PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Souček
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
českobroďák
 
českobroďák
01.09.2019, 12:41      Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: Možná škoda že nyní přichází ta repre pa...
Ůplně nejlepší,co se týče zápasu v Pardubicích by bylo udělat tam klukům domácí prostředí.Spojení z Prahy je tam skvělé,takže doražme v co největším počtu!!!
 
 
kouk
 
kouk
01.09.2019, 11:49      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: tak nakonec mi muj tip nevysel, ne ...
Řekněme prohrávat/prodávat Smajlík
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
01.09.2019, 11:29      Reagovat  
 
 
tak nakonec mi muj tip nevysel, ne ze by na to sance nebyly, ale 4:0 je krasny vysledek. Votroci nam pomohli zamotat tabulku a pokud by se povedlo vyhrat v pardubkach, mohli bychom si po dlouhych letech opet zakricet tak jsme prvnii no a cooo Smajlík
goly vcera pekne, skoda jen, ze se netrefili i dalsi, ale jejich chvile prijdou.
idealni by bylo udelat si na podzim co nejvetsi naskok, abychom meli vse ve svych rukach, az to na jare zacnou nekteri rekneme vzdavat.
KLUCI DIKY - DUKLA DO TOHO!!
 
 
kouk
 
kouk
01.09.2019, 11:04      Reagovat  
 
 
Možná škoda že nyní přichází ta repre pauza...když se nám Dukla vcelku slušně rozjela...povinné vítězství nad slabší Vlašimí máme tedy zdárně za sebou...no a nyní by to chtělo nepovinně tříbodově vykrást perníkáře...myslím si...že tento zápas by si zasloužil být zařazen do televizního vysílání...
 
 
Já.
 
Já.
31.08.2019, 18:11      Reagovat  
 
 
Prvně dík za dobrou práci hráčům a trenérům; 4:0 je povzbudivé. Za druhé dík trenérům Polákovi a Mejdrovi, že přišli a vydrželi pozápasový pokec s fanoušky. A do třetice fajnšmekry zvu zítra od 10.15 do Jiren na třetiligový zápas B týmu, namíchanému i áčkaři, s béčkem Votroků. Blbou dopravu tam nahrazuje možnost dát řeč s všemožnými funkcionáři, trenéry a hráči FKD, zpravidla i s nějakými fotbalovými osobnostmi, slušná péče o fanouška, příjemné prostředí areálu, se žampióny v okolí, a platná permice na Julisku. Tipněte si do klobouku pro mládež FKD za symbolickou a přislíbenou pětku výsledek (viz web duklaky); kdo ho trefí, bude ve hře o permici na příští sezónu, jako dnes Herschel za svých 4:0.
 
 
kouk
 
kouk
30.08.2019, 22:21      Reagovat  
 
 
Tak zítra nevyhrát...bral bych to jako totální kolaps...selhání a ránu pod pás...ale čert nikdy nespí...natož ten fotbalový...velmi nerad bych tady totiž zítra strašil Mikulášem v létě...
 
