PORTRÉTY Z JULISKYPetr Malý
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2013-5-5" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
wrip
 
wrip
05.05.2013, 11:13      Reagovat  
 
 
Chaos při fandění. Tak ten na Julisce nastává, pokud se na tribuně sejde početnější návštěva. Nejinak tomu bylo i při minulém utkání s Olomoucí. Na hřišti je potom fandění vnímáno jako změť různých hluků, které se občas slijí do jednoho, aby po chvíli naopak nastalo ticho.
Co s tím? Zkusit společné fandění nějak koordinovat. Zejména se poslouchat navzájem. Potom to snad bude mít hlavu a patu a i na hřišti tomu budou hráči rozumět.
Nechci mentorovat. Jenom by bylo fajn, kdyby se někdo pokusil o nastavení určitých společných postupů. Své budou mít co říct zástupci klubu, vedoucí mužstev mládeže, zástupci fanoušků na tribuně a pochopitelně i fanoušci v kotli. Snad se tedy v průběhu týdne a potom před vlastním utkáním s Brnem, nějak domluvíme, abychom v pátek dokázali, že i při fandění platí, že v jednotě je síla.
Pokud má někdo nápad jak na to, sem s ním.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu