• Články mládež

• 07.10.2021

Program mistrovských utkání FK DUKLA Praha, spolek - 8.-10.10.2021

Mistrovská sezona našich mládežnických celků pokračuje o víkendu dalšími zápasy, už v pátek bude o udržení prvního místa v tabulce bojovat také náš C-tým mužů.

Pátek 8. října 2021

Soutěže PFS

20:15 h   FK DUKLA Praha "C" - Sokol Stodůlky "B" (UMT Juliska)

Sobota 9. října 2021

Česká divize dorostu

10:00 h   FC Slovan Liberec B - FK DUKLA Praha U18

12:15 h   FC Slovan Liberec B - FK DUKLA Praha U16

Obě ukání se hrají na Městském stadionu

Česká divize žáků

10:00 h   FC Slavia Karlovy Vary - FK DUKLA Praha U15

12:15 h   FC Slavia Karlovy Vary - FK DUKLA Praha U14

Obě utkání se hrají na UMT Drahovice

Česká liga žáků

10:15 h   FK DUKLA Praha U13 - FK Admira Praha

10:15 h   FK DUKLA Praha U12 - FK Admira Praha

Obě utkání se hrají ve SA TJ Ruzyně

Neděle 10. října 2021

Česká liga dorostu

10:15 h   FK DUKLA Praha U19 - FC Hradec Králové B

12:30 h   FK DUKLA Praha U17 - FC Hradec Králové B

Obě utkání se hrají ve SA TJ Slavoje Suchdol

Soutěže PFS

08:30 h   FK DUKLA Praha U9 - FK Meteor Praha VIII

08:30 h   FK DUKLA Praha U8 - FK Meteor Praha VIII

Obě utkání se hrají na UMT Juliska

10:00 h   SK Ďáblice - FK DUKLA Praha SŽ "C"

15:00 h   FC Tempo Praha - FK DUKLA Praha U10 (UMT)

16:30 h   FC Tempo Praha - FK DUKLA Praha U11 (UMT)

Pokud chcete přijít naše družstva povzbudit, přečtěte si pozorně podmínky pro účast diváků na utkání. Při vstupu na stadion budete kontrolováni pořadatelskou službou.

Podmínky pro účast diváků na utkání:

 osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo

 osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo

 osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží jej národním certifikátem o provedeném očkování, nebo

 osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní, nebo

 osoba absolvovala v rámci povinného testování zaměstnanců stanoveného jiným mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví nejdéle před 72 hodinami test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou a byl osobě poskytnut jejím zaměstnavatelem, s negativním výsledkem; tato skutečnost se dokládá potvrzením od zaměstnavatele nebo čestným prohlášením.