• A-tým

• 04.04.2019

Zápas se Slavií se blíží, přečtěte si organizační informace

Zápas mezi Duklou a Slavií se odehraje v sobotu večer a je to událost, kterou by si žádný fanoušek Dukly neměl nechat ujít. Přinášíme vám informace, které budete potřebovat, pokud se na zápas vydáte.

Stadion Juliska se otevře v 17:30, v 19:00 začne samotný zápas. Na západním vstupu bude otevřeno pět pokladen, u sektoru hostů dvě. Doporučujeme fanouškům, aby vzhledem k očekávané vysoké návštěvě dorazili včas, aby se stihli ještě před výkopem usadit. Vstupenky jsou v prodeji přes SMSticket nebo v dukelském fanshopu, v den zápasu bude od 13:00 probíhat předprodej na jedné z pokladen na západním vchodu na stadion. Děti do 15 let mají vstup zdarma. Upozorňujeme fanoušky, kteří si koupí vstupenky v předprodeji, že je pro ně určen samostatný vstup u černého stanu poblíž zastávky MHD Juliska, nemusí chodit přes pokladny.

Pro dopravu na stadion je nejlepší využít MHD, dojet metrem A na stanici Hradčanská a dále pokračovat autobusem č. 131 na zastávku Juliska. Dukla zařídila posílení autobusové linky 131, v čase od 17:30 do 19:00 bude zkrácen běžný dvanáctiminutový interval na polovinu.

Rozšířené bude i občerstvení, posílíme klasické stánky s pivem a klobásami a opět přivítáme náš oblíbený Street Catering s jejich šťavnatými burgery a únětickým pivem. Pokud vám v posledních zápasech zachutnaly grilované sýry od Syrer Morava, budete si je moct vychutnat i tentokrát.

Žádáme fanoušky hostů, aby přednostně obsazovali místa v sektorech E a F vedle kotle Slavie. Sektor D je určen pro vlajkonoše domácích. Vstupenky do sektoru hostů G, který má kapacitu 873 diváků, byly v prodeji na pokladnách v Edenu a ve fanshopu Dukly. V den zápasu bude spolu s otevřením stadionu probíhat prodej zbylých vstupenek přímo na pokladnách u sektoru hostů. Platba za lístky je možná pouze v hotovosti.