PORTRÉTY Z JULISKYVojtěch Hadaščok
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
wrip
 
wrip
08.04.2020, 11:52      Reagovat  
 
 
Toníku, chybíš.
Bylo mi ctí beze slova vyhovět Toníkovi, když v posledních svých měsících mě několikrát požádal abych ho dovezl různě po doktorech, pak zase domů a nakonec i do špitálu, odkud se už k mé lítosti, a věřím že i k lítosti všech nás, co jsme ho znali, nevrátil.

Nezapomenu na jeho poslední výjezd za svojí Duklou do Lipska, který mu (a mě s ním) zorganizovali jeho synové. Tonda si báječně celý zápas a atmosféru která tam byla užil a nic na tom nemění ani ta prohra 0:2.

Prohry nesl sice vždycky těžce, ale s nadhledem sobě vlastním. Věděl, že zase přijdou výhry. Tu poslední, se svojí nemocí, ale už ničím, příjemnějším nepřebil.

Jeho místo je neobsazené, Toník chybí.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
08.04.2020, 08:31      Reagovat  
 
 
fnl se tedy dohraje, jsem zvedav na terminy i frekvenci. asi by mohlo byt i par vlozenych kol. kdyz vse dobre pujde, mohlo by se zacit uz 24/4, nejdele tyden pozdeji. snad se povede na fkdukla.cz zaridit aspon nejaky stream..
 
 
zdeněk1
 
zdeněk1
07.04.2020, 21:17      Reagovat  
 
 
Dobrý článek v dnešní době :
//sport.aktualne.cz/fotbal/zahranici/cesti-golmani-dobyvaji-anglii-pomaha-i-to-ze-se-znam-se-sols/r~12bd7a3a78d511ea8b230cc47ab5f122/?utm_source=centrumHP&utm_medium=sportbox&utm_content=default&utm_term=position-3&utm_campaign=Sport
 
 
Já.
 
Já.
31.03.2020, 06:12      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: zilina to zabalila, myslím ze takov...
Držení palců a morální podpory se nikdo "nenají". Ekonomické dopady pandemie ve fotbale pocítí tvrdě juniorské a mládežnické týmy, pokud jejich kluby vůbec přežijí. V Dukle Praha mohou fanoušci na mládež, už druhou sezónu, i finančně přispět v projektu 4D. Dost takových se již našlo. Mohou být opravdu hrdí na svůj klub a těšit se i z donátorské mince DUKLÁK.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
30.03.2020, 20:03      Reagovat  
 
 
zilina to zabalila, myslím ze takovych bude vice.. drzme palce, aby DUKLA tezke casy prestala a treba i posilila.. hraci na trhu budou, i volni.
 
 
Šternberák
 
Šternberák
30.03.2020, 19:32      Reagovat  
 
 
Anulování soutěží je kruté. Ale co naděláme. Nám to asi moc nevadí, v možný postup Dukly jsem stejně nevěřil. Ale v nižších soutěžích se taky o něco hraje. Taky jsou tam sponzoři, taky mají zájem o postup či záchranu. Diváci tam chodí v menších počtech než na ligu, ale zase na více zápasů. A taky se to prožívá. Anulovat, to se samozřejmě jeví jako spravedlivé všem těm, co jsou teď u dna tabulek. Ti, co mají třeba 9 bodů náskoku na čele, jako třeba v krajském přeboru u nás Šternberk, pro ty je to kruté. Investovalo se tady do hráčů, zázemí stadionu, o postup do divize je enormní zájem, od 2. kola soutěže 15 výher v řadě a teď je všechno v prde.i. Co naděláme? Jsou horší věci, hlavně ať to všechno brzo pomine.
 
 
wrip
 
wrip
30.03.2020, 13:33      Reagovat  
 
 
No tak Starka ať moc nemluví o pochybnostech o regulérnosti. Je to úsměvné, stačí se podívat na toho, kdo je u něho vedoucím mužstva.
 
 
martinstep
 
martinstep
30.03.2020, 12:20      Reagovat  
 
 
Konečně po chmurných dnech dobrá zpráva, Ročenka 2019 spatří světlo světa. Už se nemohu dočkat, až si v ní budu listovat, tedy doufám že tam nebude nic o koronaviru Smajlík Jo a Starka již otevřeně prohlásil, že by se měl počet profesionálních týmů zúžit ze současných 30 na 20-22 a zárověň o ně rozšířila liga. Se snížením počtu profíků souhlasím, protože v době pokoronovirové bude hodně složité ufinancovat tolik týmů a rozhodně se nebudou stavět nové stadióny (problém Pardubic), ale spíše bych se klonil k variantě snížení počtu účastníků 1. a 2. ligy na 10 - 12 týmů s postupy a sestupy mezi sebou. Komu tím prospějete? Přeci kvalitě Smajlík a snížením různých pochybnostem o regulérnosti!!!
 
 
Já.
 
Já.
30.03.2020, 06:23      Reagovat  
 
 
Reakce na martinstep: Co je psáno níže s tím souhlasím, ...
Hezky napsané a hlavně nabíječka pro hlavu. Také trochu pozitivního přidám: členská Ročenka 2019 Dukla klubu už je vytištěná a dnes nad ránem jsem do Tiskárny Kopretina přeposlal tiskařskou předlohu pamětního tisku Jubilejní ročenky DUKLÁK.
 
 
martinstep
 
martinstep
29.03.2020, 17:50      Reagovat  
 
 
Co je psáno níže s tím souhlasím, buď dohrát dle nastavených pravidel, nebo anulovat.
Každopádně všechny amaterské soutěže bych už teď anuloval, stejně jako na Slovensku. Jako aktivní fotbalista pralesu na Praze Západ, stejně nebudu hlavně čas si jít zahrát a hlavně hrát bez diváků ??? když můj tým zrovna táhne!!! Smajlík
Přesto všechno bych si nakonec dovedl představit obě naše ligy dohrát bez diváků, hlavně kvůli nám fandům, aby jsme se trochu udrželi v zaběhlých volnočasových aktivitách. A kdyby nic, tak by se mohli hrát alespoň karanténí krajské poháry......pohár o pražského Josefa Smajlík . Závěrem si dovolím trochu zafilosofovat, po návratu do zaběhlých kolejí našich životů, očekávám částečný rozpad EU, národní znárodňování strategických podniků, obnovy vojenských odvodů (branecká povinnost je stále aktivní!) a jak již nastiňoval náš ředitel Dukly p.Vandas, oddíly DUKLY budou opět sloužit ku prospěchu národní sportovní prosperity. Ať žije DUKLA a pokud si v rámci karantény již povídáte s nábytkem či jinými věcmi kolem vás, nezoufejte, může být i hůř a to nastane, až vám ty konkrétní věci začnou odpovídat!!! Smajlík Zachovejte paniku a věrnost DUKLE Smajlík
 
 
zdenek1
 
zdenek1
28.03.2020, 19:55      Reagovat  
 
 
Předseda Ligové fotbalové asociace Dušan Svoboda udělá vše pro to, aby se dohrála prvoligová sezona, kterou přerušila pandemie nového koronaviru. Chce to podle něj i většina klubů. Počítá s tím, že se soutěž asi bude muset dohrát bez diváků. Zrušení nadstavbové části vylučuje, liga by podle něj ztratila regulérnost. Pokud by se soutěž nemohla dohrát, Svoboda nevidí jinou možnost než ji anulovat a nevyhlásit mistra ani sestupující a postupující týmy.
 
 
kouk
 
kouk
27.03.2020, 20:56      Reagovat  
 
 
Reakce na martinstep: Duklo, dukjlácí jak žijete? Já jak...
Džegr taky kňoural o uzavření extraligy...bohudík mu to neprošlo...jestli projde Starkovi anulování letošního ročníku Fortuna ligy je v tuto chvíli zatím ve hvězdách...každopádně já bych si taky přál...aby se nakonec hrálo a někdy dohrálo...a to bez ohledu na to...kdo sestoupí a kdo postoupí...prostě chybí mi sport jako takový...není co chválit...není na co nadávat...prostě není na co KOUKat...atd...
 
 
zdeněk1
 
zdeněk1
27.03.2020, 19:16      Reagovat  
 
 
Přeji všem duklákům, aby vše dobře dopadlo, hlavně nechodit mezi lidi.
Odkaz na potřebnou věc.
odkaz
 
 
kouk
 
kouk
27.03.2020, 19:12      Reagovat  
 
 
Tak ta mrcha virusová dostihla už i našeho Láďu Vízka...holt lízaný mariáš není žádná pr..l...každopádně přeji brzké uzdravení...a během karantény se naučit míchat a mastit karty v rukavicích...
 
 
Dukelak
 
Dukelak
27.03.2020, 12:35      Reagovat  
 
 
No letošní ročník bude nejspíš anulovan. Takže tím pádem trenérem v novem ročníku zůstane nadále pan Skuhravý. Hurá!
 
 
Já.
 
Já.
27.03.2020, 11:37      Reagovat  
 
 
Reakce na martinstep: Duklo, dukjlácí jak žijete? Já jak...
Žádné dohrávání! Anuloval bych - karanténně - dva ročníky zpátky. A že nařízené roušky asi brání i diskusi tady, mne překvapilo.
 
 
martinstep
 
martinstep
26.03.2020, 15:06      Reagovat  
 
 
Duklo, dukjlácí jak žijete? Já jako pracující rodič školáků vůbec nestíhám. Doma frčí dopoledne vyučování a na Duklu kouknu občas. Bohužel osobně si myslím, že letošní ročník už na jaře nebude pokračovat a jsem zvědav co naši páni na svazu vymyslí. Pokud to půjde, tak bych soutěžní sezónu buď celou anuloval = Starka se zachrání!!! a nebo spíše dohrál v nastaveném formátu i za cenu, že by nahradila podzimní část příští sezóny.
Či jinak to vidíte? Hlavně aby DUKLA přežila, DUKLA furt Smajlík
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
25.03.2020, 18:34      Reagovat  
 
 
Turnaj fanousku se, dle ocekavani, opet presouva. Tentokrat na 1. 8. :(
 
 
Dukelak
 
Dukelak
25.03.2020, 17:10      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Jak já bych té Spartě přál pořádnýho tre...
Já bych též Sparticce tohoto skvělého stratéga upřímně přál. Určitě by pan Rosický nelitoval stejně jako nelituje celá obec duklackych fanoušků že v Dukle nakonec zůstal a nezadržitelně ji vede k suverénnímu postupu do 1 ligy. Na tom že s panem Rosickým se scházel bez vědomí majitele nevidím nic špatného. On by se to brzy dozvěděl tak jako tak
 
 
wrip
 
wrip
25.03.2020, 09:41      Reagovat  
 
 
Jak já bych té Spartě přál pořádnýho trenéra. A byla od skvělého řešení už jenom malý kousek.
Jinak ale cítím z toho textu hrubou neloajalitu ke klubu, k majiteli. Telefonáty, dvě setkání za jejich zády? Dost husté.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu