PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Souček
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-3-29" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
martinstep
 
martinstep
29.03.2020, 17:50      Reagovat  
 
 
Co je psáno níže s tím souhlasím, buď dohrát dle nastavených pravidel, nebo anulovat.
Každopádně všechny amaterské soutěže bych už teď anuloval, stejně jako na Slovensku. Jako aktivní fotbalista pralesu na Praze Západ, stejně nebudu hlavně čas si jít zahrát a hlavně hrát bez diváků ??? když můj tým zrovna táhne!!! Smajlík
Přesto všechno bych si nakonec dovedl představit obě naše ligy dohrát bez diváků, hlavně kvůli nám fandům, aby jsme se trochu udrželi v zaběhlých volnočasových aktivitách. A kdyby nic, tak by se mohli hrát alespoň karanténí krajské poháry......pohár o pražského Josefa Smajlík . Závěrem si dovolím trochu zafilosofovat, po návratu do zaběhlých kolejí našich životů, očekávám částečný rozpad EU, národní znárodňování strategických podniků, obnovy vojenských odvodů (branecká povinnost je stále aktivní!) a jak již nastiňoval náš ředitel Dukly p.Vandas, oddíly DUKLY budou opět sloužit ku prospěchu národní sportovní prosperity. Ať žije DUKLA a pokud si v rámci karantény již povídáte s nábytkem či jinými věcmi kolem vás, nezoufejte, může být i hůř a to nastane, až vám ty konkrétní věci začnou odpovídat!!! Smajlík Zachovejte paniku a věrnost DUKLE Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu