• A-tým

• 04.11.2019

Třetí brunch s Duklou se nesl v přátelském duchu

V neděli 3. listopadu proběhl v již tradiční brunch s Duklou. V dopoledních hodinách se v krásném prostředí v podniku Café Záhorský setkali příznivci klubu s hráči i vedením.

Za vynikajícího jídla a pití se fanoušci Dukly setkali s hráči A týmu Lukášem Holíkem, Štěpánem Krunertem, Vojtěchem Hadaščokem a Dominikem Preislerem. Setkání se zúčastnili také asistent trenéra Richard Polák, předseda představenstva Ing. Bohumil Paukner a výkonný a sportovní ředitel v jedné osobě, Pavel Vandas. Někteří příznivci klubu přivedli i své ratolesti, které měly ze setkání s hráči velikou radost. Nejen děti si odnesly podepsané kartičky hráčů či týmové fotografie. Ti nejmenší dostali balónek a náramek s logem Dukly.

Celá akce se nesla ve velice přátelském duchu. Atmosféru setkání příznivě ovlivnila také sobotní domácí výhra nad SK Líšeň.

Děkujeme všem fanouškům a hráčům za účast a zvláštní dík patří Matějovi Záhorskému a podniku Café Záhorský, který pro nás brunch připravil.

Prohlédněte si video ze setkání a znovu nasajte atmosféru nedělního dopoledne!