• Fanoušci

• 23.09.2016

Pojeďte s námi do Boleslavi

Po dvou domácích utkáních pod vedením nového trenéra odjíždí náš A-tým na hřiště nedaleké Mladé Boleslavi. Nejde o našeho úplně nejoblíbenějšího soupeře, z poslední doby je však bilance spíše slušná.

Předloni jsme zde vyhráli gólem JDB po kiksu domácího gólmana Hrušky, v loňské sezóně jsme zde brali alespoň bod poté, co jsme neudrželi vedení 0:2 a v závěru, jak loni bývalo naší pitomou tradicí, dvakrát v rychlém sledu inkasovali. I Boleslav, podobně jako Dukla, přišla během sezóny o trenéra, a i její nový kouč Kalvoda si vede dost úspěšně – pomineme-li domácí prohru s Karvinou. Přesto: jak na jejich hřišti bodovat a vítězit, to už víme, tak pojďme s Dukla Klubem klukům pomoci umlčet tamní náročné publikum!

Výkop zápasu je v sobotu 1. října v 15.30, odjezd z Prahy je ve 14.15. od metra Černý Most – autobus zastaví přímo na výpadovce z Prahy u budovy stanice metra, kousek za zastávkou autobusů PID. Cena dopravy je 100 Kč pro člena a 150 Kč pro nečlena Dukla Klubu. Hlaste se všemi standardními cestami – prostřednictvím formuláře, přes fanklubový mail fanklub@fkdukla.cz, nebo na telefonu 775 491 191.