PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Tetour
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-9-16" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
kouk
 
kouk
16.09.2019, 18:12      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Tak jsem vás zde již několikrát zval na ...
KOUKám...že ti po víkendu hodně rychle zase dorostla křídla...tedy ruce...jsem chtěl říci...
 
 
wrip
 
wrip
16.09.2019, 09:53      Reagovat  
 
 
Tak jsem vás zde již několikrát zval na domácí utkání béčka v Jirnech. To včerejší utkání s Ústím n. O. však částečně vystihuje starou známou pravdu, že výjimka potvrzuje pravidlo. Ne že by kluci nehráli dobře. Hráli, bojovali, dřeli a zaslouženě vývoj zápasu otočili a vyhráli. Ale těch momentů, kdy fanoušek je shovívavý a přizná, že fotbal je i o chybičkách bylo oproti předchozím zápasům tak nějak víc. A ono se není ani čemu divit. Zatímco věkový průměr našich v základní sestavě byl necelých dvacet let, tak u hostů to bylo téměř dvacet sedm. A těch sedm let je celkem znát, minimálně v hmotnostních poměrech. Navíc hosté už mají něco odkopáno, i ve vyšších soutěžích a například celkem s přehledem, vlastně s pomocí mistra sudího Benedikta, který zásadně hosty nenechá hrát, viz, náš zápas v Zápech, zdolali doma Boleslavské béčko, za které nastoupili například Paixo a jiní, ale i takový Wágner. Ale naši kluci jsou bojovníci a sudímu navzdory ani včera nedali kůži zadarmo. Přesvědčili mě, abych příští sobotu, po výhře našeho áčka nad Koukovým Ústím, vyrazil ještě do Velvar a užil si tam další venkovní výhru našeho béčka. To bude skvělá sobota.
Zmínil jsem Zápy a mistra Benedikta. Ale takový malý Martinek, tak to je vám tedy taky klasa mezi sudími. Komediant na en-tou. Co ten byl včera schopný se zápasem provést, tak to se jen tak nevidí. Znovu říkám, jezděte na béčko. Uvidíte dobrý fotbal, to předně, v podání sudích si užijete spoustu legrace (jestli to ovšem rozdýcháte) a v neposlední řadě si můžete i skvěle zanadávat. Jako já včera. A takovej Petr Hájek. No to by bylo něco pro něho. Těch jeho zvučných *****ů co by se bývalo neslo nad jirenským pažitem. Celá ves by měla o čem mluvit.
A nejenom nás fanoušky nadzvedával Martínek. Nadzvedl i přítomné funkcionáře a pracovníky z managementu Dukly. To ale nebudu vzhledem k jejich postavení komentovat, postačí jenom zmínit, že i takový Riči si včera přišel na své.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu