• Klub

• 01.02.2021

Vydavatelství Náš region a firma SDKTRI jsou novými partnery Dukly

V Dukle vítáme dva nové partnery – vydavatelství Náš region a firmu SDKTRI, která se specializuje na stavební rekonstrukce.

„Jsme rádi, že se naše sponzorské portfolio rozrůstá. Jak silný mediální partner, tak stavitelský subjekt našemu klubu velmi pomohou,“ uvedl Petr Lupínek, marketingový manažer Dukly.

„Vydavatelství A11 s novinami Náš region se snaží dlouhodobě podporovat český sport a kulturu, proto nás těší, že jsme se stali partnerem Dukly Praha,“ řekla manažerka marketingu vydavatelství Jana Hronová.

K novému partnerství se vyjádřil také Jaroslav Ondráček, zástupce firmy SDKTRI: „Těšíme se na spolupráci s Duklou. Společně máme rozjednaných několik projektů v oblasti stavebních rekonstrukcí.“

Kompletní přehled partnerů Dukly Praha najdete ZDE.