PORTRÉTY Z JULISKYOndřej Štursa
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
18.11.2018, 13:28   |    Reagovat  
 
 
Ostudný až katastrofální (slušně řečeno) výkon našich barev v poháru udělal radost pouze teplickým fanouškům. Bylo vidět, že domácí hráči pohár získat nechtějí. To už tu kdysi bylo. Začali jsme hrát až v 70 -75 minutě, kdy už to teplickým stačilo. Musíme se poučit z teplické hry a hlavně to hrát také tak. Podle trenéra to měli nacvičené !! Naše hra většinou
krátkých přihrávek dozadu už nepostačuje. Vypadalo to, jako když hráči nedostávají výplatu..... Také rychle vystartovat na soupeře i když není jisté, zda míč získáme mi někdy chybělo. Spíš to bylo většinou jen takové stínování. Mladí kluci by měli mít nějakou výdrž. O používání patiček už tu byla myslím řeč. Pokud je možnost odcentrovat do vápna soupeře, měli bychom to udělat. V opačném případě se krátkými přihrávkami dostaneme až k našemu brankáři a výsledek žádný. Obrana je asi nesehraná, ale uhlídat si soupeřovy útočníky by mělo být základem (někdy to nevyjde, ale takový je fotbal). Chyb bylo daleko více a v obrat za pár dnů moc nevěřím.
 
 
Já.
 
Já.
17.11.2018, 16:51   |    Reagovat  
 
 
"O život" nově v top klase hrající devatenáctka dostala dnes výprask v Brně, čerstvě prvoligoví starší žáci U15 udělali na Julisce moc potřebné body s Meteorem. Já jsem viděl na Vyšehradě výhru Olympie Radotín. Jiránek, letos v radotínském, se mi líbil. Ale v zápasovém programu jsou mně povědomá další jména: Brabenec, Dancák, Šimek, Brejcha, Kozel a Čapek. Ve výhru mužů FKD proti Teplicím za týden nevěřím.
 
 
českobroďák
 
českobroďák
17.11.2018, 15:07   |    Reagovat  
 
 
Jediné snad pozitivum(hooodně malé) z promrzlé Julisky jsme si do Brodu odvezli.Příslib Tomáše Kulvajta,že za týden to bude (musí)být lepší a to,že mužstvo i za stavu 0:3 se snažilo hrát a něco vymyslet.Ale herní rozdíl mezi Stínadly a Juliskou byl i tak propastný.Jo,a taky se proslýchá něco o brzkém návratu Raspopoviče...Kéž by to byla pravda!
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
17.11.2018, 11:01   |    Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: A co ve světle toho dnešního vypadnutí p...
ja jsem presvedceny, ze vyhrjeme 2:0
 
 
Herschel88
 
Herschel88
17.11.2018, 01:26   |    Reagovat  
 
 
Reakce na krnovjan: Zase trapas a ostuda...už mě to přes...
ŠUE: Kup si provaz a zhoupni se.Aspoň nebudeš mít *****ený víkendy. Smajlík
 
 
kouk
 
kouk
16.11.2018, 23:26   |    Reagovat  
 
 
A co ve světle toho dnešního vypadnutí pro příští týden vyplývá???...že bod bude asi zlatej...
 
 
Já.
 
Já.
16.11.2018, 23:14   |    Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: Tak to se tedy zcela evidentně nepovedlo...
To, že někdo něco "bere na sebe" jsou jen slova. Mladí dukláčci mají pokřik, který končí slovy "říkala to ryba" a mně se moc líbí v rýmu se slovy "stala (stane) se chyba".
 
 
vuvuzela
 
vuvuzela
16.11.2018, 22:33   |    Reagovat  
 
 
https://tv.isport.blesk.cz/video/5353131/v-turecku-hral-s-kuckou-karieru-si-durica-prodluzuje-v-dukle-konec-v-repre-tak-akorat.html
 
 
wrip
 
wrip
16.11.2018, 22:10   |    Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: Tak to se tedy zcela evidentně nepovedlo...
Hmmmm, bere to na sebe. To fakt nebylo dříve zvykem. To byly samé automatismy a ty se hráčům (některým) tak moc zažraly pod kůži, že bys je z nich dnes ani bičem nevyhnal.
Třetí branku, kterou jsme dnes dostali, bych hráčům pouštěl jako instruktážní video. Nikde žádné nesmyslné mávání tu levou nebo pravou rukou, případně oběma. ale parádní centr do míst kde m-u-s-í !!! být hlavičkující spoluhráč. To my zahráváme roh a třetí hráč ke kterému jde přihrávka (když se dokonce i třikrát podaří přihrát) je náš brankář. Vždyť ti naši brankáři musí být hráči s nejvíce obdrženými přihrávkami.
Brandy se dneska sice připletl k našemu jedinému gólu, ale ty jeho patičky ..... ani jedna se mu nepovedla a takhle nesmyslně odevzdal soupeřům všechny míče ke kterým se, jako obvykle omylem, dostal.
A naše náběhy? Nemůžu si vzpomenout, jestli jsme se alespoň někdy dostali do přečíslení ... asi ne.
Ale abych nebyl jenom kritický. Byly tam konečně i věci které měly smysl, které se mi líbily, Pohříchu jich ale bylo málo. Tak zmíním v závěru ten zahraný přímák, střelu ze střední vzdálenosti., ....a to je asi tak všechno.
 
 
wrip
 
wrip
16.11.2018, 22:09   |    Reagovat  
 
 
Dnes? - rozčarování ...
 
 
krnovjan
 
krnovjan
16.11.2018, 21:55   |    Reagovat  
 
 
Tento tým evidentně na ligu nemá, ať se na mě nikdo nezlobí...ujel nám vlak a to před 2-3 roky, kdy se podcenilo posílení kádru a teď je výsledek...berou se hráči zadarmo nebo, které nikdo nechce a to je výsledek...jsem z toho všeho otrávený a přestávám být "zapálený"...nějak tomu všemu nevěřím...
 
 
kouk
 
kouk
16.11.2018, 21:46   |    Reagovat  
 
 
Tak to se tedy zcela evidentně nepovedlo...a ani "splácaná" sestava nemůže být omluvou...takže lze dnes najít aspoň nějaké pozitivum???...já ho vidím pouze v jedné věci...že trenér Skuhravý se za nic a za nikoho neschovává a jako chlap férově bere na sebe vinu tohoto neúspěchu...což dříve před ním nebylo zvykem...
 
 
wrip
 
wrip
16.11.2018, 21:22   |    Reagovat  
 
 
Reakce na jikra25: Ještě dotaz ke kartám - je to tedy ta...
Ano, tak tomu je.
 
 
jikra25
 
jikra25
16.11.2018, 20:25   |    Reagovat  
 
 
Ještě dotaz ke kartám - je to tedy tak, že 4, resp. 8 žlutých se vztahuje jen na ligu, zatímco červená i na pohár? A proto tedy hrál dnes Bezpalec, zatímco Tetour nikoliv?
 
 
jikra25
 
jikra25
16.11.2018, 20:22   |    Reagovat  
 
 
Pohárová bída. V první půli jsme skoro nepřelezli půli, ve druhé mírné zlepšení, nicméně Tepláky, majíce nahráno, polevily. Dnešní pohled na trávník, kde jsem marně hledal někoho, kdo by výkonem vyčníval, dal bohužel vzpomenout na doby před Ďuricou. Můžeme jen doufat, že to za týden, kdy půjde o víc, bude lepší. I když je zřejmé, že velké změny v sestavě vzhledem k okolnostem čekat nemůžeme - Rada, Tetour, Douděra?
 
 
krnovjan
 
krnovjan
16.11.2018, 19:55   |    Reagovat  
 
 
Zase trapas a ostuda...už mě to přestává bavit...vykašlete se na to hoši, stejně je vám to jedno, akorát nám, pár pozůstalým, kazíte víkendy...hnal bych vás bičem, lemry...
 
 
wrip
 
wrip
16.11.2018, 10:33   |    Reagovat  
 
 
Malej ale vzteklej. Nebo jenom neukázněnej? Tak jako tak však určitě příliš a občas i nemístně ukecanej. Kdo? No přeci náš Valentino Rossi Tetour. Jeho dnešní skóre při jedné !!! vstřelené brance je sedm žlutých a jedna červená. Mezi "zlými muži" naší ligy tak zaujímá "skvělé" 3. místo.
No a tak Rossi dneska nepomůže. Nastoupí až příští týden. To ale zase "chytí" další hloupou žlutou, už tedy osmou, a pak bude stát ještě na Bohemce a proti Příbrami.
Nebo se snad měl klub, potom, co KR uznala, že tu druhou žlutou a následně červenou v Bolce dostal po chybě sudího, proti tomuto verdiktu disciplinárky ohradit? Snad i mohl nebo snad dokonce i měl. Řešilo by to ale něco?

No tak alespoň Rooney bude dneska na place a postojí si až za týden. To bude sice chybět, moc chybět, a co když bude třeba už k dispozici Rospa, co?

 
 
martinstep
 
martinstep
16.11.2018, 09:00   |    Reagovat  
 
 
Tak už si pomalu nahříváte šály a čepice? Dneska očekávám postupové oslavy v mrazivém počasí. Do kloboučku házím 20,- za tip 4:1. Smajlík
 
 
wrip
 
wrip
15.11.2018, 20:51   |    Reagovat  
 
 
Stalo se, stalo. Co teď? Naříkat? Ukazovat na "zařezávání"?
Ne. Hlavy vzhůru a v příštích zápasech ukázat a dokázat, že bylo od JD co odkoukat, že naši stopeři ho nahradí.

Jinak si ale zítra ještě poseděj Bezpalec s Tetourem.
 
 
kouk
 
kouk
15.11.2018, 17:45   |    Reagovat  
 
 
Tak Ďurica 3x out...no upřímně...čekal jsem to mnohem horší...takže to budeme brát tak jak to je...holt bude muset Chlumecký na plac...pořádně si seřídit "mířidla" a ono to nějak dopadne...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu