• 10.07.2021

Zrušeno. Dukla zápas s Unionem Berlín neodehraje

Přátelské utkání mezi A-týmem Dukly a bundesligovým Unionem Berlín bylo na poslední chvíli zrušeno. Náš autobus byl na cestě do Berlína zablokován na několik hodin v úseku dálnice zúženém do jednoho pruhu a na místo by se dopravil s velkým zpožděním.

Zápas, který měl původně začít v 15:30, byl nejprve posunutý na 16:45. I tento čas se ale brzy ukázal jako nereálný. Dlouhá nepohyblivá kolona způsobená dopravní nehodou zcela zastavila provoz na německé dálnici a kluby se po vzájemné dohodě rozhodly utkání zrušit.

Náš kombinovaný tým odehrál již dopoledne přípravné utkání s Varnsdorfem v Modré u Děčína, ve kterém zvítězil 4:2 (poločas 3:1).

Nastoupili jsme v této sestavě: Štovíček – Březina, Uhlíř, Matoušek, Kozojed, Ludvíček, Hudec, Jeřábek, Cienciala, Varačka, Adediran.
Střídali: Hrubeš, Mládek, Villaseca.

V zápase jsme si brzy vypracovali tříbrankový náskok, o který se svými góly postarali dvakrát Varačka a Adediran. Čtvrtý gól přidal po půli z penalty Hrubeš.