• Ženy

• 29.01.2022

Ženy se připravují na soustředění, v neděli hrají s žáky Ústí nad Orlicí

Ve čtvrtek odcestovaly ženy na herní soustředění v Ústí nad Orlicí, kde je aktuálně 21 hráček. Některé neodcestovaly ze zdravotních důvodů. Po 4 denním tréninkovém cyklu vyzvou ženy starší žáky místního klubu.

Ženy odcestovaly na soustředění v počtu 18+3, některé z hráček musely zůstat kvůli covidu nebo zranění doma. Přesto zbylá parta se připravuje v co nejlepších podmínkách ve sporthotelu Tichá Orlice, kde našemu týmu nic nechybí. Dobré jídlo, připravená umělá tráva, posilovna, regenerace a společné aktivity. Místo velmi dobře znají oba naši trenéři ženského týmu. "V Ústí nad Orlicí už jsme byli s juniorkou Dukly před dvěma lety a prostředí známe velice dobře. Zázemí je zde nadstandartní a týmu nic nechybí. Tréninkové jednotky probíhají ve vysokém tempu a kvalitě, pokud je počasí na naší straně. Věřím, že nám toto soustředění pomůže prohloubit herní principy," pověděl trenér Martin Kuchař ml.

Na soustředění odcestovaly:
Brankářky: Dolejšová Lenka, Kubíková Valerie, Pučová Anna
Obránkyně: Lišková Tereza, Dudová Lucie, Potůčková Tereza, Strnadelová Marie, Majerová Eliška, Votrubová Kateřina, Jindráková Rozálie, Machačová Anita
Záložnice: Beránková Michaela, Pakostová Martina, Rybínová Aneta, Rezková Pavlína, Mocová Zuzana
Útočnice: Hrobská Pavlína, Ajazi Anita, Prošková Tereza, Pergnerová Nikola, Slováčková Natálie

Kromě tréninkových jednotek na hřišti a posilovně byl tým i na výšlapu na nedaleký Andrlův chlum, kde společně celý tým vystoupal až na vrchol rozhledny. Jeden z večerů vyměnily hráčky fotbalový míč za bowlingové koule. Kromě sbírání cenných zkušeností na hřišti, přípravě na jarní část tak fotbalistky z Julisky sbírají i zážitky a utužují kolektiv. V neděli celý tým čeká utkání proti starší žákům Jiskry Ústí nad Orlicí, kteří hrají pardubický krajský přebor.