Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
krnovjan
 
krnovjan
29.11.2022, 10:44      Reagovat  
 
 
Existuje ještě funkce sportovního ředitele klubu? Měl by jím být dle údajů Josef Jinoch. Je tento pán vůbec členem realizačního týmu Dukly Praha. Já o něm neslyšel minimálně rok ani slovo...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
27.11.2022, 19:18      Reagovat  
 
 
Reakce na Kolomajzna: Trener o ni nemel zajem......
Díky. Respektuju a doufám, že příprava bude stát za to!
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
27.11.2022, 17:13      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: Tuší někdo, proč nehrajeme zimní li...
Trener o ni nemel zajem...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
26.11.2022, 19:13      Reagovat  
 
 
Tuší někdo, proč nehrajeme zimní ligu? Mě se to jako příprava celkem líbilo....
 
 
krnovjan
 
krnovjan
25.11.2022, 08:04      Reagovat  
 
 
Dočteme se někde, o čem se diskutovalo na schůzce s trenérem Radou, když nemáme facebook???
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
23.11.2022, 17:27      Reagovat  
 
 
Médii rezonující odchod do Zlína P. Rada zcela vyvrátil. Do Dukly přicházel s jasným úmyslem – dostat klub tam, kam patří, tedy mezi českou fotbalovou elitu.

Smajlík Smajlík PEEETR RAAADA!! Smajlík Smajlík
Tohle je srdař a LEGENDA!!
 
 
šternberák
 
šternberák
20.11.2022, 12:30      Reagovat  
 
 
Reakce na martinstep: Stále jsem se ještě nevzpamatoval ...
K postupu... Smajlík Možná tak napřesrok, pokud se výjimečně zadaří, z ČFL zpět do 2. ligy.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
17.11.2022, 20:19      Reagovat  
 
 
Reakce na krnovjan: Dle dnešního vydání deníku Sport odc...
to fakt myslis vazne??? naopak, borecci jsou vyklidneny az moc. uz nekolik let Smajlík
trenerovi preju jen nejlepsi, ale snad do ty zlinsky bidy nepujde...
 
 
asi_tak
 
asi_tak
16.11.2022, 14:19      Reagovat  
 
 
Reakce na krnovjan: Dle dnešního vydání deníku Sport odc...
Tým potřebuje zklidnit? Ale kdeže!! Hráči až na malé vyjímky se podělali už při prvním mistráku a vydrželo jim to celý podzim. Odchod Rady jim jen dá další šanci poflakování se po hřišti v dresu Dukly ,bez následků a snažení .
 
 
krnovjan
 
krnovjan
16.11.2022, 08:09      Reagovat  
 
 
Dle dnešního vydání deníku Sport odchází trenér Rada zachraňovat Zlín...kdo bude zachraňovat nás???...musíme si říct, že mise trenéra v Dukle se nepovedla, proto se sluší mu poděkovat a popřát hodně štěstí na novém místě...asi je to rozumné řešení, tým potřebuje trochu zklidnit a nastolit jiný směr..
 
 
Miroslav53
 
Miroslav53
14.11.2022, 12:46      Reagovat  
 
 
Reakce na martinstep: Stále jsem se ještě nevzpamatoval ...
Ty komiku. Jak bys to asi chtěl zařídit? Podle mě je v Dukle všechno špatně, od systému odměňování hráčů (ale i trenérů), až po neschopné funkcionáře. Zahnívající rodinné prostředí, chybí správné motivování hráčů, způsob hry ordinovaný trenérem (pokud vůbec nějaký je) hráčům evidentně nesedí. Je to celkový zmar. Bude skoro zázrak, když se Dukla zachrání.
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
14.11.2022, 12:06      Reagovat  
 
 
Možnost?
Zhruba čtyři měsíce trvalo působení bývalého reprezentačního záložníka Josefa Hušbauera v kyperském klubu APK Karmiotissa, kam před sezonou přestoupil po dvouletém působení ve Famagustě. Velezkušenému středopolaři byla rozvázána smlouva a v současné době si hledá angažmá. Kyperský klub neuvedl důvod předčasného konce, v médiích se ale spekuluje o finančních problémech nováčka soutěže.
 
 
českobroďák
 
českobroďák
14.11.2022, 09:08      Reagovat  
 
 
Tak zoualý podzim je za námi, ukončen zápasem, který jen tuto zoufalost podtrhl. Bude dlouhá pauza na přípravu a hlavně zlepšení. Ale jak? Neustále se napadají hráči, ač mnoho i vybraných trenérem a slušně odměňovaných. A tak se ptám - existuje v Dukle nějaká rozdílnost v hodnocení za odehraný zápas a jeho výsledek? A teď bych si dovolil k trenérovi - Petr Rada je z té, možná nejlepší, generace Dukly, vynikající obránce a zajisté oblíbenec naší generace. Ale jak se mají hráči sehrávat, neexistuje-li stálá základní sestava a je jím (nejspíše) ordinován systém, na který toto mužstvo NEMÁ! Musím se znovu opakovat - nakopávané míče- přebereme 16% míčů a dál se z nich dostaneme jen v 5%!!!)p, hra hlavou, hra v bloku... zahraje-li NĚKDY mužstvo hru, na kterou má při svých možnostech - po zemi, nabíhání hráčů a hlavně - nahrávání jím míčů do útoku, ne zpět brankáři A VYSTŘELIT, jde na fotbal koukat a jsou i výsledky. Lze doložit. A tak tedy - Petr Rada je slušný ligový trenér, pro hotové ligové hráče (jako téměř všichni), a tak mají-li LIGOVÉ hráče, tak se to trénuje. a tady právě mám problém. Musím znovu opakovat, a je mi to i trapné, ale nelze jinak, ža při mém sportovně-tělovýchovném vzdělání, TRENÉR je i ten, co sportovce trénuje a hledá cesty (a to je sakra obtížné), jak je dostat k tvrcholu. Ale to není u všech stejné, TO SE MUSÍ NAJÍT. Jinak vidíme sami. A ještě - při prohlášení P.Rady na závěr sezony to vypadá, že by Dukla měla mít alespoň tucet psychologů pro hráče. Ale přes to všechno - Petře vydrž!!! Najít systém a VYJDE TO! Do nové sezony a nového roku - VŠEM V DUKLE - hodně zdraví, spokojenosti a hlavně SPORTOVNÍHO ŠTĚSTÍ. Přeje Jarda Sklenář z Č. Brodu.
 
 
martinstep
 
martinstep
13.11.2022, 22:30      Reagovat  
 
 
Stále jsem se ještě nevzpamatoval z toho včerejšího hnusofotbalu, štěstí že na konci už toho tolik nebylo vidět, díky mlze. Každopádně palec nahoru jedině Rada, za to palce dolů zbytek Smajlík Co těď radit majiteli? Očekávám těžké odpovědi, snad ale velmi dobře promyšleny. Dukla s Radou bude na jaře silná, fans musí být trpělivý. Už se nemůžu dočkat té jarní jízdy za, nejdříve záchranou a pak postupem Smajlík
 
 
Čany
 
Čany
13.11.2022, 20:42      Reagovat  
 
 
Reakce na Herschel88: Takže chceš měnit trenéra každého ...
Na to,abychom končili 13tý,bod nad sestupem a nechali pod sebou tak akorát juniorky eSek,na to ani trenéra nepotřebujeme,to může v rámci uspor trénovat travníkář a větší hrůza to nebude.Protože to už ani pomalu nejde...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
13.11.2022, 15:14      Reagovat  
 
 
tak to máme za sebou... Smajlík V zimě snad nějaké změny přijdou, jsou nutné.
Ukazuje, jak tragickou chybou pro Duklu bylo přijmutí Skuhravého názoru, že je lepší spadnout... bude o ještě dlouhá cesta. Ale věřím, že Petr Rada Duklu uzdraví!!
 
 
Lájošzeseveru
 
Lájošzeseveru
13.11.2022, 13:26      Reagovat  
 
 
Hurá máme bod, k záchraně se bude možná hodit Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Herschel88
 
Herschel88
13.11.2022, 09:18      Reagovat  
 
 
Takže chceš měnit trenéra každého půl roku jako Sparta?
 
 
Čany
 
Čany
06.11.2022, 20:46      Reagovat  
 
 
Už se tu musím také vyjádřit.Proboha co se tu furt zastáváte Rady?Pro mě je jeho působení obrovské zklamání a možna ty výsledky budou mít, podle předsezoních vyjádření,třeba hodně bolestivé následky...Hra bez žádného systemu,většinou nekoukatelná,venku vyloženě trapná.Po půlce sezony 13 místo,dva body nad sestupem,skoré mínusové.Jaké pravomoce by měl mít?Myslíte že mu naši klučíci ve vedení mluví do sestavy? Smajlík Přivedlo se mu před sezonou osm!!! nových hráčů!O tom se předchozím trenerům mohlo akorát tak zdát!Předvádět tohle třeba pod Skuhravým,tak se tu místní ,,experti" pose-ou Smajlík Mimochodem,kdyby vedení Skuhravýmu přivedli do utoku třeba Matějku,věřim že jsme byli tenkrát rychle zpět
 
 
krnovjan
 
krnovjan
06.11.2022, 17:59      Reagovat  
 
 
Petr Rada je určitě dobrý a kvalitní trenér, nic proti němu nemám a uvítal jsem, když do Dukly přišel. Vzal si s sebou hráče, které si vybral a pracuje s nimi. Vím, že dělá, co může a snaží se Duklu pusunout tam, kam patří. Ale, nedaří se a navíc hráči, kteří přišli nejsou určitě lepší, než ti, co v Dukle zůstali nebo přišli z "B" týmu. Akorát berou jednu tolik. A výsleddek? Boj o holý život!!! Mně z toho vyplývá, že podzimní mise Petra Rady je prostě neúspěšná, hra nekoukatelná a výsledky velice špatné. V jiném týmu by v případě 8 proher trenér se dávno poroučel a možná i dříve. Mrzí mě, že Rada je srdcař a Duklák, což nám dělá dobře na duši, ale je na zvážení, jestli týmu v tomto složení, má ještě co dát.
Navíc se mně nelíbí, že celý zápas křičí na hráče a nadává, to je stresuje a znervozňuje. Tudy cesta nevede. To je můj názor.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu