• Články mládež

• 09.09.2021

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 11.-12.9.2021

Minulý víkend se naším mládežnickým celkům až příliš nepovedl. Čekali jsme více hlavně od prvního dorostu a starších žáků kategorie U 15, obě tyto kategorie svá utkání prohrály. Soutěž je však na samém začátku a věříme, že do konce soutěže vše napraví. První příležitost k tomu mají již o tomto víkendu. Na snímku družstvo mladšího dorostu U 17 po vítězném utkání v Jablonci

Sobota 11. září 2021

Česká divize dorostu

13:30 h   FC Háje JM - FK DUKLA Praha U 18

15:45 h   FC Háje JM - FK DUKLA Praha U 16

(obě utkání se hrají na hř. Nad Přehradou)

Česká divize žáků

10:00 h   FK Viktoria Žižkov - FK DUKLA Praha U 15

12:00 h   FK Viktoria Žižkov - FK DUKLA Praha U 14

(obě utkání se hrají na hř. v Kolodějích)

Česká liga žáků

10:15 h   FK DUKLA Praha U 13 - FC Slovan Liberec

10:15 h   FK DUKLA Praha U 14 - FC Slovan Liberec

(obě utkání se hrají na hř. Ruzyně)

Soutěže PFS

13:45 h   FK DUKLA Praha MŽ "C" - Bohemians Praha 1905 "C" (hř. Ruzyně)

Neděle 12. září 2021

Česká liga dorostu

10:15 h   FK DUKLA Praha U 19 - FC Slovan Liberec

12:30 h   FK DUKLA Praha U 17 - FC Slovan Liberec

(obě utkání se hrají na hř. TJ Slavoje Suchdol)

K těmto dvěma utkáním připravila FK DUKLA Praha ve spolupráci s DUKLA klubem z.s. bohatý doprovodný program.

Od 09:45 h do začátku prvního utkání proběhne autogramiáda za účasti bývalého hráče DUKLY, trenéra, sportovního ředitele a nyní předsedy FK DUKLA Praha, spolek a manažera mládeže Güntera "Bízy" BITTENGELA. Kartičku s jeho vlastnoručním podpisem můžete získat za pouhých 10,- Kč. Vaše vlastní upomínkové předměty vám tato naše klubová legenda podepíše s úctou a radostí.

Před jednotlivými zápasy budou pro zájemce v prodeji lístky do tomboly, která bude vylosována vždy v poločase zápasů. Ze zakoupených lístků budou vylosováni vždy 3 výherci, cenami budou suvenýry FK DUKLA Praha. Cena 1 lístku do tomboly je 10,- Kč.

1. cena - kniha "DUKLA do toho"

2. cena - DVD "Hrdý na svůj klub"

3. cena - klíčenka na krk

Výtěžek z prodeje podepsaných kartiček a tomboly bude věnován na sociální program mládeže, rozvoj mládežnického fotbalu DUKLY a jeho propagaci. Tento program zaštiťuje DUKLA club z.s. svým projektem "Dukláci DUKLE, Dukláky duklákům" tzv. 4 D (více o tomto programu na www.duklaky.estranky.cz), který má návaznost na spolek Rodina DUKLA živ (je) (více na www.fkdukla.cz v sekci Mládež). Do tohoto programu můžete navíc přispět dobrovolnou částkou během celých dvou zápasů. Umístění pokladničky vám sdělíme před zahájením utkání. Do tohoto programu přispívají pravidelně měsíčně trenéři mládeže a funkcionáři FK DUKLA Praha, spolek a trenéři FK DUKLA Praha - ženy částkou 100,- Kč již po dobu více než tří let. Program podporuje i Fanshop DUKLY, který poskytl ceny do nedělní tomboly za 70 % obvyklé prodejní ceny a hodlá nadále stejnou měrou doprovodný program mládežnických zápasů a utkání našeho B-mužstva podporovat.

Soutěže PFS

09:00 h   SC XAVEROV H. Počernice - FK DUKLA Praha U 8 (hř. UMT H. Počernice)

11:00 h   SC XAVEROV H. Počernice - FK DUKLA Praha U 9 (hř. UMT H. Počernice)

12:30 h   FK DUKLA Praha U 11 - FK Viktoria Žižkov (hř. UMT Juliska)

12:30 h   FK DUKLA Praha U 10 - FK Viktoria Žižkov (hř. UMT Juliska)

14:00 h   FK Motorlet Praha "C" - FK DUKLA Praha SŽ "C" (hř. Lochkov)

Pokud chcete přijít naše družstva povzbudit, přečtěte si pozorně podmínky pro účast diváků na utkání. Při vstupu na stadion budete kontrolováni pořadatelskou službou.

Podmínky pro účast diváků na utkání:

 osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo

 osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo

 osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží jej národním certifikátem o provedeném očkování, nebo

 osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní, nebo

 osoba absolvovala v rámci povinného testování zaměstnanců stanoveného jiným mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví nejdéle před 72 hodinami test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou a byl osobě poskytnut jejím zaměstnavatelem, s negativním výsledkem; tato skutečnost se dokládá potvrzením od zaměstnavatele nebo čestným prohlášením