PORTRÉTY Z JULISKYJan Holenda

V pátek přivítáme novou sezonu

19. 7. 2018 | Redakce

V pátek přivítáme novou sezonuKonec týdne se blíží, a jak lépe oslavit přicházející víkend, než pátečním fotbalem? Na Dukle budeme zahajovat sezonu 2018/19 rovnou proti posledními mistrovi ligy. Přijď si užít večer na Julisku!

Zápas s Plzní začne v 18.30, v 17.00 se otevřou brány stadionu, do té doby také bude možné pořídit vstupenky za zvýhodněnou cenu v předprodeji online a v Dukla klubu. V 15.00 také zahájíme předprodej přímo na jedné z pokladen stadionu. Upozorňujeme, že pro fanoušky, kteří si pořídí vstupenku v předprodeji, jsou určeny vstupy pro VIP a permanentkáře poblíž zastávky MHD Juliska (viz plánek stadionu).

Můžete se těšit na roznos piva a klobás na tribunu a také na vynikající burgery z trhaného vepřového z food trucku Salt´n´Pepa. Jsme moc rádi, že budeme mít pro návštěvníky zápasu na stadionu k dispozici zábavnou fanzónu od AAA auto. Někteří fanoušci si také odnesou dárek od titulárního partnera ligy, společnosti Fortuna.

Během pátečního večera očekáváme letní počasí, jasnou oblohu a teploty kolem 27 stupňů Celsia. Užijte si s námi večer pod širým nebem a přijďte fandit Dukle!