PORTRÉTY Z JULISKYDavid Bezdička
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Já.
 
Já.
15.08.2019, 15:36      Reagovat  
 
 
Předtím, než nám Honza S. zmizel z dosahu a dohledu, poslal mailem Peterovi B. „evidenci“ 50 pořadových čísel, se 45 jmény, asi fandukláčat, o které ale nikdo na klubu ani z členů nového výboru fanklubu nic bližšího neví. V evidenci DUKLA KLUBU z.s. momentálně evidujeme 11 dětí do 14 let věku Prosím rodiče, popřípadě prarodiče, kteří své potomky do Dukla fanklubu přihlásili, respektive mají zájem, aby v něm měli pokračování, nechť se mi ozvou k domluvě. Víc na duklakach.
 
 
kouk
 
kouk
14.08.2019, 21:49      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: No, nejásej předčasně. ...
Proč???...že by nějaký nepovolený dopink???...to mám v sobě furt...a nikdo to neřeší Smajlík
 
 
wrip
 
wrip
14.08.2019, 21:01      Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: Tak Český Lev zařval a skolil se k zemi....
No, nejásej předčasně.
 
 
kouk
 
kouk
14.08.2019, 19:51      Reagovat  
 
 
Tak Český Lev zařval a skolil se k zemi...no ono není divu...když máte sedm kulí v kožichu...nevím jakou váhu mají tyto utkání...tedy kromě toho že je musíte odehrát...a jít dál...
 
 
kouk
 
kouk
13.08.2019, 21:27      Reagovat  
 
 
Reakce na Já.: Promiň, ptal jsi se na Zápy. Černou tečku...
V pohodě...nic se neděje...vše podstatné jsem už zjistil na fejsduklákách Smajlík
 
 
Já.
 
Já.
13.08.2019, 15:10      Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: Tak já žádal vysvětlení...a nakonec se m...
Promiň, ptal jsi se na Zápy. Černou tečku tam ode dostal hlavně hlavní sudí, za první poločas. Z hráčů jedna z mých věží, v blahé naději.
 
 
kouk
 
kouk
13.08.2019, 13:35      Reagovat  
 
 
Reakce na Já.: Podívej se duklaky a rozklikni si tam "vy...
Tak já žádal vysvětlení...a nakonec se musím spokojit s vystrčením...tedy s vysvědčením..."chování velmi dobré...není to dvojka??? Smajlík
 
 
Já.
 
Já.
13.08.2019, 08:05      Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: Tak kdopak si z tohoto utkání od tebe od...
Podívej se duklaky a rozklikni si tam "vysvědčení" po Jihlavě.
 
 
kouk
 
kouk
12.08.2019, 20:14      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: To je komentář z neznalosti. Vem si, že ...
Tak kdopak si z tohoto utkání od tebe odnesl ten pomyslný černý puntík???...že by Bezdička???...
 
 
Jean1
 
Jean1
12.08.2019, 11:56      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: To je komentář z neznalosti. Vem si, že ...
To nebylo konstatování z neznalosti! Pouze uvedení faktů. Tušil jsem že B-tým prohraje.zaráží mě pouze výška prohry a hlavně počet obdržených branek.
 
 
kouk
 
kouk
11.08.2019, 23:30      Reagovat  
 
 
Reakce na Kolomajzna: Durica komentuje ?...
Spolukomentoval ve studiu...prostě takový slovenský Karoch...
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
11.08.2019, 23:24      Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: Tak jsem si chtěl na závěr víkendu pošmá...
Durica komentuje ?
 
 
kouk
 
kouk
11.08.2019, 22:51      Reagovat  
 
 
Tak jsem si chtěl na závěr víkendu pošmáknout na nějakém TOP zápase...tak jsem zvolil mač Man U. - Chelsea...a dobře jsem udělal...ale jaké bylo mé překvapení...když jako první na mě vyKOUKnul z obrazovky Janko Ďurica...jak je ten svět malej...ale to jsem ještě v té chvíli vůbec netušil...jakou obrovskou radost mi udělá Sparta v Bolce...takže kromě Dukly to byl dobrý víkend...
 
 
wrip
 
wrip
11.08.2019, 20:40      Reagovat  
 
 
Reakce na Jean1: Ou,Ou, !! Pořádně nějaké Zápy vyškolily...
To je komentář z neznalosti. Vem si, že domácí v minulosti opakovaně bojovali na špici soutěže a měli našlápnuto do vyšší soutěže. Je to vyspělé mužstvo s hráči donedávna hrajícími soutěže minimálně o jednu výš než je ČFL. Proti nim nastoupili až na výjimky mladíci, kteří naposledy hráli mládežnické soutěže. Jako pro srovnání to bylo dobré utkání a není důvod se obávat, že by snad naši měli své příští zápasy jenom prohrávat. Ano, byly tam na naší straně výkony jednotlivců které mě zklamaly. A mnozí by jste z toho byli taky překvapení. Ale viděli to nejenom trenér béčka, ale i asistent trenéra áčka, viděl to p. Vandas a pro zajímavost i p. Kozel. Zrovna tak to viděli i naši kluci z devatenácky a pod. Takže šlo o dobré a prospěšné utkání, které mělo i přes prohru spoustu pozitiv pro další rozvoj našeho béčka, ale i kluků kteří jednou i za to áčko snad i nastoupí.
A jinak .... i v této soutěži se spousta identických situací dá mávat a pískat různě. A že domácí mají silnějšího psa se ví už dávno. Kapr by mohl vyprávět.
 
 
Jean1
 
Jean1
11.08.2019, 19:02      Reagovat  
 
 
Ou,Ou, !! Pořádně nějaké Zápy vyškolily naše béčko.!!!
 
 
kouk
 
kouk
11.08.2019, 18:35      Reagovat  
 
 
Reakce na zdeněk1: Pro kouka: Jsem rád, že jsem u Vás le...
Nevím jestli existuje někde nějaký web pro fotbalové ročníky U 7, 8, 9...tam by mi tato diskuze připadala zcela normální a logická...ale u dospělého PROFI fotbalu mi to připadá tak trochu mimo mísu...tyto všechny věci se učí hráči od žákovského věku sotva si dokáží zavázat tkaničky u kopaček...a my nyní budeme dospělé PROFI hráče učit jak se mají chovat a co dělat...když se blíží konec zápasu...na hřišti soupeře a stav je 0 : 0???...ale no tak...pokud tyto základní věci neumí...tak pak ať hrají za párek a pivo...a ne za peníze...
 
 
wrip
 
wrip
11.08.2019, 16:49      Reagovat  
 
 
Tak kdo dneska Zápy?
 
 
zdeněk1
 
zdeněk1
11.08.2019, 15:17      Reagovat  
 
 
Pro kouka: Jsem rád, že jsem u Vás legendární...Bohužel nemáte pravdu. Když jsou chyby evidentní, musí se odstranit. Pokud v hokeji mužstvo neumí přesilovky, musí je nacvičit..
Pokud nějaké mužstvo neumí ve fotbalu odvracet (bránit) centry soupeře, musí se to naučit. Když neumíme ke konci zápasu podržet míč (případně zdržovat) a nepřijít o body, musíme to "zvládnout". I v zápasech špičkových týmů zdržuje (přiměřeně) brankář a hráči
dávají malé domů nebo hrají bago u rohového praporku soupeře...atd.
V opačném případě budeme bez bodů. Jak prosté. Samozřejmě se mohu mýlit nebo
do toho vstoupí nešťastná náhoda, ale podstata je zřejmá. Musíme pro to udělat vše.
 
 
wrip
 
wrip
11.08.2019, 12:19      Reagovat  
 
 
Dost možná se leckdo pozastavil nad tím co jsem "blbnul" tady s nějakým hodnocením. Snažil jsem se pouze reagovat na to, co se již objevilo na 4D stránkách.
Po Jihlavě se těch hodnocení asi moc neobjeví. Bylo nás tam 8+1 (Já-mimo sektor hostů), +1 (tj. 2x 0,5- jiné pohlaví ) a 0,3 (tři dorostenci á 0,1). :-) //pochopte, mám dvě dcery a tak mi genderová vyváženost nic neříká//.
No a tak sem přepíšu, s laskavým svolením to, co je na těch průkopnických 4D stránkách:

V letech učinkování naší Dukly v nejvyšší soutěži měli fanoušci možnost pravidelně ve Sportu vidět grafické rozložení sestavy v každém zápase a hodnocení jednotlivých hráčů prizmatem reportéra, nejčastěji zejména p. Hraběte a v posledních letech p. Mlse.
Opuštěním nejvyšší soutěže o tuto možnost fanoušci přišli.
Co s tím? Pojďme dění naproti a zmodifikujme si hodnocení hráčů. Hodnoťme si je sami. Jak? Jsou tu dvě možnosti.
V první řadě je to možnost vrátit se k v minulosti fungující anketě „O nejoblíbenějšího hráče FK DU-KLA Praha“. Zde měl každý fanoušek možnost po každém zápase definovaným způsobem zveřejnit (poslat) svůj hlas jednomu z hráčů, kteří do utkání nastoupili. Hráč s největším počtem takto získa-ných hráčů se stal „Hráčem kola“.
Po odehrání posledního kola soutěžního ročníku mohl každý z fanoušků poslat své hlasy až třem z hráčů. Prvnímu pět, druhému čtyři a třetímu tři hlasy. Prostou aritmetikou se následně dospělo k tomu, který z hráčů je (byl) ten nejoblíbenější.
Druhá možnost je dát fanouškům do ruky nástroj k tomu, aby si sami určili který z hráčů a jak na ně v utkání zapůsobil, výkon a nasazení kterého hráče byl ten nejlepší, kdo byl dobrý a …. no, komu to naopak zrovna moc nešlo. V této variantě ankety by měl každý z fanoušků možnost sám zvolit, jestli ocení jenom jednoho, ze svého pohledu toho nejlepšího hráče a navíc jeho výkon ohodnotit body od jednoho do deseti, kdy deset značí super extra výkon. Může ale ohodnotit všechny hráče, kteří do utkání zasáhli a odehráli více jak (dejme tomu, to bychom se ale ještě domluvili) 80 minut. Opět by byla možnost dát každému z hráčů různý počet bodů, přičemž stejné bodování může mít i víc hráčů.0
I v tomto případě by bylo výsledkem ankety určení, kterého z hráčů fanoušci tzv. „pasují“ na Hráče kola.
Hodnocení hráčů, ať už v první nebo druhé variantě, by bylo vždy ukončeno dva dny před následují-cím utkáním, aby nejpozději den před tímto utkání bylo možné výsledek hodnocení fanoušků zve-řejnit na 4D, případně i zde, v Diskuzním fóru v sekci Fanoušci na webu klubu.

 
 
martinstep
 
martinstep
11.08.2019, 10:02      Reagovat  
 
 
Prohra v Jihlavě asi nezasloužená, víceméně souhlas s vyjádřením trenéra, Skuhravého.
Nicméně následující týden bude velice krušný, snad úspěšný. Středa 14.8. od 17:00 v Berouně jasně postoupíme dále v MOL Cupu a v sobotu 17.8. Brno vyjde letos poprvé bodově naprázdno Smajlík
Moje tipy: ČL Beroun - DUKLA 0:7 s Radou v bráně a DUKLA - Brno 3:1 Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu