PORTRÉTY Z JULISKYFilip Rada
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Já.
 
Já.
23.07.2019, 21:56      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Tak nemá být člověk předem prorokem. V Č...
Mohu jen poděkovat wripovi, že jsem ten mač také viděl. V Satalicích, kam jsem MDH dojel v důvěře v týdenní plán na webu klubu, bych viděl houbelas. Říkat, že v přípravě na výsledku nezáleží, je šalba. Prohra 1:2 třetiligového s divizním - který navíc prostřídal možná i své béčko - svědčí tomu, že naši mladí proti dospělejším ve 3. lize se středopolovým "pouťovým bagem" těžko vystačí.
 
 
wrip
 
wrip
23.07.2019, 21:32      Reagovat  
 
 
Tak nemá být člověk předem prorokem. V Čelákovicích vyhráli českobroďáci. No nic, Je fakt, že jsem v sestavě našeho béčka nenašel pár hráčů na které jsem byl zvědavý a naopak tam našel pár hráčů o kterých jsem si myslel, že budou hrát o třídu vyšší soutěž.
Takže ano, příprava. A jinak, moje laické postřehy tady ventilovat nebudu.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
23.07.2019, 18:11      Reagovat  
 
 
jinak je celkem sranda sledovat, jak se vyviji klokano-fanouskovsky vztah ke kubovi... na zacatku kecy o odlozenem hraci a ted same superlativy na "jejichch" nejlepsiho hrace, ktereho musi koupit Smajlík
nepripomina vam to neco? jako copy-paste tady odsud...
mimochodem rave kuba nas dva roky zpatky golem v hradci sundal hrobnikovi z lopaty... snad to ted nekdo vezme za nej a povede se za 3 bodiky...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
23.07.2019, 17:59      Reagovat  
 
 
pody po velmi povedenem zapase s bolkou:

Jak ses cítil před zaplněným stadionem?
Vážím si všech fanoušků Dukly a rád jsem se s nimi vídal. V Indii jsme měli na zápas v průměru 55 tisíc diváků, což je slušný kotel. Tady v Ďolíčku jsem si atmosféru hrozně užíval. Ještě když měl pro mě zápas takový efekt v podobě gólu a asistence.
 
 
wrip
 
wrip
23.07.2019, 14:11      Reagovat  
 
 
Tak já se dnes podívám jak naše béčko dá v přípravě na pr..l českobroďákům.
 
 
Miroslav53
 
Miroslav53
23.07.2019, 10:38      Reagovat  
 
 
Jestli na tiskové konferenci před sezonou funkcionáři a trenér ještě nevěděli, co od týmu mohou ve 2. lize čekat, tak teď už to snad vědí. Po řadě přípravných zápasů, kdy Dukla porazila snad jen Varnsdorf, to ale myslím věděli rovněž, jen se to báli říci naplno. Bez důrazných hráčů a bojovnosti se ve 2. lize uspět nedá. Bude to celou sezonu jen boj o záchranu s nejistým koncem. Ten velký úpadek mi připomíná roky 1994 -1997. Pamětníci si jistě vzpomenou.
 
 
38Tomasta
 
38Tomasta
23.07.2019, 04:03      Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: To že tam teklo pivo...tekla slivovice.....
Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
kouk
 
kouk
22.07.2019, 22:30      Reagovat  
 
 
To že tam teklo pivo...tekla slivovice...no a někomu ve finále tekly nervy je věc druhá...podstatná byla věc jiná...že se tam po hodně dlouhé době setkali fanoušci Dukly napříč celým spektrem naší republiky...samozřejmě někteří chyběli...ale i tak to byl vcelku reprezentativní vzorek...takže až na ten výsledek fotbalu to bylo velmi povedené dopoledne...jen houšť...
 
 
kouk
 
kouk
22.07.2019, 22:19      Reagovat  
 
 
Tak teď ještě trochu já...myslím si...že nemá cenu tady nějak hlouběji rozebírat to co se dělo v sobotu na hřišti...kdo viděl...viděl...kdo neviděl...hravě si domyslí...hlavní roli aspoň z mého úhlu pohledu hrála tentokrát výhradně hlavní tribuna Julisky...speciálně její kotlík...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
22.07.2019, 20:05      Reagovat  
 
 
Reakce na Jean1: Ano soupeři také poztráceli ale většino...
určitě nechci omlouvat prohru s Třincem neúspěchy jiných, ale dnes ztratila i iglau a myslím, že ve druhé lize to bude hodně o boření, ne tvoření. a venku se nám možná bude hrát snáze než doma.
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
22.07.2019, 11:10      Reagovat  
 
 
Jihlava dnes v Ústí na ČT sport....
 
 
Já.
 
Já.
21.07.2019, 19:37      Reagovat  
 
 
Reakce na českobroďák: Bylo někde dáno na vědomí konání ...
Ano, je to pokus o nové, v situaci dopoledních výkopů áčka na Julisce. Do "domácí kuchyně" chceme nadále zvát vybrané členy Dukla klubu a donátory mládeže FKD; posledně jmenovaní byli upřednostněni teď napoprvé, ale hlasově převážili jiní a udělali z toho tak trochu osobní grilovačku vedení klubu. To pro příště nechceme.
 
 
Šternberák
 
Šternberák
21.07.2019, 17:54      Reagovat  
 
 
Maximálně tak ČFL je soutěž, kterou by tato sestava mohla odehrát na "solidní" úrovni. Tady to bude opět akorát tak boj o záchranu. Hnus a ostuda pro jméno Dukla! Tady ta pozitiva typu "za stavu 0:2 to nevzdali... a pokud bysme proměnili všechny šance..." jsou tak akorát pro smích. To zase bude keců, ještě zbývá 20 kol, 10 kol, 9, 8, 7... A body ho.no, ho.no...
 
 
českobroďák
 
českobroďák
21.07.2019, 15:10      Reagovat  
 
 
Bylo někde dáno na vědomí konání pozápasové sešlosti s vedením?Ničeho jsem si nikde nevšiml,škoda,rád bych se zúčastnil ale při zápase o tom nikdo nic nevěděl a neinformoval.Nebo to byla akce jen pro užší kruh fanoušků?Každopádně by to mohla být dobrá a užitečná tradice.
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
21.07.2019, 12:07      Reagovat  
 
 
Pozitivní v našem utkání bylo, že jsme to nepoložili ani za stavu 0:2 a že naši fandové zlepšili povzbuzování oproti závěru ligy. Já jsem ale nevěděl jasně, proč byl střídán jeden z našich lepších hráčů Doumbia....Zápas se nevyvedl Tetourovi. Pokud bychom proměnili své šance, nemuselo to tak dopadnout. Chyb bylo ale taky hodně.....
 
 
Jean1
 
Jean1
21.07.2019, 10:16      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Já s Tebou Já naprosto souhlasím. Včera...
Já myslím,že nejlepší odpovědí na včerejší výsledek by bylo jediné! A to za týden v pondělí odvést z Hradce krásné tři body.Takže chlapci makáme.
 
 
wrip
 
wrip
21.07.2019, 09:42      Reagovat  
 
 
Reakce na Já.: Je záhodno tady napsat, že ředitel klubu ...
Já s Tebou Já naprosto souhlasím.

Včera jsme ztratili (?), no spíš neuhráli chtěné tři body, ba ani bod. Nu což. Stane se. Ale budou-li kluci poctivě makat v přípravě (a to si budu kontrolovat) a budou-li se rvát v zápasech, zase dají jménu Dukla ten správný zvuk. No a sladké pro ně (nás všechny) bude až si pro změnu z Třince odvezeme tři body zase my.
Teď hlavně hlavy vzhůru a zase makat, makat, makat.
 
 
Já.
 
Já.
21.07.2019, 09:12      Reagovat  
 
 
Je záhodno tady napsat, že ředitel klubu p. Vandas přišel na pozápasovou sešlost s fanoušky, aby jim osobně poděkoval za to, jak fandili, i když to hráčům zrovna nešlo. A že předseda představenstva klubu p. B. Paukner vydržel celé dvě hodiny debatovat s fanoušky, natěšenými snít, vzpomínat, radit, kritizovat a mentorovat. Přespolňáci, kteří se s oběma pány z klubu měli možnost potkat a bavit poprvé, snad neodjížděli domů z rozhovorů zklamaní; výjimky potvrzují pravidlo. Budeme doufat, že i včera a následně o své vůli došlí i jiní zástupci klubu v těchto pozápasových sešlostech s fanoušky nebudou vidět marnění času, ale příležitost říci fandům své. Záleží hlavně na nás, aby debaty nebyly hospodskou a egoistickou krasomluvou a aby měly po domácích zápasech A týmu pokračování. Snad nebudeme vynášet ven informace z domácí kuchyně a také půjde o přátelská, v rozumné míře pozápasově slušné, oboustranně trochu přínosné a hlavně vyhledávané potlachy. A třeba tím vznikne nová klubová tradice.
 
 
Jean1
 
Jean1
21.07.2019, 07:25      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: tech otazek na sestavu a (ne)strida...
Ano soupeři také poztráceli ale většinou venku .Znovu opakuji ztrácet body doma a s takovým soupeřem je neomluvitelné!!
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
20.07.2019, 20:13      Reagovat  
 
 
Reakce na Jean1: Prohra s Třincem neměla být.To se zkrát...
tech otazek na sestavu a (ne)stridani je asi vice, ale po bitve nechci delat chytreho. jenom nesmime porad opakovat jen stejna slova, je treba videt posun
souperi taky vetsinou poztraceli, ale to neni ani v nejmensim omluva - spise naopak.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu