• A-tým

• 29.07.2020

Muži zahájili přípravu na další sezonu

Krátká pauza a rychlý návrat zpátky na zelené trávníky. Po administrativním ukončení sezony druholigová Dukla zahájila přípravu na další ročník.

Přípravu na novou sezonu 2020/2021, která by měla začít už v polovině srpna, zahájili hráči tradičními a neoblíbenými fyzickými testy na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. V úterý se tým vrátil po nepříliš dlouhé pauze do tréninkového centra v Satalicích.

Od soboty pak budou svěřenci Romana Skuhravého polykat tréninkové dávky na společném soustředění v Modré u Děčína. V areálu v blízkosti Českosaského Švýcarska sehrají i dva přátelské zápasy. A to v sobotu 8. srpna s prvoligovými Teplicemi a Ústím nad Labem.

👇 Plány na první srpnový týden

🎬 1. srpna 🏁 8. srpna 📍 Modrá u Děčína ⚽ 8. srpna v 10:30 🆚 FK Teplice ⚽ 8. srpna ve 13:00 🆚 FK Ústí nad Labem

Posted by FK Dukla Praha on Monday, August 3, 2020