PORTRÉTY Z JULISKYRadek Havala
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Dukelak
 
Dukelak
18.02.2020, 20:23      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: nereaguj na me, to samozrejme nemus...
Je mi tě lito když nedokážeš pochopit psaný text. Ja Tobiáše přece nenavrhuji já ho pouze jmenuji jako volneho trenéra spolu s dalšími. Kdybys dokázal pochopit psaný text tak poznáš že navrhuji Licku nebo Novotnaka
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
18.02.2020, 19:49      Reagovat  
 
 
Reakce na Dukelak: A co třeba to jak vyhodil Ivana Schra...
nereaguj na me, to samozrejme nemusis... tvuj seznam jen dokazuje, ze tam zadne zajimave jmeno neni. nevim, ktere z nabizenych jmen je nejvic k smichu, asi tobias Smajlík )
pokud nevysel svedik, byl skuhravy nejlepsi mozna volba.
vyjimkou je jirka novotny, tomu bych nejakou sanci v Dukle dal - urcite ale ne hned u acka..
gonzales za Duklu dal hrat nechtel, tak nevim, proc ho tady porad omilas. kdyby neodesel, byla by Dukla po podzimu ctvrta a chudsi o par mega.
 
 
Dukelak
 
Dukelak
18.02.2020, 16:52      Reagovat  
 
 
Reakce na Kolomajzna: Hele, já už chodil na Duklu, když ...
Tak to já Masopusta hrát neviděl ale Geletu a Viktora sno. Poprvé jsem byl na Julisce v roce 1970 a tehdy ještě stopera hrál Cadek a v Dukla začínal Nehoda. Každopádně trvám na tom že hra Dukly odchodem Gonzalese hodně utrpěla. Kdyby neodešel tak by Dukla byla po podzimu nejhůř druhá. Jinak kádr Dukly špatný není ale slabinou jsou oba gólmani. Ani jeden na 1 ligu nemá a nechápu proč Dukla neprivede někoho nového. V Česku je brankářů hodně a na rozdíl od hráčů v poli nejsou drazí. A ještě jedna věc _ Hadascok na 1 ligu nemá.
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
18.02.2020, 16:00      Reagovat  
 
 
Reakce na Dukelak: Ty jsi mě rozesmál výrokem že hra. Du...
Hele, já už chodil na Duklu, když za ní váleli pánové Masopust, Geleta, Viktor a ostatní. Vím tedy o fotbale daleko víc, než všichni ňoumové z této diskuze dohromady !!!
 
 
zdeněk1
 
zdeněk1
18.02.2020, 13:58      Reagovat  
 
 
Bohužel při hodnocení Dukly jsme tu většinou amatéři. Také neznáme většinu ze zákulisí....Udělalo se hodně chyb a nastolila se jiná cesta. Jaká bude, se ukáže až na konci ligy.Trenér dostal důvěru a ta trvá. Podle výsledků se ukáže, jak to bude dál. Na rozdíl od některých kritiků si myslím, že jsme se ve hře zlepšili. Jestli to bude stačit na silné soupeře se ukáže brzy. Odvolávání trenérů "každé dva měsíce" asi cesta není. Příkladem je Sparta. Bohužel ta se domnívá, že jakmile změní trenéra, tak bude hned ten rok v pohárech.....tak to většinou není.
Citace : " Připomeňme si trenéry působící na Letné za posledních pět let. Václav Jílek, Michal Horňák, Zdeněk Ščasný, Pavel Hapal, Andrea Stramaccioni, Petr Rada, Tomáš Požár, David Holoubek, Zdeněk Ščasný, Vítězslav Lavička. Slušná porce jmen. Přitom ani jedna ze změn nevedla ke dlouhodobému zlepšení. Vždy se jednalo pouze o krátkodobý progres, po kterém následovalo zhoršení a stagnace. Proto lze chápat, že se dává prostor kdysi v Olomouci úspěšnému Jílkovi".
Jsou všichni tito trenéři špatní?
Jinak já považuji 4.místo našich za úspěch. Zvláště když na prvního moc neztrácíme. Zde uvedenou kritiku nezatracuji a vítám. S některou ale nesouhlasím....
 
 
Herschel88
 
Herschel88
18.02.2020, 09:14      Reagovat  
 
 
Jílek je volný! Hned po něm chňapnout!Než ho někdo vyfoukne...
 
 
Dukelak
 
Dukelak
17.02.2020, 19:18      Reagovat  
 
 
Reakce na zdeněk1: Jen pro pořádek, jak vypadá "neúspěch...
Proč tady zmiňujes Podaneho absolutně nechápu. Co tim chtěl jako básník říci? A co se týče vekoveho průměru tak si doufám tvrdit že Pardubice ho mají nižší než Dukla a jejich herní projev je někde úplně jinde😮
 
 
Dukelak
 
Dukelak
17.02.2020, 19:12      Reagovat  
 
 
Reakce na Kolomajzna: Ještě napiš, že je škoda Bogéla a ...
Ty jsi mě rozesmál výrokem že hra. Dukly nestojí na Pablo Gonzalesovi odborniku 😊
 
 
GMvW
 
GMvW
17.02.2020, 18:51      Reagovat  
 
 
Už jsem na toto téma několikrát psal, takže stručně fakta:

- Trenér je u mužstva cca rok a půl a nejen, že nedokázal Duklu zachránit v 1. lize (navíc většinu bodů mužstvo uhrálo v prvních několika kolech po nástupu nového trenéra), ale hra mužstva stále sestupnou tendenci. Nevím, zda někdo považuje 4. místo po podzimní části za úspěch, nicméně předváděná hra (která je jednoduše 80% času zápasu strašná) a to že většina vyhraných zápasů je spíše dílem individuálních schopností některých hráčů, žádné naděje nevzbuzuje

- Trenér zjevně nedokáže pracovat se staršími zkušenými hráči - viz např. Ďurica (srovnejme jen jeho výkony i slovní hodnocení situace na podzim a na jaře)

- Trenér je zatvrzelý ohledně způsobu a stylu hry mužstva, nedokáže přijmout žádné připomínky ani konstruktivní kritiku

- Co si lze myslet o trenérovi, který tvrdí, že raději sestoupí než aby změnil způsob hry?


A ještě poznámka k vyjádření managementu a pana majitele v zimní přestávce ohledně trenéra s tím, že je mu potřeba nechat delší čas na práci: To je obecně chválihodné, nicméně přece právě management musí být schopen rozpoznat, kdy je potřeba čas nechat a kdy zakročit. Zkrátka reagovat správně ve správný čas, to je rozhodující a přináší úspěch.
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
17.02.2020, 18:49      Reagovat  
 
 
Reakce na Dukelak: A co třeba to jak vyhodil Ivana Schra...
Ještě napiš, že je škoda Bogéla a nasadíš tomu korunu...
 
 
Dukelak
 
Dukelak
17.02.2020, 18:22      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: no, tak prosim jmenuj nejake adepty...
Mělo být hvězdného Ledeckeho..... A teď ta jména. Vizek žádnou trenerskou licenci nemá a FrantaTataracek by byl určitě lepší než současný dukelský lodivod. Ale vážně. Těch jmen je celá řada... Habanec, Vavruska.,Šmejkal, Tobiáš atd. Ale mně by se líbil spíš Marcel Lička který loni získal titul Mistra Běloruska nebo sparťanska ikona a bývalý duklak Jirka Novotný který nedávno získal trenerskou licenci. Ale tohle nechám na panu Vandasovi hlavně ať už začne konat...
 
 
Dukelak
 
Dukelak
17.02.2020, 18:06      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: no, tak prosim jmenuj nejake adepty...
A co třeba to jak vyhodil Ivana Schranze který měl podle mě rok předtím hlavní zásluhu na tom že se Dukla zachránila v 1 lize. Dnes tento hráč doslova září v Budějovicích a dokonce vytlačil ze sestavy hvězdného Lrfrvkrjo
A co takový Brandner? Těch jeho omylů je celá řada. Systém hry na 3 stopery.... Ten pán nemá žádné charisma a jeho způsob komunikace je zoufalý..
 
 
Dukelak
 
Dukelak
17.02.2020, 17:53      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: no, tak prosim jmenuj nejake adepty...
Vidim že jsi samá legrace a ani se mi nechce na tebe reagovat. Ale povznesu se na to
Pán Skuhravý nedokázal Duklu zachránit v 1
lize. To je první jeho neúspěch a ještě horší byla předváděna hra která byla doslova nekoukáni.
 
 
zdeněk1
 
zdeněk1
17.02.2020, 17:12      Reagovat  
 
 
Jen pro pořádek, jak vypadá "neúspěch" trenéra Skuhravého. Chtěl bych Vás tam vidět.
"Vezmeme mladíky a hned budeme první. Jak prosté". S dílčí kritikou se ale dá souhlasit.
Bohužel jen s útočnou taktikou se nevyhrává ani v anglické lize. Trenér by se teď mohl podívat i na poslední zápas Bohemky, Liberce i Opavy. Taky máme asi některé hráče zraněné..... Bohužel i Podaný je zraněn. Mužstva první ligy jsou "vykradená" o nejlepší hráče a podle toho to vypadá. Taky se hodně omlazuje. Naše mužstvo potřebuje podporu a pak určitě máme šanci !!

1 Pardubice 16 11 2 3 29:11 35
2 Jihlava 16 9 5 2 32:20 32
3 Brno 16 9 4 3 35:17 31
4 Dukla 16 10 1 5 34:21 31
 
 
Kosíř
 
Kosíř
17.02.2020, 01:13      Reagovat  
 
 
Poslední příspěvek v diskusním fóru jsem měl 22.12.2019 a následně na setkání se sportovním ředitelem panem Vandasem. Můj názor na hlavního trenéra zůstává stejný jako na konci podzimní části. Od té doby jsem Duklu hrát neviděl, ale ty výsledky z přípravy nejsou vůbec přesvědčivé, nebudu hodnotit ofenzívu, ale defenzíva stále hoří. Jestliže trenér zatvrzele prosazuje svůj herní systém, stále opěvuje svou vizi komplexního hráče a není schopen průběžně reagovat na danou situaci, tak podle mě není dobrý trenér a měl být vyměněn již na konci podzimu. Vedení mužstva má názor jiný, chtějí počkat na konec ligového ročníku. Podle mě je to chyba, je to přinejmenším roční ztráta na postup do 1.ligy, jestli se to vůbec s tím postupem myslí vážně. Rád bych se mýlil, nechám se překvapit. Dukle přeji v jarní části soutěže hodně zdaru.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
16.02.2020, 19:38      Reagovat  
 
 
Reakce na Dukelak: Já čekám jestli se někdo ozve a bude ...
no, tak prosim jmenuj nejake adepty z tech mraku KVALITNICH ... zeby tataracek s ladou vizkem, jak uz tady zaznelo??
 
 
Dukelak
 
Dukelak
16.02.2020, 15:14      Reagovat  
 
 
Reakce na GMvW: Souhlasím, bohužel není to poprvé, co to...
Já čekám jestli se někdo ozve a bude tvrdit opak. V takovém případě jsem připraven konkrétně jmenovat co se mi na něm nelíbí. Na druhou stranu připouštím že to nemá lehký protože to minimální množství posil které vedení občas přivede nemá většinou požadovanou kvalitu. Ale změnu by to i tak chtělo. Trenérů bez angažmá je v Cesku mraky.....
 
 
GMvW
 
GMvW
16.02.2020, 14:34      Reagovat  
 
 
Reakce na Dukelak: Pod trenérem Skuhravým Dukla padá výk...
Souhlasím, bohužel není to poprvé, co top management Dukly neumí včas a správně reagovat
 
 
Já.
 
Já.
16.02.2020, 09:05      Reagovat  
 
 
Pojďte s námi hrát "Ligu 4D tipérů" na webu duklaky.
 
 
Dukelak
 
Dukelak
15.02.2020, 22:21      Reagovat  
 
 
Pod trenérem Skuhravým Dukla padá výkonnostně níž a níž. Škoda že vedení Dukly to stále nedochází 😘
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu