• Klub

• 05.02.2021

V úterý by Josef Masopust oslavil 90. narozeniny. Přijďte uctít jeho památku

V úterý 9. února by se legendární fotbalista Dukly Praha Josef Masopust dožil jubilejních 90. narozenin. K této příležitosti vznikne u jeho sochy před stadionem na Julisce pietní místo, kam budete moci pokládat květiny a psát vzkazy.

K pietnímu místu můžete v úterý přijít mezi 10 a 15 hodinou. Na zajištění piety se podílí i městská část Prahy 6.

Prosíme všechny příchozí, aby se na místě neshlukovali, měli nasazené roušky a dodržovali předepsané dvoumetrové rozestupy. K dispozici bude také dezinfekce.

Dukla si bude legendárního fotbalistu, držitele Zlatého míče a jednoho z nejlepších hráčů české a československé historie připomínat celý týden. V našem fanshopu můžete se slevou zakoupit produkty s Josefem Masopustem včetně dobových retrodresů.

Česká pošta zároveň vydává speciální poštovní známky, které budou v oběhu od 9. února. Dukla bude tyto známky používat celý měsíc na oficiální klubové korespondenci.

Nezapomeňte sledovat naše sociální sítě, kde se budeme Josefu Masopustovi v našich příspěvcích věnovat.

Po skončení piety u stadionu na Julisce byly květinové dary od Dukly Praha, městské části Prahy 6 a Fotbalové asociace ČR převezeny od sochy Josefa Masopusta na jeho hrob na Vyšehradě.