PORTRÉTY Z JULISKYDavid Douděra
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
wrip
 
wrip
15.07.2018, 21:19   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Já.: Za pět dní je na Julisce výkop. Okouknul ...
Mě by stačilo 2:1. Takže dvacku na to.
 
 
Já.
 
Já.
15.07.2018, 21:10   |    Reagovat  
 
 
Za pět dní je na Julisce výkop. Okouknul jsem tam dnes trávník a vypadá celkem dobře. Pokladny západ jsou osazeny velkou novou informační cedulí FKD a jejich čistá fasáda je natřená asi i něčím protisprejovým. Armáda začala kutat vnější okraje tartanového oválu u oplocení a rozběžiště doskočišť. Mistra světa ve fotbale jsem neuhodl, ale na tuty sázím dvacetikorunu na výsledek, že Dukla doma s Plzní vyhraje 2:0. Přihodí tady do zahájení zápasu někdo, veřejným příslibem, další dvacku, aby přidal svůj tip výsledku? Vítěz by bral vše, co by bylo na tribuně stvrzeno „v klobouku“. Nevýhra by se mohla - třeba najednou po sezóně - přeměnit v dárek „z klobouku“ svému klubu.
 
 
wrip
 
wrip
15.07.2018, 16:05   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Herschel88: A máme tady novou hvězdu.Tvé perly...
Ale no táááááák. Máme tohle zapotřebí? Respektujme se, mějme i výhrady. Ale slušně. Vždyť nejenom on, ale i oni, myšleno David a ti další i ze širšího okolí, na zápasy Dukly zavítají. Jistě, ne všichni zajdou do sektoru hostů a svým hlasem pomůžou. Někteří dají přednost kamarádíčkům. To ale případ Davida není.
 
 
českobroďák
 
českobroďák
15.07.2018, 15:01   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Já.: Nevyhrožuji. Pořád vás je pět, a čtyři da...
Bohužel nevíš asi podrobně vše. Při vší úctě a pochopení k situaci J. Setničky, bylo to tak, že od začátku vše převzal on do svých rukou i když rozdělení fumkcí bvylo dáno. Výborové schůze byly 3 a lze vysledovat, že dále sem tam byl k ruce p. Setničkovi jen doktor práv Březina a co bylo, nebylo, vědí jen oni. Je-li tvrzeno něco jiného, JE TO LEŽ! Ode mne to víš již dva roky, když jsem se ozval a p. Setničkovi jsem oznámil, že nadále v tomto výboru pokračovat nechci. A Stalinův pomník jsem Ti poslal též. Musí se něco udělat a to rychle a radikálně. V tom s Tebou velmi souhlasím, než něco odnesou nevinní. Dobří Dukláci všech kategorií SPOJME SE! Jarda Sklenář (starší)
 
 
AVEJA
 
AVEJA
15.07.2018, 14:30   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Já.: Až teď na Holendu reaguji, protože v obor...
se Sternberakem casto nesouhlasim ,ale co se tyce Jonyho Holendy musim souhlasit!!! na to ze uz toho na jare moc nenahral tak mel 7 golu coz si myslim ze neni na nasi soutez a vykon Dukly v sezone vubec spatne a kvalita v nem je to beze sporu a opravdu to chce nahravace Tetour ,Bielovsky ,navratilec Hanousek to je marnost a bohuzel bez nahravacu nedava zadny utocnik goly!!!
 
 
Jean1
 
Jean1
15.07.2018, 11:15   |    Reagovat  
 
 
Asi tady předběhnu dobu ,ale musím. Mám samozřejmě koupenou permanentku jenže si ji asi moc neužijí. Začátky utkání v 18.30 hodin nebo dokonce později jsou pro mně neakceptovatelné. Poslední autobus s Prahy v 21.00. Což je v mém případě nemožné stihnout. Bohužel to je osud nás přespolních fanoušku!! Tak doufám že budu moci oslavit v pátek nějaký ten bodík u vínečka doma.
 
 
Herschel88
 
Herschel88
15.07.2018, 01:22   |    Reagovat  
 
 
Reakce na šternberák: A teď ti ještě odpoví ten druhej. ...
A máme tady novou hvězdu.Tvé perly jsou ozdobou těchto stránek.Do Dukly se ale už ne.s.er..Ty fanoušku úspěchu.
 
 
Já.
 
Já.
14.07.2018, 15:39   |    Reagovat  
 
 
Reakce na šternberák: Střelce nepotřebujeme. Střelec je ...
Až teď na Holendu reaguji, protože v oboru vašeho slovního mariáše mám asi jen zápočet. Samozřejmě, že hroťák potřebuje nahrávače, musí ale proměňovat šance. Na Holendu sázelo už víc klubů. Vedle Schranze bych bral i alternaci s Brabencem, který byl vloni z juniorky vypuštěn mezi muže, možná dál hostuje v Dukle JM, a v uplynulé sezóně byl snad nejlepší střelec pražského přeboru. A nikdo mi nevymluví, že v šachové hře o hráče jsou střelcem fotbaloví agenti.
 
 
šternberák
 
šternberák
14.07.2018, 14:27   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Zdeněk1: Pokud se týká mužstva musíme dlouhodo...
Střelce nepotřebujeme. Střelec je Holenda. Potřebujeme někoho, kdo by uměl podržet balón a nahrát mu. Je to hroťák, který k sobě někoho potřebuje. V Dukle ovšem zatím nikoho takového neměl.
 
 
šternberák
 
šternberák
14.07.2018, 14:23   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Herschel88: Pane,vy jste zoufalec.Smutnej živo...
A teď ti ještě odpoví ten druhej. Ten, co ho oslovuješ "vy". Ta tvoje reakce byla určená pro dva???
 
 
šternberák
 
šternberák
14.07.2018, 14:18   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Kolomajzna: Pro tvoji informaci - pracuji jako...
Tfuj to jsem se leknul! Ty jseš od fochu, dá se říct. Tak to tvoje zaměření jsem odhalil docela dobře. Já mám ovšem zkoušky z psychologie v podstatě komplet, nejen se zaměřením na zločince. Co se tady člověk nedoví?
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
14.07.2018, 14:13   |    Reagovat  
 
 
Reakce na šternberák: Zase vtipné 😀 Tak ty máš ...
Pro tvoji informaci - pracuji jako detektiv přes vrazdy a sestavuji psychologicke portréty vrahu. Pomahal jsem resit pripady jak pro FBI (spolecne s agentem Foxem Mulderem), tak i pro britskou CI5, kde jsem spolupracoval s majorem Georgem Cowleym. Takze toho sekuritaka si vyprošuji..!
 
 
šternberák
 
šternberák
14.07.2018, 13:55   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Kolomajzna: Něco na tom bude. Mam rychlokurz p...
Zase vtipné 😀 Tak ty máš z psychologie rychlokurz? A proč jsi ho dělal? Kurz pro sekuriťáka v supermarketu, jak podle ksichtu odhalit lupiče a provokatéry? Právě jsi selhal, asi byl kurz na tebe hodně rychlý. Tak já mám z psychologie státnice. A funguje to. Ty jsi zářný příklad. Napočítej si do 10 a opakuj si: jsem dobrej, jsem dobrej, jsem dobrej, nic mě nerozhodí, nic mě nerozhodí, nic mě nerozhodí...
Smajlík
 
 
Šternberák
 
Šternberák
14.07.2018, 13:51   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Herschel88: Pane,vy jste zoufalec.Smutnej živo...
Zoufalec jseš tak leda ty. Já mám život veselej. Třeba když si tady počtu, tak se vždy zasměju. A proč bych nemohl tipovat? To je taky legrace, ne?
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
14.07.2018, 13:25   |    Reagovat  
 
 
Pokud se týká mužstva musíme dlouhodobě hledat technické hráče a psychicky odolné.
Také nějaký střelec by se hodil....
O výboru Dukla klubu se šíří negativní informace, ale není jasné, jak to ve skutečnosti je.
Když to ale z určitých objektivních důvodů nefunguje, je potřeba, aby se začalo konat.
Nějaké řešení se musí najít, není možné čekat třeba rok. Pokud česká vláda nemá člena, musí přece pracovat stále...... Smajlík
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
14.07.2018, 12:52   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Herschel88: Pane,vy jste zoufalec.Smutnej živo...
Něco na tom bude. Mam rychlokurz psychologie a zde je ocividne, ze si tu tento pan filtruje nejaka sva osobní / zivotni selhani... Smajlík
 
 
Herschel88
 
Herschel88
14.07.2018, 11:16   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Šternberák: Forma se očividně stupňuje tak, ja...
Pane,vy jste zoufalec.Smutnej život musíš mít..
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
13.07.2018, 21:38   |    Reagovat  
 
 
zapas jsem bohuzel nevidel ale vysledek je povzbudivy... obecne se mi zamlouva nase orientace na nemecke prostredi! skoda ze nevysel investotor, ktery by to jiste dale posiloval. okouzleni spanelskym fotbalem bylo fajn, dokud jsme na to meli hrace, ted se bude treba po nemecku zabejcit a tahnout! Dukla do toho!!!! s plisni to musime ubojovat!!
 
 
Šternberák
 
Šternberák
13.07.2018, 21:33   |    Reagovat  
 
 
Forma se očividně stupňuje tak, jak roste síla soupeřů v přípravě. Gradovat bude v prvním ligovém zápase proti Plzni - 0:4.
 
 
AVEJA
 
AVEJA
13.07.2018, 19:41   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Jean1: Asi jsem koukal na jiné utkání!!! Ale t...
no tak to sem asi koukal já na jiné utkání ,ale každého názor já tam tedy žádnej progres neviděl a možná že bylo i štěstí to jak zahrála Herta taky nic moc
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu