• Stará garda

• 08.12.2022

Setkání bývalých aktivních sportovců, trenérů a funkcionářů

V úterý dne 6. prosince 2022 uspořádalo Armádní sportovní centrum Dukla v součinnosti s Ministerstvem obrany ČR setkání bývalých sportovců, trenérů a funkcionářů, kteří v letošním roce dosáhli životního jubilea. Tato společenská akce se uskutečnila v Domě Armády Praha. Bývalé sportovce – reprezentanty pozdravil a popřál všeho nejlepšího ředitel ASC Dukla plk. Mgr. Pavel Benc. Tohoto setkání se zúčastnili sportovci, trenéři a funkcionáři z různých sportovních odvětví, kteří reprezentovali armádní sport a naše státní barvy.

Z fotbalového klubu FK Dukla Praha se této společenské akce zúčastnili jubilanti: Jan Brumovský (85 let), Miloslav Jícha (85 let), PaedDr. Ivo Viktor (80 let) a dr. Ivan Voborník (75 let). Tohoto setkání se nezúčastnili bývalí hráči našeho A-mužstva, kteří byli z této akce omluveni: Jaroslav Bendl (75 let), Ivan Novák (80 let), JUDr. Zdeněk Nehoda (70 let), JUDr. Václav Samek (75 let) a Josef Vacenovský (85 let).

Celé vydařené společenské odpoledne moderoval bývalý sportovec – atlet a novinář dr. Štěpán Škorpil.

Blahopřejeme!