• A-tým

• 24.09.2020

Proti ligovému mistrovi! Dukla si ve třetím kole poháru zahraje se Slavií

Fotbalisté Dukly vyzvou ve 3. kole MOL Cupu jednoho z nejtěžších možných soupeřů. Čtvrteční los jim přiřadil pražskou Slavii, loňského ligového šampiona. Hrát se bude na hřišti soupeře, termín zápasu bude ještě upřesněn.

„Štve mě, že jsem nevyhrál sázku. Slavii tipnul náš kondičák Michal Dragijský,“ smál se Roman Skuhravý, trenér A-mužstva. „Je to jeden z nejprestižnějších a fotbalově nejkvalitnějších soupeřů, kterého jsme mohli dostat. Mít možnost zahrát si proti Slavii pro nás bude velkým zážitkem.“

„Škoda, že hrajeme venku. Této šance si ale i tak velice vážíme a na zápas se všichni těšíme,“ dodal.

Dukla si se Slavií zahrála naposledy v sezoně 2018/2019, soupeř tehdy vyhrál oba dva vzájemné ligové duely. V aktuálním ročníku ještě slávisté neprohráli, v lize jsou druzí dva body od vedoucí Sparty.

Termín utkání bude ještě upřesněn, s jistotou se ale nebude hrát příští středu 30. září, neboť Slavii čeká odvetný zápas kvalifikace Ligy mistrů v Dánsku.