PORTRÉTY Z JULISKYLukáš Holík
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-9-7" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
wrip
 
wrip
07.09.2019, 19:20      Reagovat  
 
 
Kdo jede zítra na béčko?
 
 
pebr
 
pebr
07.09.2019, 15:40      Reagovat  
 
 
Po odchodu Šárky je pověšování našich informací na klubový web poněkud nepružné, tato už tam měla viset 2 dny... Tak alespoň tudy:

V sobotu 14.9. svedeme v Pardubicích přímý souboj o první místo v tabulce, tudíž by bylo záhodno, aby se fanoušci dostavili v co nejhojnějším počtu a povzbudili naše hráče v boji. Fanklub pořádá výjezd vlakem - do Pardubic je ideální spoj, jede necelou hodinku. Jízdenky budou z velké části hrazeny z pokladny fanklubu, jízdné včetně přesunu po Pardubicích by proto nemělo přesáhnout 100 Kč. Apelujeme tudíž na všechny, kdo by se k nám chtěli připojit, aby se nejpozději do úterka 10.9. přihlásili Vojířovi, ideálně formou SMS na známé číslo 604494686. Napište také, zda se na vás vztahuje nějaká sleva (student, důchodce, ...), ať v tom máme přehled. Hromadnou jízdenku bychom měli objednat nejpozději tři dny před odjezdem. Sraz k odjezdu bude každopádně v 8 ráno na Hlavním nádraží u pokladen, a přihlášeným jej ještě připomeneme.
 
 
Já.
 
Já.
07.09.2019, 13:42      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: Fanouškovské review sem už asi nikd...
Zmínku jsem už včera napsal na duklaky. Byl to prvoligový fotbal. Teď jsem se vrátil zmrzlý z žákovské Ruzyně, kde naše příliš klučičí U15 podlehla 0:2 fyzicky zdatnějším Bydžovákům; hlavně jsem si ze zápasu odnesl dojem, že letos to na postup zpátky do 1. žákovské ligy nevypadá. A za druhé načerpal klubové informace. Béčko mužů mi nabouralo neděli, když v Chlumci hraje už dopoledne; podobné časové rošády last minute jsou nemilé a fanouškům nenahrávají.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
07.09.2019, 12:40      Reagovat  
 
 
nechci slyšet trávu růst, ale čuju nějakou kubovinu...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
07.09.2019, 08:46      Reagovat  
 
 
Fanouškovské review sem už asi nikdo nedá, možná kvůli termínu zápasu utkání moc očitých svědků nemělo. Tak snad aspoň vítězství na hříšti soupře, kterému jsme loni dali tuším 9 bodů, vlije naději - fandům v budoucnost Dukly a hráčům ve vlastní schopnosti a od perníkářů přivezeme tři bodíky!
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu