• A-tým

• 30.12.2019

V zimní přípravě se Dukla představí v Tipsport lize

Začátek zimní přípravy je už za dveřmi. Hráči A týmu se k prvnímu tréninku sejdou už 3.1. a první přípravné utkání odehrají v rámci Tipsport ligy 11.1. s Bohemians 1905.

Dukla se zúčastní zimní Tipsport ligy. Ve skupině A se utká se třemi prvoligovými celky – Bohemians Praha 1905, FK Jablonec a 1. FK Příbram. Zápasy se odehrají na hřišti SC Xaverov Horní Počernice.

Po Tipsport lize bude následovat celá řada přátelských utkání. Svěřenci trenéra Skuhravého poměří své síly s Vlašimí, Hradcem Králové, Chrudimí či rakouským týmem SV Ried. Rozpis přípravných utkání naleznete na webu v sekci A tým – zápasy.

Ani soustředění nebude v přípravě dukelského A týmu chybět. Hráči budou mít soustředění v Trutnově od 17. do 22. února. První mistrovské utkání druhé ligy pak Dukla odehraje 7.3. s pražským rivalem Viktorií Žižkov.