PORTRÉTY Z JULISKYRoman Skuhravý
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-8-5" |  vypnout filtr
 
1>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
kouk
 
kouk
05.08.2020, 21:53      Reagovat  
 
 
Reakce na Dukelak: Jestliže máme lepší tým než Brno a Pa...
To zní sice logicky...byť to tak někdy nemusí být...ale o to nejde...jde o to...že mi stále není jasné...V ČEM KONKRÉTNĚ...máme/měli jsme lepší a kvalitnější tým než Brno a Pardubice???...pokud někdo takovéto vyjádření vypustí z úst...tak by měl pak v případě zájmu i vysvětlit co tím myslel...což už nám Vandas asi nevysvětlí...takže to už zbývá jen na vás spolukouci...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
05.08.2020, 21:08      Reagovat  
 
 
Reakce na Herschel88: A co se týče Pauknera. Nedělejte z...
kamo, to se dost pletes... naopak fotbalovy klub jako by byl dost nesmyslny, zbytecne narocny ale zejmena neefektivni zpusob prani penez.
Ano, s Duklou to jde vykonnostne od deviti k peti, ale varianta? od deviti k nule. oni se nam (a nejen nam) bohuzel strategicti investori nehrnou. A meli bychom si take pripomenout, ze ta nase devitka byla dost na steroidech bez realneho ekonomickeho zazemi. Takze jo, panu Pauknerovi muzeme byt vdecni, ze se rozhodl svoje prachy sypat zrovna do Dukly a my se muzeme koukat aspon na druhou ligu..
 
 
Herschel88
 
Herschel88
05.08.2020, 20:58      Reagovat  
 
 
A proč ne? Je pravda,že Duklu zřejmě zachránil od krachu ale za jeho působení v klubu to jde od devíti k pěti.A někteří zdejší abonenti v něm vidí jen člověka,který od rána do večera do klubu sype svoje peníze.
 
 
Dukelak
 
Dukelak
05.08.2020, 20:37      Reagovat  
 
 
Reakce na Herschel88: A co se týče Pauknera. Nedělejte z...
Máš asi pravdu ale já bych to sem nedával Smajlík
 
 
Dukelak
 
Dukelak
05.08.2020, 20:35      Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: Tato Vandasova slova samozřejmě znám...a...
Jestliže máme lepší tým než Brno a Pardubice tak bychom měli v tabulce být před nimi Smajlík
 
 
Dukelak
 
Dukelak
05.08.2020, 20:35      Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: Tato Vandasova slova samozřejmě znám...a...
Jestliže máme lepší tým než Brno a Pardubice tak bychom měli v tabulce být před nimi Smajlík
 
 
Herschel88
 
Herschel88
05.08.2020, 20:05      Reagovat  
 
 
A co se týče Pauknera. Nedělejte z něho poloboha,který utrácí všechny své peníze v Dukle a nemá ráno na housku s vlašákem.Jste tak opravdu naivní nebo hloupí? Fotbalový klub jako pračka na peníze je ideální způsob...
 
 
Herschel88
 
Herschel88
05.08.2020, 20:02      Reagovat  
 
 
Hráčí rohlíkama na krámě určite nejsou,to je blábol roku.Nejsou to otroci...
 
 
kouk
 
kouk
05.08.2020, 16:35      Reagovat  
 
 
Reakce na Dukelak: Podívej pan Vandas sám prohlásil že D...
Tato Vandasova slova samozřejmě znám...ale zatím mi nikdo nedokázal vysvětlit co si mám KONKRÉTNĚ pod pojmem "lepší a kvalitnější tým" představit???...ptám se sice tebe...ale samozřejmě rád si poslechnu tu pro mě zatím skrytou pravdu od kohokoliv...jen prosím žádné domněnky...jen holou pravdu a nebo nějaká fakta...to jsem vážně zvědav co se dozvím...
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
05.08.2020, 15:21      Reagovat  
 
 
Majitel vyhazuje ze své kapsy desítky milionů korun a na oplatku mu chodí stížnosti, ze jsou vstupenky moc drahé, že nenakupuje posily, že je hrobař Dukly, že si neváží fanoušků a podobné exkrementy... Smajlík
Počítám, že se prodá Holík + Tetour a pak někdo z hráčů: Souček, Dumbia, Praisler. Kinský bude dělat dvojku, sem tam něco odchytá, aby stoupl na ceně a mohl se dobře zpeněžit.
 
 
wrip
 
wrip
05.08.2020, 13:02      Reagovat  
 
 
Reakce na Dukelak: Jak píšu jinde fotbal je o pocitech. ...
Jj. Souhlasím a maně si vzpomínám na mé pocity při jednom utkání a po něm v Příbrami. Ty pocity vyvolaly takovou reakci, že jsem prapory i buben nakonec hodil klukům k nohám. Lukáš tam figuroval taky. A mám pocit, že spolu s panem Brantnerem v tom zápase neodvedli vůbec nic. Po čase přišel ten zmiňovaný brunch a pocity z rozhovorů s Lukášem a dalšími kluky byly zase naopak pozitivní. U těch čtyř, co tam byli, mám pocit, že to neodchodí ani když to fakt nejde.
Takže je to fakt o pocitech. Já teď dokonce mám i ten pocit, že budu muset tak trochu korigovat i svoje domněnky stran odchodu pPV, zejména co se týče jeho důvodů k tak razantnímu řešení. Je však v klubu člověk, z jehož konání nebudu mít nikdy dobré pocity.
 
