Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
martinstep
 
martinstep
23.03.2023, 20:05      Reagovat  
 
 
Trochu se zpožděním ale přeci, v sobotu na Julisce bylo zase krásně, slušný fotbal, hráči bojovali a fans fandili Smajlík palec nahoru Moulis a Matějka Smajlík a naopak palec dolů velké obrazovce za to že nevidala ani jeden pixel barvy Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
Dukla furt, v březnu jsme byli asi nejlepší, tak doufám že zápasy pravdy v dubnu zvládneme a to nám ukáže o co se bude nakonec hrát
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
18.03.2023, 19:28      Reagovat  
 
 
parada, dalsi tri bodiky doma!!! to je ono, jen tak dal, ono to pujde...

Smajlík Smajlík DUKLA FOREVER !! Smajlík Smajlík
 
 
Lájošzeseveru
 
Lájošzeseveru
18.03.2023, 17:08      Reagovat  
 
 
Vítězství dobré, ale vlastně to byla povinnost Smajlík , jen tak dál Smajlík Smajlík
 
 
Jean1
 
Jean1
13.03.2023, 15:56      Reagovat  
 
 
Reakce na Lájošzeseveru: Je to smutné, ale pokud to sou...
Opravdu je to smutné ,ale musím souhlasit. Pokud pan majitel opravdu ukonči podporovaní naši Dukly tak to je definitivní konec .Nový hlavní sponzor (majitel) se v dnešní době velice těžko sežene. Dále jak už všichní víme pár věci je proti Dukle. Nemá vlastní sportovní zázemí (nemá vlastní stadion) což je asi ten hlavní problém. Také prestiž a jméno už nemá Dukla mezi fanoušky a hlavně ve světě takové jako kdysi. Budeme se muset smířit s realitou ať bude jakoliv krutá.
 
 
Lájošzeseveru
 
Lájošzeseveru
11.03.2023, 13:55      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: No jo no... www.forbes.cz/otazniky-...
Je to smutné, ale pokud to současný majitel zabalí obávám se, že to bude asi definitivně konec.........nezbývá než doufat Smajlík
 
 
asi_tak
 
asi_tak
09.03.2023, 11:02      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: No jo no... www.forbes.cz/otazniky-...
Článek jsem raději celý nečetl , protože si myslím, že těch chyb bylo i ze strany pana majitele,kterého si vážím,více. Ta poslední , podle mého názoru, pozdní nástup trenéra Rady k mužstvu. Pokud se vědělo,po ukončení Radova angažmá v Jablonci,že půjde do Dukly, měl přijít hned . Tak a by se hráči a trenér společně "očichali" . Takhle se to dělo až v průběhu soutěže a po tristním začátku podzim dopadl tak jak dopadl . Věřím,že dlouhá pauza celé věci prospěje a naše Dukla bude tabulkou jen a jen stoupat.
Dukla do toho !!!!!!!!
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
08.03.2023, 23:00      Reagovat  
 
 
myslím, že se jasně ukazuje, jak obrovská chyba byla skuhraveho strategie nechat Duklu spadnout..
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
08.03.2023, 22:56      Reagovat  
 
 
No jo no... odkaz
 
 
wrip
 
wrip
06.03.2023, 15:25      Reagovat  
 
 
Zaráží mě, že vlastní redakce označuje oba góly co padly v sobotu na Julisce jako slepené.
 
 
martinstep
 
martinstep
06.03.2023, 14:52      Reagovat  
 
 
Tak víkend snů je za námi a co před námi??? V dáli vidím první ligu........letos už neprohrajeme Smajlík nicméně v sobotu jsem viděl konečně týmového ducha, který chtěl fakt vyhrát, takže palec dolů maximálně počasí a ostatní palec nahoru, obzváště trio: Krch, Moulis a Špatenka Smajlík
 
 
Lájošzeseveru
 
Lájošzeseveru
04.03.2023, 21:44      Reagovat  
 
 
Dobrý, ale je to jenom začátek Smajlík , neusnout.......
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
04.03.2023, 21:23      Reagovat  
 
 
jj, start vyšel, je co zlepšovat, ale 3 body jsou doma, gratulka a jedeme dal Smajlík
 
 
wrip
 
wrip
04.03.2023, 17:02      Reagovat  
 
 
Start vyšel
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
04.03.2023, 07:31      Reagovat  
 
 
tak a jdeme na to! pocasi snad bude dobry a hlavne po sto letech konecne skoncila "prestavka"... takze konc cekani je tady a odpoledne vsichni, kdo muzou, zafandime!!! trinec vzdycky zlobi, ale snad nam start do jara vyjde..
Smajlík Smajlík DUKLA FOREVER!! Smajlík
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
10.02.2023, 18:23      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Co teď s tím? Komuniké Etické komise FA...
pokutu zaplatit a sramka zazalovat, tak jak bylo avizovano...
ocistit jmeno a rychle zapomenout!
 
 
wrip
 
wrip
10.02.2023, 15:08      Reagovat  
 
 
Co teď s tím?