 
wrip
 
wrip
30.08.2019, 22:09      Reagovat  
 
 
Máme před sebou další, tentokrát už sedmý zápas našeho áčka ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE. Bude to neméně důležité utkání jako všechna předchozí, stejně jako budou důležitá i ta následující.
Na Šemíky z Vyšehradu v 6. kole se fanouškovská obec hodně těšila. A proč by taky ne? Jet na „venkovní“ zápas do Prahy? To se poštěstí jenom dvakrát za celou soutěž. Nikdo z natěšených fanoušků ale pro jistotu moc nahlas netvrdil, že ty koně z druhého břehu Vltavy naši kluci zkrotí a zajezdí si na nich. Nakonec i děj utkání, a to i přes konečný příznivý výsledek (1:3), potvrdil, že opatrnosti a pokory není nikdy dost.
A jak samotní naši hráči zvládli z pohledu nás fanoušků svoji misi? Tentokrát do hodnocení zahrnuli až 12 hráčů, když jeden z našich dvou čerstvých nominantů do U21, David Douděra naskočil do utkání už v 65. minutě místo Ayonga a měl tak dost času ukázat nám co v něm je a jak zápas zvládne. A zvládl. Po zaokrouhlení desetiných míst jsme Davida ohodnotili šestkou. O tu si řekl ještě Preisler. Na sedmičky jsme to spočítali Hruškovi, Kozmovi, Doumbiovi, Holíkovi, Kovaľovi i Tetourovi. Osmičkami jsme ohodnotili Chlumeckého s Pirochem. O téměř čistou desítku v hodnocení si řekl ten, kdo sám nosí číslo 10 na dresu, Pablo Gonzáles. Ke škodě mužstva se zatím ještě hledá Ayong. Snaha se mu nedá upřít a snad je to jenom otázka času kdy se „chytne“. S Vyšehradem si řekl o čistou kuli (5).
Z průměru hodnocení hráčů vychází pro mužstvo jako celek pěkná sedmička.
Zítra, resp. už za pár hodin čeká naše hráče Vlašim. Pojďme fandit, držme palce a věřme, že i po zítřku budeme moct výkony našich hráčů ohodnotit těmi nejvyššími známkami.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
30.08.2019, 21:49      Reagovat  
 
 
Přátelé tak teď bohužel už je jisté, že zítra Juliska uvidí rekordní výhru Dukly 6:0 beze mě, do Prahy se dostanu až někdy v podvečer... Věřím , že góly, které tak potřebuji, vstřelí Had 2, Tety a Kari po jednom a doplní je Holas a Chlum... Dukla do toho!!
 
 
kouk
 
kouk
30.08.2019, 20:20      Reagovat  
 
 
Tak Štetina prý odchází ze Sparty...ale zároveň prý zůstává v Dejvicích...rozumíte tomu někdo???...to slyším prvně...že Sparta je z Dejvic...já znám z Dejvic úplně jiný klub...a ten toho má nejvíc...myslím nejvíc v mém srdci...
 
 
Já.
 
Já.
30.08.2019, 16:20      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Šlapku (tu od bubnu, né s bubnem) mám st...
První slovo, které mě v reakci napadlo je "blbe", ale po tom co jsem dnes viděl u Koněva nepatří Tobě, ale lidem, které je třeba, po staročesku, defenestrovat. Ale co s bubny?
 
 
wrip
 
wrip
30.08.2019, 14:41      Reagovat  
 
 
Reakce na Já.: Ve sklepě, 300 m od Julisky, mi leží 2 ve...
Šlapku (tu od bubnu, né s bubnem) mám stále v autě. Garáž mám plnou materiálů na výrobu chorea (í). Jenomže kam s tím, co s tím? Co takhle třeba zapojit víc lidí do aktivního fandění? Pak by se snad dalo s klubem i seriózně bavit o tomto problému a dost možná by se řešení našlo. Bylo by to koneckonců i v jeho zájmu. Jenomže, na čísi doporučení já už si nechávám jenom to své a jiné nechávám jiným.
 
 
Já.
 
Já.
30.08.2019, 13:40      Reagovat  
 
 
Ve sklepě, 300 m od Julisky, mi leží 2 velké (tzv. šlapací) bubny, asi fanklubu, které jsme tam s wripem odklidili, když začali bourat spodní pokladny. Nemám bubeníka ani paličky. Na jeden z nich snad dřív bouchal Buchy. Rád bych je někomu z kotle předal k probuzení. Rád bych také, aby už konečně někdo ze Setni také „vymámil“ rozprostírací dres na tribunu. Rád bych nakonec, aby Dukla v sobotu dopoledne na Julisce nad Vlašimí vyhrála 5:1. A v neděli před obědem, v bé podání v Jirnech, nad mými rodnými Votroky 2:2.
 
 
zdeněk1
 
zdeněk1
30.08.2019, 10:36      Reagovat  
 
 
Zajímavé informace jak to chodí ve fotbalu jsou na :
odkaz
 
 
wrip
 
wrip
29.08.2019, 20:22      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: Tomáši? To jako nevěřící? :)) :)) ...
Ale já ty Tvoje taky. V sobotu dáme pokec, jo? I se Zdendou. Snad těch 10 řad sejde dolů.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
29.08.2019, 19:15      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Hele Tomáši, nevím kde bereš pocit práva...
Tomáši? To jako nevěřící? Smajlík Smajlík
Hele nechci tady zbytečně vířit prach a vnášet zlou krev. Nevím, co je špatného na konstatování, že patrně máme jeden z nejvyšších rozpočtú ve druhé lize. A i když tady pořád někoho mentoruješ a opravuješ a koriguješ a usměrňuješ a radíš pomalu jak žít, tvé příspěvky si tady - stejně jako ty od ostatních fandů - přečtu rád.
 
 
wrip
 
wrip
29.08.2019, 16:12      Reagovat  
 
 
Reakce na zdeněk1: Ještě k Vyšehradu: Pro všechna venkov...
A nakonec jsi byl rád že sedíš a vůbec vidíš na hřiště, že? Nebo to Ti taky vadilo? Smutný naopak je, a nechtěl jsem to sem psát, …. vyprovokoval jsi mě, … že se s fanoušky Dukly zachází povětšinou jako s hovádky. A nezdá se mi, že by to někomu vadilo. V takové Jihlavě, v tom vedru, si například máma jakou dobu ani nemohla koupit pro děti pití. Ale svoje pití na hřiště přinýst nesmí, že? Takže ona respektovala ta Tebou obhajovaná pravidla a kluci měli žízeň.
A teď jsem zvědavej jak budeš "vychovávat" vlašimáky až budou se svými symboly sedět vedle Tebe na sedačkách v písmenu K. To se Tě dojdu zeptat.
Tak srovnávej srovnatelné a zbytečnou buzeraci nepovyšuj na pravidla.
 
 
zdeněk1
 
zdeněk1
29.08.2019, 15:27      Reagovat  
 
 
Ještě k Vyšehradu:
Pro všechna venkovní utkání bohužel platí, že fandové hostů (se symboly svého klubu např. s dresy) musí jít fandit tam, kam je pořadatelé pošlou. Tedy do jejich sektoru. Pokud se chtějí dívat na tribuně, musí tam jít "na černo" a bez symbolů. Na Slávii i na Baníku by se zřejmě nikdo neodvážil toto pravidlo porušit. Bohužel na Vyšehradu si někteří naši fandové mysleli, že jim to projde. S pořadatelem bylo dodatečně dohodnuto, že nás na tribunu pustí (a tedy nebudeme za brankou), ale za určitých podmínek. Museli jsme být vpravo a mezi námi a ostatními mělo být volné místo (v rámci bezpečnosti). Většina našich tomu porozuměla, ale někteří jedinci s tím srozuměni nebyli. Což byla škoda, neboť dohodnutá "pravidla" byla porušena...... Nakonec se vše v dobré obrátilo, k oboustranné spokojenosti. Myslím, že fandy Slávie by tam ale na tribunu nepustili.
Fanoušci hostů u nás mají lepší místa než my jinde, což je pravda.
 
 
Jean1
 
Jean1
29.08.2019, 11:57      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Hele Tomáši, nevím kde bereš pocit práva...
No tak pánové.Tady přece může každý říct-napsat co chce.Reagovat na cokoliv. Tak klídek. Těžme se na sobotu!!
 
 
wrip
 
wrip
29.08.2019, 08:39      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: Pokud nemáš co říci k tématu, raděj...
Hele Tomáši, nevím kde bereš pocit práva posuzovat kdy smím nebo nesmím mluvit. Mě něco vytýkáš a přitom děláš to samý. Žehnám Tvé práci.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
29.08.2019, 06:54      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Nechte rozpočet rozpočtem. Není to tak d...
Pokud nemáš co říci k tématu, raději prosím mlč. Nevím, kde bereš pocit práva pořád posuzovat, o čem jiní smí a nebo nesmí diskutovat. Soustřeď se raději na své vystupování tady a vše bude v pořádku...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu

×
Odehráno v 18:00
FK Dukla Praha
FC Slavoj Vyšehrad