• U19

• 29.01.2023

U19: Proti Viktorii Žižkov B jsme o našem vítězství rozhodli ve druhém poločase

Viktorka Žižkov, vedená rekordmanem v počtu ligových titulů a také bývalým hráčem Dukly, Jiřím Novotným proti nám nastoupila s mladým týmem s převahou hráčů do 22 let. Na umělé trávě v Satalicích se hrál bojovný zápas, který jsme díky produktivitě ve druhém poločasu dokázali zvládnout vítězně.

FK DUKLA Praha U19 - FK Viktoria Žižkov B   3 : 1 (1 : 1)

Branky DUKLY: 57. Magdi (Bohatý), 78. Jelínek (Grunnet-Jensen), 84. Grunnet-Jensen (Magdi) – 72. 1:1

Sestava DUKLY:  Váňa – Škoch, Kocman (70. Ungerman), Ungerman (46. Čížek), Valentík – Bačinský (46. Šelicha), Břeh (70. Bačinský), Shoya (70. Jelínek) – Mikeš (70. Magdi), Jelínek (46. Bohatý), Magdi (64. Grunnet-Jensen)

Hodnocení trenéra Tomáše Kulvajta: První poločas byl z obou stran spíše bojovný a na obou stranách chyběly vážnější šance. Světlou výjimkou byl faul na Jelínka v pokutovém území, po kterém bohužel Alex Magdi neproměnil penaltu. Přesto to byl právě on, kdo otevřel v 57. minutě skóre. Brance předcházely dvě velké šance, které jsme bohužel nevyužili. Hosté dokázali na vývoj reagovat a po pěkné akci vyrovnali, což nás spíše motivovalo do dalšího průběhu utkání, který jsme ovládli. Z množství šancí jsme dokázali Jelínkem a Grunnetem-Jensenem dvě proměnit a zaslouženě zvítězili.