PORTRÉTY Z JULISKYRóbert Kovaľ
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
22.07.2019, 20:05      Reagovat  
 
 
Reakce na Jean1: Ano soupeři také poztráceli ale většino...
určitě nechci omlouvat prohru s Třincem neúspěchy jiných, ale dnes ztratila i iglau a myslím, že ve druhé lize to bude hodně o boření, ne tvoření. a venku se nám možná bude hrát snáze než doma.
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
22.07.2019, 11:10      Reagovat  
 
 
Jihlava dnes v Ústí na ČT sport....
 
 
Já.
 
Já.
21.07.2019, 19:37      Reagovat  
 
 
Reakce na českobroďák: Bylo někde dáno na vědomí konání ...
Ano, je to pokus o nové, v situaci dopoledních výkopů áčka na Julisce. Do "domácí kuchyně" chceme nadále zvát vybrané členy Dukla klubu a donátory mládeže FKD; posledně jmenovaní byli upřednostněni teď napoprvé, ale hlasově převážili jiní a udělali z toho tak trochu osobní grilovačku vedení klubu. To pro příště nechceme.
 
 
Šternberák
 
Šternberák
21.07.2019, 17:54      Reagovat  
 
 
Maximálně tak ČFL je soutěž, kterou by tato sestava mohla odehrát na "solidní" úrovni. Tady to bude opět akorát tak boj o záchranu. Hnus a ostuda pro jméno Dukla! Tady ta pozitiva typu "za stavu 0:2 to nevzdali... a pokud bysme proměnili všechny šance..." jsou tak akorát pro smích. To zase bude keců, ještě zbývá 20 kol, 10 kol, 9, 8, 7... A body ho.no, ho.no...
 
 
českobroďák
 
českobroďák
21.07.2019, 15:10      Reagovat  
 
 
Bylo někde dáno na vědomí konání pozápasové sešlosti s vedením?Ničeho jsem si nikde nevšiml,škoda,rád bych se zúčastnil ale při zápase o tom nikdo nic nevěděl a neinformoval.Nebo to byla akce jen pro užší kruh fanoušků?Každopádně by to mohla být dobrá a užitečná tradice.
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
21.07.2019, 12:07      Reagovat  
 
 
Pozitivní v našem utkání bylo, že jsme to nepoložili ani za stavu 0:2 a že naši fandové zlepšili povzbuzování oproti závěru ligy. Já jsem ale nevěděl jasně, proč byl střídán jeden z našich lepších hráčů Doumbia....Zápas se nevyvedl Tetourovi. Pokud bychom proměnili své šance, nemuselo to tak dopadnout. Chyb bylo ale taky hodně.....
 
 
Jean1
 
Jean1
21.07.2019, 10:16      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Já s Tebou Já naprosto souhlasím. Včera...
Já myslím,že nejlepší odpovědí na včerejší výsledek by bylo jediné! A to za týden v pondělí odvést z Hradce krásné tři body.Takže chlapci makáme.
 
 
wrip
 
wrip
21.07.2019, 09:42      Reagovat  
 
 
Reakce na Já.: Je záhodno tady napsat, že ředitel klubu ...
Já s Tebou Já naprosto souhlasím.

Včera jsme ztratili (?), no spíš neuhráli chtěné tři body, ba ani bod. Nu což. Stane se. Ale budou-li kluci poctivě makat v přípravě (a to si budu kontrolovat) a budou-li se rvát v zápasech, zase dají jménu Dukla ten správný zvuk. No a sladké pro ně (nás všechny) bude až si pro změnu z Třince odvezeme tři body zase my.
Teď hlavně hlavy vzhůru a zase makat, makat, makat.
 
 
Já.
 
Já.
21.07.2019, 09:12      Reagovat  
 
 
Je záhodno tady napsat, že ředitel klubu p. Vandas přišel na pozápasovou sešlost s fanoušky, aby jim osobně poděkoval za to, jak fandili, i když to hráčům zrovna nešlo. A že předseda představenstva klubu p. B. Paukner vydržel celé dvě hodiny debatovat s fanoušky, natěšenými snít, vzpomínat, radit, kritizovat a mentorovat. Přespolňáci, kteří se s oběma pány z klubu měli možnost potkat a bavit poprvé, snad neodjížděli domů z rozhovorů zklamaní; výjimky potvrzují pravidlo. Budeme doufat, že i včera a následně o své vůli došlí i jiní zástupci klubu v těchto pozápasových sešlostech s fanoušky nebudou vidět marnění času, ale příležitost říci fandům své. Záleží hlavně na nás, aby debaty nebyly hospodskou a egoistickou krasomluvou a aby měly po domácích zápasech A týmu pokračování. Snad nebudeme vynášet ven informace z domácí kuchyně a také půjde o přátelská, v rozumné míře pozápasově slušné, oboustranně trochu přínosné a hlavně vyhledávané potlachy. A třeba tím vznikne nová klubová tradice.
 
 
Jean1
 
Jean1
21.07.2019, 07:25      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: tech otazek na sestavu a (ne)strida...
Ano soupeři také poztráceli ale většinou venku .Znovu opakuji ztrácet body doma a s takovým soupeřem je neomluvitelné!!
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
20.07.2019, 20:13      Reagovat  
 
 
Reakce na Jean1: Prohra s Třincem neměla být.To se zkrát...
tech otazek na sestavu a (ne)stridani je asi vice, ale po bitve nechci delat chytreho. jenom nesmime porad opakovat jen stejna slova, je treba videt posun
souperi taky vetsinou poztraceli, ale to neni ani v nejmensim omluva - spise naopak.
 
 
Jean1
 
Jean1
20.07.2019, 20:02      Reagovat  
 
 
Prohra s Třincem neměla být.To se zkrátka nemělo stát. Ale jak píšu jinde,podle mne hlavní vinu má trenér.Za mně měl při stavu 2:3 asi dvanáct minut před koncem poslat na hřiště Ayonga. Na 99% bychom brali alespoň bod. No ale Já nesedím na lavičce. To je vše v kompetenci p. Skuhravého.Udělal chybu ,která asi ovlivnila výsledek. Proč tam posílal Jacaba ,když jsme potřebovali vstřelit alespoň jednu branku. A vůbec proč nebyl Ayong v základní jedenáctce.
 
 
Já.
 
Já.
20.07.2019, 19:42      Reagovat  
 
 
Podle mého názoru za porážku - ještě nedávno prvoligového týmu - doma s Třincem neexistuje soudná omluva ani výmluva; to se prostě stát nemělo. Za domácí porážky by měli jejich aktéři na trávníku i na lavičce nést nějakou odpovědnost, minimálně vůči fanouškům. Pozápasová sešlost fandů, na kterou došli i předseda představenstva klubu a posléze i jeho výkonný a sportovní ředitel, překonala moje očekávání. Velký dík oběma pánům za „bobříka odvahy“, ale byl jsem rád za všechny došlé, a chápu, že někdo se prostě potřeboval vypovídat. Už se těším na další pozápasový pokec tamtéž za 14 dní. Radost mi udělalo setkání se s dukláckými spolukouky z tribuny. Omlouvám se jim, že jsem se jim málo věnoval. Všichni přespolní mají moji úctu, že přijeli na 2. ligu na Julisku. Bude líp.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
20.07.2019, 14:54      Reagovat  
 
 
bude to opravdu těžké...
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
20.07.2019, 14:41      Reagovat  
 
 
Uznávám, že jsem to napsal nepřesně. Samozřejmě jsem nemyslel gól přímo z rohu. Náš brankář Rada měl dříve problémy s vybíháním a nová obrana není sehraná. Takže jsem měl obavy, že by nám centry mohly dělat problémy. Pokud jsem dobře viděl, tak třetí gól do naší sítě padl po centru do vápna........... Tři góly v naší síti mne netěší a čeká nás asi hodně práce.
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
20.07.2019, 00:11      Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: Pokud dostaneme gól...tak je podle mě už...
To jsem take nepobral... Zdeněček měl asi (opět) svoji slabsi chvilku...
 
 
kouk
 
kouk
19.07.2019, 22:49      Reagovat  
 
 
Reakce na Zdeněk1: Tak už konečně začneme. Protože bude ...
Pokud dostaneme gól...tak je podle mě už úplně jedno...jestli padne z rohu a nebo třeba z autu...aspoň tak to vidím já...ale možná se pletu...gól z rohu platí za dva že je to tak důležité si na to dát pozor???...
 
 
kouk
 
kouk
19.07.2019, 22:22      Reagovat  
 
 
Tak jsem si myslel...že těch 10 : 15 je tradičně jen na Žižkově...no a nyní netradičně i na Julisce...ale není tomu tak...těch míst kde se takto hraje je v druhé lize víc...každopádně tak či tak...já musím z pelechu v šest hodin v noci a to bude těžká exhumace Smajlík
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
19.07.2019, 19:55      Reagovat  
 
 
Brno první ztráta, DUKLA zítra za tři bodíky!!! 😎
 
 
Čany
 
Čany
19.07.2019, 19:43      Reagovat  
 
 
Reakce na Kolomajzna: Vcera prvni polocas o nicem. Druhy...
Pověz nám i o výkonu ,,brankáře"... Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu