• Klub

• 16.07.2021

Vypisujeme výběrové řízení na pozici sportovně-provozního manažera

Fotbalový klub Dukla Praha vypisuje výběrové řízení na pozici sportovně-provozního manažera. Jedná se o práci zahrnující především přípravu smluvní dokumentace a podkladů pro licenční řízení.

Do náplně práce patří i správa klubového mailu, datové schránky a archivu společnosti, příprava rozpočtu a jeho následná aktualizace, tvorba zápisů ze zasedání orgánů společnosti a jiné administrativní a provozní činnosti.

Praxe v oblasti fotbalové administrativy je vítanou výhodou, není však nezbytná. Předpokládáme, že uchazeči budou mít kladný vztah k tomuto sportu. Platové možnosti bychom řešili dohodou při případném osobním pohovoru. Možnost nástupu ihned.

Prosíme, aby zájemci či zájemkyně posílali svá CV spolu s motivačním dopisem na mailovou adresu: fotbal@fkdukla.cz.