• U19

• 18.07.2019

U19: Naše devatenáctka na úvod přípravy zdolala Sněžku

Příprava před novou sezónou postupně začíná už i mládežnickým týmům. Trenéři dukleské U19 se rozhodli podpořit týmového ducha a se svými svěřenci zdolali nejvyšší horu České republiky - Sněžku.

Trenér U19 Tomáš Kulvajt k celé akci řekl: "Na úvod přípravy jsme se rozhodli uspořádat jednodenní teambuildingovou akci - "Cestu na vrchol". Našim cílem bylo spojit dva ročníky (2001 a 2002), které budou tvořit kostru nejstaršího dorostu tak, aby se lépe poznali a abychom zároveň my trenéři viděli kluky v situacích ne zrovna komfortních. Ty často odkryjí charakter lépe, než dennodenní spolupráce na hřišti při tréninku. Cestou na vrchol byl pro nás výstup na nejvyšší horu České republiky - Sněžku. Zároveň to ale může být začátek cesty na vrchol každého hráče v jeho cestě životní nebo sportovní, kterou budou jistě lemovat nejrůznější nástrahy, překážky či rozhodnutí, stejně jako tomu bylo při našem společném putování. Našim společným cílem bude návrat do celostátní dorostenecké ligy a kluci si vyzkoušeli, že pokud má být Cesta na vrchol úspěšná, nikdo ji nezvládne sám!"