• A-tým

• 31.05.2018

Plán letní přípravy

Dukla Praha má po sezoně, příprava na tu novou začne už za pár týdnů. Už tradičně je v plánu zahraniční soustředění a také několik přátelských zápasů, které ještě před startem nového ligového ročníku náš A tým odehraje.

První zápas přípravy odehrají naši fotbalisté 27. června od 17.00 proti druholigovému celku FC Sellier & Bellot Vlašim, který je naším tradičním soupeřem z letních i zimních příprav. Hrát se bude na hlavním stadionu v Kollárově ulici, kde Vlašim hostí své domácí ligové zápasy.

O tři dny později, 30. června, se bude Dukla účastnit mezinárodního turnaje o Perleťový pohár. V něm se utká s reprezentačním mužstvem Bahrajnu, které vede český trenér Miroslav Soukup, a se sestupujícím celkem právě skončené sezony Vysočinou Jihlava.

3. července nastoupíme proti druholigovým Pardubicím. Zápas začne v 16.30, hrát se bude na stadionu v Lázních Bohdaneč.

Od 6. do 13. července absolvuje tým zahraniční soustředění v Německu, přesné místo ještě bude upřesněno.

Datum Čas Místo
27. 6.  17.00 PU - FC Sellier & Bellot Vlašim Hlavní stadion Vlašim, Kollárova ulice
30. 6.  15.00 Perleťový pohár - reprezentační tým Bahrainu Žirovnice
30. 6.  17.00 Perleťový pohár - FC Vysočina Jihlava Žirovnice