• A-tým

• 10.08.2022

Změny v kádru: Ruml, Štefan a Březina jdou hostovat

Hned trojice hráčů míří z Dukly na hostování. Ondřej Ruml putuje do Chlumce, Jakub Štefan a Lukáš Březina se připojí do Velvar.

Ondřej Ruml je šestadvacetiletý krajní obránce. Minulou sezónu zasáhl do 21 zápasů ve F:NL a také do 2 pohárových zápasů, za které dal jeden gól. Teď jeho nejbližší kroky budou směřovat do Chlumce. V minulosti oblékal dres Baníku Sokolov nebo rezervy Viktorie Plzeň.

Jakub Štefan je dvacetiletý brankář a odchovanec Dukly Praha. Minulou sezónu odehrál v A-týmu jeden zápas, za B-tým v ČFL odehrál minulou sezónu 15 utkání. Nyní bude hostovat ve Velvarech.

Ve Velvarech bude z Dukly hostovat i Lukáš Březina. Jednadvacetiletý obránce odehrál v minulé sezóně za B-tým 29 zápasů. Kromě Dukly oblékal v minulosti dres Meteoru Praha nebo pražských Bohemians.