PORTRÉTY Z JULISKYDominik Preisler
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
kouk
 
kouk
24.07.2019, 23:10      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Jasně. Ale jestli se teď ve Francii jede...
No pokud tady minule psal Já..."že v přípravě na výsledku nezáleží je šalba"...pak v našem případě je šalba i rčení..."těžce na cvičišti...lehce na bojišti"...
 
 
wrip
 
wrip
24.07.2019, 22:48      Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: Napsal si to sice hezky...téměř jako Ota...
Jasně. Ale jestli se teď ve Francii jede Le Tour tak nemůžeš vážně počítat s tím, že v pondělí v Hradci bude na hřišti řádit Te Tour. I když bych si to tedy přál. Ale bez kola, to ať nechá Kreuzigerovi, Jemu musí stačit jeho nohy, dneska vytrénované honěním těch šlapek na rotopedu.
 
 
kouk
 
kouk
24.07.2019, 22:31      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Jedu Vám takhle z Prahy domů a auto tak ...
Napsal si to sice hezky...téměř jako Ota Pavel...ale má to bohužel jednu zásadní vadu na kráse...pan Popper měl totiž proti tobě obrovské štěstí v tom...že to co by viděl na tréninku Dukly...tak pak viděl i na zápase Dukly...což se nyní bohužel říci nedá...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
24.07.2019, 21:17      Reagovat  
 
 
Reakce na Já.: Kritizovat umíš ......
Nekritizuji, konstatuji. Ale že mi princip chceš info - zaplať není blízký, tím se netajim.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
24.07.2019, 21:12      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Občas si kup i noviny. Sport se jmenují....
Díky za vyčerpávající info. Bývalo dobrým zvykem se tu podělit s ostatními spolufandy o jakékoli info o našem klubu, ale holt se doba mění. Jsem v Rakousku a shánět do Čech noviny fakt nepojedu. Nedá se nic dělat, ale asi to preziju.
 
 
wrip
 
wrip
24.07.2019, 19:26      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: .. a copak psal? docetl jsem jen ti...
Občas si kup i noviny. Sport se jmenují.
 
 
Já.
 
Já.
24.07.2019, 18:53      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: .. a copak psal? docetl jsem jen ti...
Kritizovat umíš ...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
24.07.2019, 18:10      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Jedu Vám takhle z Prahy domů a auto tak ...
.. a copak psal? docetl jsem jen titulek o destrukci Dukly, ale detail je jen pro predplatitele... to uz je jak info z naseho Duklaklubu.
 
 
wrip
 
wrip
24.07.2019, 13:56      Reagovat  
 
 
Jedu Vám takhle z Prahy domů a auto tak nějak samo od sebe táhne na tu stranu k Satalicům. Asi si pamatovalo, že jsem před časem slíbil, že to tam budu jezdit kontrolovat.
Tak tedy: Byla zrovna přestávka mezi fázemi. Na hřišti se odehrával zápas mezi hochy odněkud z Kladenska a v zeleném hrajícími cizinci, snad Maďary? Nic to ale neměnilo na tom, že náš nový kapitán se intenzivně chystal, že to vezme na Tour za čerstvě dobitého Kreuzigera a vytrvale ohýbal šlapky. Myslím ty od rotopedu. V posilovně pak skupinka šesti mladých (boha, já je ještě neznám všechny jménem) v čele se Štepánem Krunertem a Kozmou mučila svá těla s cílem zesílit a stát se odolnějším v osobních soubojích s otřelými druholigovými chlapy. Zbytek kdesi nahoře relaxoval a nabíral energii na druhou porci odpolední fyzické zátěže. Ani trenérovi se však moc klidu nedostávalo. Toho pro změnu zase, nad mnoha popsanými stránkami papírů, "trápil" náš dvojředitel, který do Satalic zajel ze stejného účelu jako já. Taky na kontrolu. V tom jsme si byli zajedno.
Tak nechme kluky v klidu dřít a makat, vždyť to hrají pro sebe, za nás fanoušky a za Duklu, na jejíž tradici v dnešním Sportu tak pěkně a patřičně zavzpomínal L. Vízek.
A v pondělí v Hradci nashle se všemi vámi, kteří budete moct být u toho.
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
24.07.2019, 11:23      Reagovat  
 
 
Mohu jen souhlasit s názorem Viktora Odrášky uvedený pod naším zápasem. Doporučuji
přečíst i trenérovi. Musíme ale mít dlouhodobě i plán "B", tedy případně změnit rozestavení hráčů a ujasnit si, jak hrát poslední minuty pokud se prohrává. Myslím, že tam byla i situace, že se hrálo dozadu, když měl již zápas končit !
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
24.07.2019, 10:50      Reagovat  
 
 
Reakce na Miroslav53: Jestli na tiskové konferenci před ...
Po prvním nepovedeném zápase se ještě nedá odhadnout, jak vše dopadne. Nemohu určitě ale souhlasit, že nám chybí bojovnost. Tu tam naopak vidím. Spíše mi chybí zkušení hráči.
Viz Matějovský, Hušbauer i Zavadil....Také uvidíme, zda se trenér poučí ze svých loňských chyb....
 
 
Já.
 
Já.
23.07.2019, 21:56      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Tak nemá být člověk předem prorokem. V Č...
Mohu jen poděkovat wripovi, že jsem ten mač také viděl. V Satalicích, kam jsem MDH dojel v důvěře v týdenní plán na webu klubu, bych viděl houbelas. Říkat, že v přípravě na výsledku nezáleží, je šalba. Prohra 1:2 třetiligového s divizním - který navíc prostřídal možná i své béčko - svědčí tomu, že naši mladí proti dospělejším ve 3. lize se středopolovým "pouťovým bagem" těžko vystačí.
 
 
wrip
 
wrip
23.07.2019, 21:32      Reagovat  
 
 
Tak nemá být člověk předem prorokem. V Čelákovicích vyhráli českobroďáci. No nic, Je fakt, že jsem v sestavě našeho béčka nenašel pár hráčů na které jsem byl zvědavý a naopak tam našel pár hráčů o kterých jsem si myslel, že budou hrát o třídu vyšší soutěž.
Takže ano, příprava. A jinak, moje laické postřehy tady ventilovat nebudu.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
23.07.2019, 18:11      Reagovat  
 
 
jinak je celkem sranda sledovat, jak se vyviji klokano-fanouskovsky vztah ke kubovi... na zacatku kecy o odlozenem hraci a ted same superlativy na "jejichch" nejlepsiho hrace, ktereho musi koupit Smajlík
nepripomina vam to neco? jako copy-paste tady odsud...
mimochodem rave kuba nas dva roky zpatky golem v hradci sundal hrobnikovi z lopaty... snad to ted nekdo vezme za nej a povede se za 3 bodiky...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
23.07.2019, 17:59      Reagovat  
 
 
pody po velmi povedenem zapase s bolkou:

Jak ses cítil před zaplněným stadionem?
Vážím si všech fanoušků Dukly a rád jsem se s nimi vídal. V Indii jsme měli na zápas v průměru 55 tisíc diváků, což je slušný kotel. Tady v Ďolíčku jsem si atmosféru hrozně užíval. Ještě když měl pro mě zápas takový efekt v podobě gólu a asistence.
 
 
wrip
 
wrip
23.07.2019, 14:11      Reagovat  
 
 
Tak já se dnes podívám jak naše béčko dá v přípravě na pr..l českobroďákům.
 
 
Miroslav53
 
Miroslav53
23.07.2019, 10:38      Reagovat  
 
 
Jestli na tiskové konferenci před sezonou funkcionáři a trenér ještě nevěděli, co od týmu mohou ve 2. lize čekat, tak teď už to snad vědí. Po řadě přípravných zápasů, kdy Dukla porazila snad jen Varnsdorf, to ale myslím věděli rovněž, jen se to báli říci naplno. Bez důrazných hráčů a bojovnosti se ve 2. lize uspět nedá. Bude to celou sezonu jen boj o záchranu s nejistým koncem. Ten velký úpadek mi připomíná roky 1994 -1997. Pamětníci si jistě vzpomenou.
 
 
38Tomasta
 
38Tomasta
23.07.2019, 04:03      Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: To že tam teklo pivo...tekla slivovice.....
Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
kouk
 
kouk
22.07.2019, 22:30      Reagovat  
 
 
To že tam teklo pivo...tekla slivovice...no a někomu ve finále tekly nervy je věc druhá...podstatná byla věc jiná...že se tam po hodně dlouhé době setkali fanoušci Dukly napříč celým spektrem naší republiky...samozřejmě někteří chyběli...ale i tak to byl vcelku reprezentativní vzorek...takže až na ten výsledek fotbalu to bylo velmi povedené dopoledne...jen houšť...
 
 
kouk
 
kouk
22.07.2019, 22:19      Reagovat  
 
 
Tak teď ještě trochu já...myslím si...že nemá cenu tady nějak hlouběji rozebírat to co se dělo v sobotu na hřišti...kdo viděl...viděl...kdo neviděl...hravě si domyslí...hlavní roli aspoň z mého úhlu pohledu hrála tentokrát výhradně hlavní tribuna Julisky...speciálně její kotlík...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu