• esport

• 27.04.2022

Otevíráme gaming zónu na Julisce! Už v sobotu na utkání se Spartou „B“

O důvod více dorazit v sobotu na Julisku na fotbal! Je to už více než dva roky, co Dukla jako první klub ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE vstoupila na pole esportu. Nyní jsme se rozhodli posunout esport a gaming zase o kousek dál. Na sobotní utkání se Spartou Praha "B" (výkop v 10:15) otevřeme přímo na stadionu pro všechny fanoušky volně přístupnou gaming zónu.

V této zóně se můžete těšit na konzole Playstation a obrovské 55” herní monitory Philips Momentum s 144hz obnovovací frekvencí! O herní zážitek tedy bude postaráno. Samozřejmě kromě možnosti si zahrát oblíbenou FIFU, se také můžete potkat s naším FIFA hráčem Balumi10. Toho můžete vyzvat na challenge a získat tak zajímavý merch našeho klubu.

Do gaming zóny dorazí i esportoví hráči Sparty Caster a TheJohny. V plánu je také přátelské utkání Balumiho proti Casterovi, které bude jakousi předehrou fotbalového utkání na trávníku.

Gaming zónu otevřeme vpravo dole pod hlavní tribunou, k lepší orientaci vám mohou ukazatele na stadionu. Zónu zpřístupníme již v 9:15, otevřena bude do začátku utkání a pak také o poločasové přestávce. Tak doražte včas!