PORTRÉTY Z JULISKYVojtěch Hadaščok
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2013-3-31" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Já.
 
Já.
31.03.2013, 14:51      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Sestavu pro 17. kolo, kdy se zajíždělo d...
...
 
 
wrip
 
wrip
31.03.2013, 13:53      Reagovat  
 
 
Sestavu pro 17. kolo, kdy se zajíždělo do Teplic, jsme nejlépe trefili já s Janíčkem a Tomaštou. Každý jsme sice napsali sestavu jinak, ale přitom jsme trefili 9 tipů na jména hráčů, které trenér nakonec poslal na hřiště v základní sestavě. Kromě jména brankáře – Filipa Rady jsme se společně ještě shodli na jménech - Božič, Vrzal, Romera, Štetina a Borek. V ostatních tipech jsme se už vzájemně lišili.
Takže po tomto hlasování má naději si natočit svoji videotipovačku na některý z příštích zápasů 38Tomasta.

Sestavu pro zápas 18. kola, kdy se pro změnu zajíždělo na Slovácko, opět nejlépe trefili tři z nás. Jak jinak, byl to opět Janíček, které tentokrát doplnili Tyci a sem_to_ja. Zajímavostí je nejenom to, že se do sestavy postavené trenérem strefili opět devětkrát, ale i to, že se v těchto devíti případech na tipovaných jménech společně shodli.
Takže máme další dva tipující, kteří si mohou svoji videotipovačku natočit.

Při skládání sestavy proti Příbrami osvědčil svůj přehled, pravděpodobně pramenící z ne příliš velké náklonosti k bossovi Stárkovi, Čany. Ten v sestavě pro zápas 19. kola dokonce správně určil 10 jmen hráčů. A kdyby prohodil Pedra s Božičem, mohl navrhnout trenérovi, že to někdy vezme za něho.

Při nominaci k utkání 20. kola opět vynikli Janíček s Tycim, kteří shodně dali správně 9 jmen hráčů. Nutno ale zvlášť ocenit právě Janíčka, který jednak patří ve správnosti svých tipů dlouhodobě k nejlepším, ale v tomto kole navíc vystihl záměr trenéra a spolu s ním poslal v základu do zápasu, na milost vzatého, Pavla Haška.

Snad pod dojmem šaškárny v Plzni a následných pseudomoudrých rozhodnutí komisí Peltova svazu se pro zápas 21. kola, kdy na Julisku, do Škoda Transportation arény, přijelo odpadové hospodářství z Budějovic, nenašel nikdo, kdo by si troufl nabídnout pomoc trenérovi a postavit svoji sestavu.

Zápas se Slávií bude zase v mnoha směrech zvláštní. Zejména minulostí obou trenérů, asistenta, ale i managementu, soubojem Radů a zejména aktuálním postavením v tabulce. Tak neváhejte a až se objeví vlákno na Slávii, pošlete včas své tipy.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu