31      Reagovat  
 
 
A pokud po každém zápase neskanduji !"hoši děkujem" a freneticky si neplácám s hráči u plotu,tak proto jsem pseudofanoušek? Jo a ještě jedna věc.Důvod proč má Dukla tak málo lidí v kotli je právě zaprděnost těch pravověrných fanoušků.Kolik mladých tam už přišlo a když vidělo to panoptikum tak radši hodně rychle zase zmizelo.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu