• Preview k zápasu

• 20.08.2020

Začínáme! Dukla zahájí sezónu zápasem s Vyšehradem

Sezóna Fortuna národní ligy 2020/21 začne pro pražskou Duklu v sobotu. Od 10:15 se na Stadionu Evžena Rošického utká se Slavojem Vyšehrad. Přijďte nás podpořit!

• 🔛 výkop: 10:15
  • 📺 přímý přenos: ČT sport
  • 🏟 stadion: Stadion Evžena Rošického
  • 🗣 rozhodčí: Cihlář – Kotalík, Pečenka
  • textový přenos

Dukla vstoupí do utkání povzbuzená o výhru proti prvoligové Příbrami, kterou v generálce na ligu porazila na jejím hřišti 3:1. Góly dali Dominik Preisler, Marek Fábry a po parádní akci také Samuel Dancák. Jeho gól jste viděli?

Dejvický klub bude usilovat o návrat zpět do nejvyšší soutěže a v sobotu může udělat první krok. S Vyšehradem mu hraje do karet vzájemná bilance – Dukla ho porazila ve všech vzájemných zápasech. Naposledy v loňské sezoně 3:1 venku a 2:0 na Julisce.

Kapitánem Dukly v letošní sezoně bude obránce Daniel Kozma. „Kapitána volí trenér, pro mě je důležité, co vidím mimo samotnou hru, co který člověk přináší pro mužstvo a vybral jsem ho pro jeho charakterové vlastnosti, i když máme samozřejmě další hráče, kteří by to zvládli,“ uvedl Roman Skuhravý. „Jinak cíl pro letošní sezonu je jasný. Máme mladý, hladový tým, ve kterém všichni vědí, čeho chtějí dosáhnout.“

Loni skončil Vyšehrad v tabulce Fortuna národní ligy na 12. příčce, když posbíral 33 bodů. Za 30 zápasů si připsal 9 výher, 6 remíz a 15 porážek.

Budeme rádi, pokud nás na Stadion Evžena Rošického přijdete podpořit. Fanouškům hostů bude přístupná pouze hlavní tribuna, nikoli sektor pro hosty. Vstupenky lze zakoupit na pokladně stadionu, který otevírá už v 9:00.