• Klub

• 27.09.2017

Rozhlasová neděle s Duklou

Tato neděle bude na vlnách Českého rozhlasu opět patřit i Dukle. Zuzana Maléřová bude tentokrát mimo jiné hovořit o Róbertu Kovaľovi.

V neděli 1.října zve Zuzana Maléřová k poslechu Dobrého rána s Dvojkou, ve kterém mimo jiné pozve posluchače na tribunu Julisky, bude vyprávět o nevšedních akcích, které se skryty zrakům diváků ve spolupráci s předními umělci a sportovci a především malými i velkými hráči Dukly zde odehrávají, pozve na zápas se Slováckem a bude vyprávět životní příběh našeho záložníka Róberta Kovaľa.

Nedělní rána patří léta k nejposlouchanějším a nejúspěšnějším pořadům rozhlasu a Zuzana Maléřová na jejich základě právě vydává knihu O květině, ve které se v několika kapitolách vrací i ke spolupráci s naším klubem.

Dobré ráno s Dvojkou, Český rozhlas 2, od 5 h do 8 h, témata věnovaná Dukle zazní ve druhé hodině vysílání, tj.mezi 6 h a7 h. Hezký poslech!