Komuniké Etické komise FAČR ze dne 10. 2. 2023
Etická komise na svém zasedání dne 10. února 2023 rozhodla o následujícím:

Členský klub FK Dukla Praha a.s. se dopustil disciplinárního přečinu tím, že:

a) prostřednictvím funkcionáře klubu pana Michala Šrámka naváděl a podporoval pana Romana Berbra v ovlivnění regulérnosti utkání 1. FC Slovácko – FK Dukla Praha hraného dne 15. 12. 2018;
b) prostřednictvím funkcionáře klubu pana Michala Šrámka naváděl a podporoval pana Romana Berbra v ovlivnění regulérnosti utkání FK Dukla Praha – FC Zbrojovka Brno hraného dne 27. 4. 2018.
Za spáchání disciplinárního přečinu ukládá Etická komise členskému klubu FK Dukla Praha a.s. trest peněžité pokuty ve výši 400.000 Kč.
 
 
asi_tak
 
asi_tak
05.02.2023, 10:16      Reagovat  
 
 
Reakce na Kosíř: Zdravím všechny Dukláky, při čtení aktu...
Zdravím tě kolego a stejně jako před začátkem sezony, sděluji,že po odsouhlasení LFA, jsou vysílána všechna utkání 2.ligy na internetové televizi . Pokud vím, Dukla zatím jedná o domácích utkání ,ale venkovní již vysílána jsou. Nejnověji 12.3. 14.30 Varnsdorf - Dukla . Naladíš na : odkaz .
Dukla do toho !!!!!!!
 
 
Kosíř
 
Kosíř
03.02.2023, 13:42      Reagovat  
 
 
Zdravím všechny Dukláky,
při čtení aktualit na webu jsem na facebooku narazil na článek O Václavu Svobodovi. Podotýkám, že jsem fanouškem FK Dukla Praha a že nejsem Pražák, tak nemám takový přehled o hráčích a dění s samotném fotbalovém klubu. Duklu vidím hrát, jen když to vysílá televize, a to je málokdy. Ale viděl jsem ji hrát na podzim v Prostějově, kde nakonec poměrně nešťastně prohrála. Ale proč vlastně píši. Hráče, Václava Svobodu neznám a momentálně si ani nevzpomínám, odkud vlastně přišel. Ale po jeho příchodu jsem registroval, že jde o zkušeného solidního krajního obránce. Po jeho příchodu došlo ke zpevnění obrany, což se odrazilo následně ve výsledcích mužstva. Dukla začala ligový ročník třemi porážkami, ale potom se zvedla a zdálo se, že je z nejhoršího venku, ale konec podzimní části jí absolutně nevyšel, o čemž svědčí výsledky z posledních šesti zápasů – 4 prohry (z toho dvě výrazné), 1 remíza a jenom 1 výhra, což je tristní. Zajímavé je, že od poloviny měsíce října, právě obránce Václav Svoboda v základní sestavě chyběl. Já jsem si to vysvětloval tím, že je asi zraněn. Z nynějšího článku jsem se dozvěděl, že prodělal boreliózu a nyní má zase zlomenou zánártní kůstku. Opravdu se mu smůla nějak, jak se lidově říká, lepí na paty. Chtěl bych mu touto cestou popřát, ať mu přeje štěstěna a ať se brzy uzdraví. Takové hráče nyní Dukla potřebuje, kéž by se objevil ještě jeden „Svoboda“, abychom tu defenzívu konečně zvládali. Dukle do jarní části ligy přeji hodně zdaru. Zahraniční posily v poslední době odcházejí, tak ať naši mladí odchovanci ukáží, co v nich je. Přece jsme talentovaný národ, nejsme „žádné bačkory“. Loučím se s pozdravem „sportu zdar a fotbalu zvlášť“.
 
 
asi_tak
 
asi_tak
28.01.2023, 13:41      Reagovat  
 
 
Na Strahově dnes zase radost. Tak jen tak dál. Dukla do toho !!!!
 
 
Bagrista
 
Bagrista
27.01.2023, 12:10      Reagovat  
 
 
Jedině DUKLA !!!
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu