PORTRÉTY Z JULISKYJan Švestka
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
kouk
 
kouk
15.05.2019, 21:45      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: k tem prodejum.. myslim, ze dobry p...
No když už jsi zmínil toho Šilhavého...tak mě tak napadlo...to klasické..."co by...kdyby"...jak by to třeba vypadalo kdyby u nás zůstal...nebo kdyby se dotáhl přestup Svědíka...atd...každopádně tak či tak...je to v tuto chvíli už jedno...
 
 
kouk
 
kouk
15.05.2019, 21:35      Reagovat  
 
 
Reakce na zdeněk1: Bylo by fér, aby se k sestupu vyjádři...
Problémy dejme tomu Plzně bych chtěl mít..."budu mistrem...nebudu mistrem...budu hrát LM...nebudu hrát LM"...
 
 
kouk
 
kouk
15.05.2019, 21:30      Reagovat  
 
 
Reakce na Praduklak: Tak je hotovo a podle vyjádření tre...
V podstatě souhlas...až na jednu drobnost...komu bys chtěl v této době na Julisce vyvěšovat dres???...snad jedině někoho pověsit...pak bych tomu rozuměl...
 
 
kouk
 
kouk
15.05.2019, 21:25      Reagovat  
 
 
Reakce na Oušťák: Konečně někdo tady napsal, kde je jede...
Přesně tak...od chvíle...kdy se přešlo na systém se třemi obránci...začala naše do té doby pevná obrana kolabovat i s Ďuricou v čele...dodnes jsem tento pokus o něco nepochopil...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
15.05.2019, 19:04      Reagovat  
 
 
k tem prodejum.. myslim, ze dobry prodej byl i silhavka..
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
15.05.2019, 18:36      Reagovat  
 
 
zaznelo tu hodne dobreho, s vetsinou souhlasim uplne, s necim mene. za me trener ma moji plnou duveru. podivejte, co dokazal v opave s nekolika nekopama a klubem na mizine...
v sobotu na Julisce naposledy povzbudíme naši prvoligovou Dukličku a pak už se budeme těšit, jak se vrátí vítězně časy a Dukla bude zase nám fandům dělat radost. Přijďte všichni, kdo můžete a ukažme klubu, že jsme s ním! DUKLA FOREVER!!!
 
 
Herschel88
 
Herschel88
15.05.2019, 18:16      Reagovat  
 
 
Reakce na Praduklak: Podle toho co říkal Skuhravý na tis...
Tak proto zmizel Krunert.Zřejmě nechtěl podepsat novou smlouvu.
 
 
Herschel88
 
Herschel88
15.05.2019, 18:10      Reagovat  
 
 
Reakce na krnovjan: "Bohemians se omlouvají fanouškům za...
Páč hráčům to je u za.d.ku a klub by to položilo. Smajlík
 
 
Praduklak
 
Praduklak
15.05.2019, 18:10      Reagovat  
 
 
Podle toho co říkal Skuhravý na tiskovce v Karviné se držel stylu hry, protože se snažil zviditelnit hráče a zvednout jejich cenu. Říkal, že ví, že je o ně zájem a že to je to, co hráčům sliboval.
Zřejmě řízený výprodej, z kterého Dukla ale u končících smluv nedostane ani korunu. Smajlík
Mrkněte na video odkaz
 
 
38Tomasta
 
38Tomasta
15.05.2019, 18:07      Reagovat  
 
 
Reakce na krnovjan: "Bohemians se omlouvají fanouškům za...
Smajlík
 
 
krnovjan
 
krnovjan
15.05.2019, 17:41      Reagovat  
 
 
"Bohemians se omlouvají fanouškům za debakl, nabízejí vstupenky zdarma"...proč se něco podobného neděje i v Dukle?...to jste, páni manažeři a mecenáši, opravdu, tak zabednění a jednoduší?:-(...je mně za vás stydno a zůstává ve mně velké zklamání ze všeho, co se za poslední 2 -3 roky v Dukle událo...zase se mně chce zvracet...tímto přístupem (myšleno všech zainteresovaných na fungování klubu...) jste odradili a odehnali těch pár zbylých fanoušků, kterým za to stálo cestovat po republice a sledovat debakly a prohry...vytáhněte si hlavy z p.dele a postavte se k tomu čelem...
 
 
frako
 
frako
15.05.2019, 17:10      Reagovat  
 
 
Nebudu dlouho psát,vlastně vše podstatné zde již zaznělo.Trenér si z Dukly udělal svoji hračku a ve vedení se nenašel nikdo,kdo by mu řekl "tak takhle ne" !.Hrát tvrdošíjně na tři obránce,když mužstvo na to jasně nemá.....? Hráč který odvede velice dobrý výkon v předešlém utkání a dokonce i od bulváru,který si říká Sport je ohodnocen sedmičkou,v následujícím zápase sedí jen na lavičce ? S Duricou z kraje největší přátelé a nyní ? Věřím,že bude líp ale trenér a část vedení musí pryč !!!!! AŤ žije Dukla.
 
 
zdeněk1
 
zdeněk1
15.05.2019, 13:27      Reagovat  
 
 
Bylo by fér, aby se k sestupu vyjádřili i hráči. Bohužel stále do kuchyně nevidíme. V posledních zápasech jsme si chodili pouze "zahrát fotbal" a na body se zřejmě nemyslelo. Hráči asi moc mluvit nemůžou, neboť jim jde o místo v týmu. Snad se něco dozvíme od Ďuricy. Některé věci by se asi měly vyříkat ale jen uvnitř v klubu. Nějaká další vize asi být musí. Trenér má zkušenost s postupem do 1.ligy, takže by měl vědět, co je k tomu potřeba. Také to zde neměl jednoduché, když měl pracovat s hráči, kteří u nás byli. Když nezahráli zkušení, "musel" dávat mladíky, kteří dělali chyby. Všechny hráče bych nezatracoval, jsou tam i takoví, kteří mohou být v budoucnu oporami. Kdybychom měli střelce gólů, tak mohlo být lépe. Posílení útoku se nevydařilo. Pokud hodnotíme celkově 1.ligu, tak jsme nebyli pořád Ti nejhorší. Myslím, že nám hráči přinesli i radost. To že jsme dopadli letos takto, je věc jiná. Bohužel aktuální koncepce nevyšla. Myslím, že hráčům nebylo jedno, kam to směřuje. Pořád jsou tam i "naši dukláci". Bude potřeba doplnit posty, kde nám to hapruje a začít znovu. Do prodeje Dukly nevidíme, ale opatrnost je rozumná. Chceme přece, aby fotbalová Dukla zůstala i nadále.Já si myslím, že odchod Beauguela byl správný, potřebovali jsme střelce a tím již nebyl. Přes velké zklamání si myslím, že dokud Dukla žije, nesmíme ji zatratit. Problémy má mj. i Bohemka, Sparta a Plzeň. Také to tam musí řešit. Bohužel někteří na to zatím mají dostatek financí....
 
 
euko
 
euko
15.05.2019, 13:08      Reagovat  
 
 
Výbor a hráči si vůbec neuvědomují,jak reprezentují kdysi tak slavné jméno.To nemá obdoby.My fanoušci neníme vůbec nic.Už jsem také zaslechl něco o třetí lize.Nevíme prostě nic.Rada,Hanousek,Holenda,Podaný-ti měli být oporami.Bohužel.Nechci nikoho nabádat,ale kdyby se udělalo u hlavní brány pietní místo nebo kdyby se na bráně objevily šály, vlajky a jiné červeno.žluté předměty asi by se představenstvo divilo.I když mi přijde,že takový protest by jim byl u zadku.Dukle fandím dál,ale jinak bych Dukláci ze všeho blil!!!
 
 
českobroďák
 
českobroďák
15.05.2019, 12:34      Reagovat  
 
 
Vážení a milí, dovolte mi v tuto těžkou chvíli projevit upřimnou soustrast všem, kteří si ničí zdraví s příspěvky do diskuse. Jak je vidět jsou úplně, ale úplně k h...u. NIKDO si z nás, Vás nic nedělá a jsme jen k smíchu a úšklebkům. Tak je to a bude. Flákači měli vždy štěstí a v Dukle zvlášť. Náš základ snad vytrvá. I když to bude sakra těžké- Na tu novou a jasnou koncepci se už těším: Jarda Sklenář - ten starej.
 
 
Praduklak
 
Praduklak
15.05.2019, 11:44      Reagovat  
 
 
Tak je hotovo a podle vyjádření trenéra je to vlastně dobře, aby se tým mohl dát dohromady a začít vychovávat hráče a vydělávat na jejich prodeji. Proč ale 3/4 roku něco nacvičoval s hráči, kteří nebudou v té druhé lize chtít hrát a utečou?
Proč by si měli nechat nadávat za neschopnost bafuňářů nastavit systém a vybrat pro něj vhodné hráče?
Nadávalo se tu na Bergera, teď se tu nadává na Radu, na Hanouska a na další. Ti kluci dělaj co můžou a hrajou to, co bafuňáři s trenéry vymyslí. Problém může být v tom, že už na to nemají (hráči, bafuňáři na to nemají už dávno). Proto se mají začleňovat mladí, ale pomalu a postupně, protože ti na to často ještě nemají ani kvalitou ani psychikou. Mladí maji na konci zápasu na pár minut střídat staré a ne že mlaďase Chlumeckého postavím rovnou na celý začátek sezony dozadu, nechám si ho dát čtyři vlastence, srazím ho do deprese a pošlu do světa. Až když mladí získají zkušenosti a sebedůvěru, tak mají začít nastupovat v základu a ti staří je střídat jen na konec zápasu. A když už ti staří nenastupují ani na střídání, tak jim tým dává najevo, že si své odehráli a končí. Pak následuje vyvěšení dresu a děkovačka fanoušků klubové legendě.
Pár hráčů jako Nestora, Štetinu, Považance, Matěje Hanouska se nám sice podařilo prodat, ale většina hráčů nám utíká s koncem smlouvy. U Beaugela byli bafuňáři šťastní, že se ho zbavili. A kde je dneska? A spousta dalších údajně neperspektivních hraje v základu ligových týmů. Nebyl by nám třeba teplický Jeřábek nebo slovácký Juroška platnější než důchodci Jiránek a Kušnír? Smlouvy s Duklou podepisují buď mlaďoši nebo hráči na konci štace a prodlužují je většinou jen kluci z juniorky, kteří si zatím nečichli k podmínkám v jiném prvoligovém klubu.
V Dukle absolutně nefunguje skauting hráčů. Spousta dalších hráčů je odložena na hostováních a nikdo je asi nesleduje a nic o nich neví. Třeba Bezdička byl odložen do Domažlic a 2 roky se mu nikdo z Dukly neozval. Až když se ozval sám, tak po něm sáhnul Drsek a ten si ho po vyhazovu stáhnul do Teplic.
Co v Dukle funguje naprosto skvěle je pouštění žilou majiteli. Třeba ve vyplácení provizí za přestupy agentům jsme několik let byli nejlepší po Spartě, Slavii a Plzni. Nebo podpis tréninkového střediska v Roudnici byl také skvělý nápad. Tedy jen pro majitele centra a fakturanta provize.
Oslavujete tu Paknera, který Duklu zachránil a za to mu patří velký dík. Jenže nese i svůj díl viny, protože Duklu má jako koníčka a stále věří lidem, kteří ho Dukly před lety zatáhli a pomlčeli o dluzích. Je nepochopitelné, že teď si jako poradce znovu vybral člověka, kterého údajně kvůli nesrovnalostem ve výdajích na služební kartě ve výši 2 milionů vypudilo i takové prohnilé hnízdo jako FAČR. Obávám se, že ti samí lidé mu rozmluvili prodej Dukly, protože jich by se nový majitel zbavil jako prvních a tak jednoduché peníze na ulici nenajdou.
A jak už jsem psal, svůj díl viny máme i my, protože dokážeme vytvořit jakéžtakéž domáci prostředí tak sotva na polovině domácích zápasů.
 
 
38Tomasta
 
38Tomasta
15.05.2019, 10:22      Reagovat  
 
 
 
 
Oušťák
 
Oušťák
15.05.2019, 09:39      Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: Karviná si dnes "s prstem v nose" v klid...
Konečně někdo tady napsal, kde je jeden z hlavních důvodů sestupu. Tvrdošíjně předělávat systém hry (na tři obránce) v době, kdy se hraje celou sezónu o záchranu je vlastně slabomyslné. V nelepších evropských ligách se tento systém obrany hraje velmi výjimečně, a to pouze proti slabším týmům. Proč trenéra nezastavilo v tomto nesmyslném počínání sportovní vedení Dukly?! Bohužel dalším důvodem sestupu, jak je tady na tomto fóru často a dlouho přemíláno, je kvalita hráčů. Polovička z nich nemá snad ani na třetí ligu! V prosinci jsem tady psal o nutnosti začlenit nejlepší hráče juniorky do áčka a o nutnosti této změny... Je mně velmi líto, kam Dukla takto dokráčela.
 
 
38Tomasta
 
38Tomasta
15.05.2019, 07:51      Reagovat  
 
 
Reakce na Herschel88: Hlavně Paukner by si tam měl uděla...
..starý pán je moc hodnej bohužel,jinak nejsme kde jsme...vpr...i
 
 
Herschel88
 
Herschel88
15.05.2019, 07:20      Reagovat  
 
 
Hlavně Paukner by si tam měl udělat pořádek a vykydat ten hnůj.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu