PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Kott
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-6-8" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Já.
 
Já.
08.06.2019, 21:57      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: Jsem rád, ze se povedlo. Pokud tady...
Slíbili jsme si tam, že z rodinné kuchyně nebudeme nic dávat ven. Tak prosím o malé, strpení, abych to příjemné strávil, a něco napíši do uzamčené rubriky na duklaky a Tobě eventuálně do mailu, když zatím držíš "bobříka OP" a nejsi ještě finančním donátorem mládeže FKD, kteří do ní mají zaheslovaný přístup. Ale věz, bude líp, i když Evropskou ligu Dukla hrát nebude.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
08.06.2019, 20:27      Reagovat  
 
 
Reakce na Já.: Diskutéři, jsem rád za vaši diskusi tady,...
Jsem rád, ze se povedlo. Pokud tady utrousis nejaky detail z diskuse a vymeny nazoru s vedenim, budu jeste radsi. Predem diky. Smajlík
 
 
Já.
 
Já.
08.06.2019, 20:01      Reagovat  
 
 
Diskutéři, jsem rád za vaši diskusi tady, ale dnes jsem zažil mnohem "výživnější" diskusi dukláků na valné hromadě DUKLA KLUBU z.s. Děkuji všem, kdo k ní svým dílem přispěli a o ní se zasloužili. Jsem moc rád, že jsem u toho byl. Takhle "rodinně" si vyměniti názory s klubovými šéfy B. Pauknerem a Vandasem, možná dlouho mít nebudou. Oběma pánům z klubu osobně velké díky a přání úspěchu v novém díle. A děkuji i panu Carvanovi, který nás dnes, na úkor B.P., občerstvoval a vydržel tam s námi rekordních 5 hodin. Díky i fanshopu za 25% abonentní slevu dnes, i když mám pocit, že Peco a jeho rodina toho na místě moc neprodali. Nabídnutou prohlídku kabin a zázemí A týmu nikdo nevyužil; asi proto, že dnes přítomní skalní, už ji jednou, ne tak dávno, zažili. Nakonec díky všem, kdo přišli a fanduklácký schůzový maraton vydrželi.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
08.06.2019, 18:47      Reagovat  
 
 
Reakce na Čany: A snad se najde i nekdo,kdo zacne shanet...
no, to je cinnost stejne dulezita ... bohuzel i tady jsme slabi a nekolik let jsme se moc neposunuli, ve 2 lize to bude jeste tezsi. a i to cislo 16 bych bral s velkou rezervou.
 
 
Čany
 
Čany
08.06.2019, 16:55      Reagovat  
 
 
A snad se najde i nekdo,kdo zacne shanet sponzory.Necekam ze se povede neco velkeho,ale i vice malych muze pomoct.Aby mel prvoligovy klub v Praze 16 partneru,to prece neni normalni. Smajlík
 
 
Čany
 
Čany
08.06.2019, 16:51      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: prave... v jednom rozhovoru zaznelo...
Spis tam zaznelo ze se s nim radil.A myslim ze az v posledni dobe...Vyber byl bohuzel na nekom jinem...Snad bude dost ambiciozni a sestavi kadr v duchu Moneyballu a bude to mit nejaky smysl.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
08.06.2019, 16:08      Reagovat  
 
 
Reakce na Čany: Zatim neni co hodnotit,nic jeste neudela...
prave... v jednom rozhovoru zaznelo, ze s p. Pauknerem spolupracuje jiz delsi dobu, mj i na vyberu hracu... a vysledek zname.
 
 
Čany
 
Čany
08.06.2019, 14:47      Reagovat  
 
 
Reakce na 38Tomasta: https://isport.blesk.cz/clanek/fotb...
Nejaka vyjadreni jsou podivna a nejaka i nepravda...Nemam pocit ze kupujeme hrace,chodi k nam bud odpad co nikdo nechce,nebo hraci po smlouve a zadarmo.To ze je nekdo preplacel,je uz jiny problem a mel byt resen davno.Nechapu,proc majitel nebouchl do stolu ohedne platu.Nikdo jiny to udelat nemuze.Pokud byp rozpocet opravdu 100 mega,cemuz neverim,pak je slozeni a vysledky tohohle kadru opravdovy bizar!A nepravda zaznela ohledne prodeje hracu.Je to asi rok,co se prodal Stetina,Nestor,Povazanec plus Silhavy minimalne za 35 mega!
 
 
Čany
 
Čany
08.06.2019, 14:37      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: jeste by me zajimaly vase nazory na...
Zatim neni co hodnotit,nic jeste neudelal... :-) Prekvapuje me,ze dostal tak velky prostor a zodpovednost,snad konecne majitel vi co dela,ne jako doted...Cekal jsem sportovniho reditele pana Baraka,nekdo kdo se vyzna v hracich
 
 
Herschel88
 
Herschel88
08.06.2019, 08:55      Reagovat  
 
 
Radši ať "neposilují"...Sázkařská mafie v Srbsku si doteď klepe na čelo jak jsou v té Dukle *****ní..
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu