PORTRÉTY Z JULISKYDominik Preisler
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-3-30" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
30.03.2020, 20:03      Reagovat  
 
 
zilina to zabalila, myslím ze takovych bude vice.. drzme palce, aby DUKLA tezke casy prestala a treba i posilila.. hraci na trhu budou, i volni.
 
 
Šternberák
 
Šternberák
30.03.2020, 19:32      Reagovat  
 
 
Anulování soutěží je kruté. Ale co naděláme. Nám to asi moc nevadí, v možný postup Dukly jsem stejně nevěřil. Ale v nižších soutěžích se taky o něco hraje. Taky jsou tam sponzoři, taky mají zájem o postup či záchranu. Diváci tam chodí v menších počtech než na ligu, ale zase na více zápasů. A taky se to prožívá. Anulovat, to se samozřejmě jeví jako spravedlivé všem těm, co jsou teď u dna tabulek. Ti, co mají třeba 9 bodů náskoku na čele, jako třeba v krajském přeboru u nás Šternberk, pro ty je to kruté. Investovalo se tady do hráčů, zázemí stadionu, o postup do divize je enormní zájem, od 2. kola soutěže 15 výher v řadě a teď je všechno v prde.i. Co naděláme? Jsou horší věci, hlavně ať to všechno brzo pomine.
 
 
wrip
 
wrip
30.03.2020, 13:33      Reagovat  
 
 
No tak Starka ať moc nemluví o pochybnostech o regulérnosti. Je to úsměvné, stačí se podívat na toho, kdo je u něho vedoucím mužstva.
 
 
martinstep
 
martinstep
30.03.2020, 12:20      Reagovat  
 
 
Konečně po chmurných dnech dobrá zpráva, Ročenka 2019 spatří světlo světa. Už se nemohu dočkat, až si v ní budu listovat, tedy doufám že tam nebude nic o koronaviru Smajlík Jo a Starka již otevřeně prohlásil, že by se měl počet profesionálních týmů zúžit ze současných 30 na 20-22 a zárověň o ně rozšířila liga. Se snížením počtu profíků souhlasím, protože v době pokoronovirové bude hodně složité ufinancovat tolik týmů a rozhodně se nebudou stavět nové stadióny (problém Pardubic), ale spíše bych se klonil k variantě snížení počtu účastníků 1. a 2. ligy na 10 - 12 týmů s postupy a sestupy mezi sebou. Komu tím prospějete? Přeci kvalitě Smajlík a snížením různých pochybnostem o regulérnosti!!!
 
 
Já.
 
Já.
30.03.2020, 06:23      Reagovat  
 
 
Reakce na martinstep: Co je psáno níže s tím souhlasím, ...
Hezky napsané a hlavně nabíječka pro hlavu. Také trochu pozitivního přidám: členská Ročenka 2019 Dukla klubu už je vytištěná a dnes nad ránem jsem do Tiskárny Kopretina přeposlal tiskařskou předlohu pamětního tisku Jubilejní ročenky DUKLÁK.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu