PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Kott
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-4-8" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
wrip
 
wrip
08.04.2020, 11:52      Reagovat  
 
 
Toníku, chybíš.
Bylo mi ctí beze slova vyhovět Toníkovi, když v posledních svých měsících mě několikrát požádal abych ho dovezl různě po doktorech, pak zase domů a nakonec i do špitálu, odkud se už k mé lítosti, a věřím že i k lítosti všech nás, co jsme ho znali, nevrátil.

Nezapomenu na jeho poslední výjezd za svojí Duklou do Lipska, který mu (a mě s ním) zorganizovali jeho synové. Tonda si báječně celý zápas a atmosféru která tam byla užil a nic na tom nemění ani ta prohra 0:2.

Prohry nesl sice vždycky těžce, ale s nadhledem sobě vlastním. Věděl, že zase přijdou výhry. Tu poslední, se svojí nemocí, ale už ničím, příjemnějším nepřebil.

Jeho místo je neobsazené, Toník chybí.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
08.04.2020, 08:31      Reagovat  
 
 
fnl se tedy dohraje, jsem zvedav na terminy i frekvenci. asi by mohlo byt i par vlozenych kol. kdyz vse dobre pujde, mohlo by se zacit uz 24/4, nejdele tyden pozdeji. snad se povede na fkdukla.cz zaridit aspon nejaky stream..
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu

×
Dnes v 10:15
FK Chlumec nad Cidlinou
FK Dukla Praha