• WU11

• 10.02.2021

Zacvič si jógu s Duklou

Pojďte si společně s námi po dlouhém týdnu, po škole i po práci zacvičit ONLINE jógu a bavit se! S naší trenérkou Kačkou se protáhneme, uvolníme, stejně tak, jako cvičí i naše holky!

Že je doba složitá? To nevadí! Užijme si společně nedělní podvečer s celou rodinou u ONLINE jógy. Cvičení není jen pro holky a kluky, ale i sourozence, rodiče, prarodiče, kamarády, prostě pro všechny z vás 30 minut společného cvičení.

V neděli 7. března 2021 od 18:00 začínáme!

Líbí se Vám naše cvičení? Cvičte s námi pravidelně! Sledujte naše stránky na facebooku a na instagramu.

Zajímají vás další aktivity, které holky na Dukle mají? Koukněte se na tyto odkazy: Hra "Pošli fotbal do Afriky" nebo tréninky v nouzovém stavu.

Líbí se Vám naše hry a aktivity? Přihlaste k nám Vaší dceru, zeptejte se trenérů na cokoliv! Více informací ZDE

Jak se připojím ke cvičení?

Cvičíme na platformě ZOOM.

Klikněte na tento odkaz: https://zoom.us/j/95679451951?pwd=Qk5icWllU1E3cDdOU3kvdUdpU0tDZz09
Heslo: joga2021

Návod na připojení na PC (nemusíte stahovat do PC, běží z prohlížeče):
1) Klikněte na odkaz.
2) Klikněte na Launch meeting

3) Klikněte na Join from Your Browser

4) Zadejte jméno: Franta a zaklikněte nejsem robot + vložte HESLO
5) Vlevo dole vypněte mikrofon, ať slyšíte pouze trenérku

6) Pro zobrazení trenérky na celou obrazovku klikněte vpravo nahoře na VIEW a zaklikněte SPEAKER

7) Příjemné cvičení!

Návod na připojení na mobilu a tabletu (je třeba stáhnout aplikaci ZOOM zdarma):

1) Klikněte na odkaz