 
Dukelak
 
Dukelak
05.08.2020, 12:09      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Od každého lze očekávat víc. Ode mne, od...
Jak píšu jinde fotbal je o pocitech. Nic víc nic min. Já se s Holikem nikde nerozpraval takže nevím Smajlík
 
 
Dukelak
 
Dukelak
05.08.2020, 12:06      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Já věřím. Věřím že ta naše. A když bude ...
Jsi mě rozesmál ze ta duklacka cesta je jediná správná. Kazdopadne i já se vyjádřím v podobném duchu. Z koho rozhodně nemám strach je Viktorka Žižkov. Ona vycházela asi 9 hráčů a než se sehraje bude to trvat rok až dva. Operují slovy kterými zdejší fanoušci omlouvali prohry Dukly...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
05.08.2020, 11:43      Reagovat  
 
 
Reakce na Jean1: Sledujeme dvě strategie v mužstvech ,kt...
no zcela na rovinu já už si nemyslím, že je naší strategii rychlý postup... pan Paukner mj uvádí: Ekonomická situace v zemi i v Evropě bude složitá. I Dukla na to bude muset reagovat. Rozpočet bude výrazně nižší.
K tomu si pripocitejte prodej nejlepších hráčů a dostaneme obrázek max zopakování třetího místa. teda pokud nikdo další nepůjde nebo někdo nepřijde...
Neni to tak dávno, co naší kluci odcházeli do Sparty (Štětina, Nestor) za 10 a víc mega... dneska prodáváme naše top hráče za 3 nebo 4 miliony takovým ludram jako olmik nebo opawa... A to myslím nejlépe charakterizuje postupný upadek Dukly.
panu Pauknerovi samozřejmě patří obrovský dík za to, že nám Duklu zachránil a můžeme dnes chodit aspoň na druhou ligu. Bohužel asi jedinou relevantní nabídku na vstup investora si vyhodnotil jako nezajímavou a nelze se mi divit, že se snaží ekonomický dopad minimalizovat. se vším, co to přináší..
 
 
Jean1
 
Jean1
05.08.2020, 11:33      Reagovat  
 
 
Dodávám ještě maličkost. Někomu nevadí ,že bude dojíždět na julisku a koukat na ,,Vlašim,Blansko,Vyšehrad,a další jím podobné. To můžu chodit rovnou do Hrádku nad nisou,Chrastavy a okolí.a ještě ušetřím peníze a možná i nervy"
 
 
Jean1
 
Jean1
05.08.2020, 11:27      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Já věřím. Věřím že ta naše. A když bude ...
Jo máš pravdu! Jenže v minule sezoně se kádr konsolidoval mužstvo si začínalo sedat. no a teď se polovička rozprodá a znovu se bude čekat až si to sedne. No a fortuna liga bude v nedohlednu.
 
 
wrip
 
wrip
05.08.2020, 11:17      Reagovat  
 
 
Reakce na Jean1: Sledujeme dvě strategie v mužstvech ,kt...
Já věřím. Věřím že ta naše. A když bude klub chtít hrát fotbal, tak upustí od báčka kolem středového kruhu, naučí kluky běhat, přihrávat do šestnáctky (hlavně spoluhráči, ne soupeři), přestane trapně hrát na tři vzadu (sám trenér tomu nerozumí, protože to ty kluky ani za dva roky nenaučil)
 
 
wrip
 
wrip
05.08.2020, 11:10      Reagovat  
 
 
Reakce na Dukelak: Nepopírám že určitou kvalitu má. Naví...
Od každého lze očekávat víc. Ode mne, od Tebe (to především) i od hráčů (někdy) a funkcionářů (sem tam). Smajlík
Než začneš někoho odsuzovat nezapomeň, že ti kluci jsou jako rohlíky na krámě. Kdo si je koupí, ten si je taky odnese. Nikde se neobjevilo, že by snad Lukáš o svůj odchod usiloval. A červenožluté srdíčko on měl. To si buď jistý. Stačilo si s ním promluvit na brunchi. Tam to bylo jasné a nic nebylo "hrané". To by každý poznal.
Tak mu přejme aby byl hlavně v pořádku, zdravý a aby mu to hrálo.
 
 
Jean1
 
Jean1
05.08.2020, 10:49      Reagovat  
 
 
Dodatek: Nejlepší střelec se prodává a kopyto Fábry zůstává.
 
 
Jean1
 
Jean1
05.08.2020, 10:47      Reagovat  
 
 
Sledujeme dvě strategie v mužstvech ,které pomýšlejí na postup do ,,fortuna ligy". Žižkov směřuje do ligy a podle toho posiluje kádr. Dukla proklamuje že rovněž chce postoupit,ale strategie je úplně jiná. V Dukle se odchází ,propouští prodává ale neposiluje. Tak co myslíte ,která strategie bude asi slavit úspěch. Smajlík
 
 
1>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu