• WU19

• 21.07.2021

WU18: Dorostenky zahájily letní přípravu

Dorostenky společně s ženami B zahájily první týden letní přípravy na novou sezónu, který zakončí v neděli utkáním v Pardubicích.

Fotbalistky na tréninku na Julisce přivítal nový realizační tým. Úplně novou tváří v našem klubu je Lukáš Smrčka, který bude od nové sezóny plnit funkci šéftrenéra dívčí mládeže a hlavního trenéra kategorie dorostenek WU18. Dalšími členy realizačního týmu jsou Daniel Dufek, Martina Žilinská a Michael Dufek.

Na tréninku se sešlo celkem 19 hráček. ,,Holky jsou ještě na dovolených nebo se nemohly dostavit kvůli pracovním povinnostem. Postupně nás bude přibývat,“ vysvětlil účast trenér Lukáš Smrčka. I když to byl první trénink po delší době, tak hráčky na hřišti pracovaly s nasazením od první do poslední minuty.

Tréninky budou probíhat pravidelně 4x týdně. O víkendu čeká hráčky utkání s juniorkami v Pardubicích. Na začátku srpna odjíždí na týdenní soustředění do Chotýšan, kde je hned první den čeká další přípravné utkání a to s juniorkami Spartaku Trnava.