• Dětský domov Dolní Počernice

• 05.12.2016

Mladší dorostenci podporují Dětský domov v Dolních Počernicích

Stejně jako minulý rok, se i letos rozhodla kategorie mladšího dorostu U17 podpořit Dětský domov v Dolních Počernicích. Hráči i trenéři se sešli s dětmi a jejich „tetami“ a vyráběli vánoční předměty pro vánoční trhy, které proběhnou o následujícím víkendu.

Během jednoho podvečera vznikly z rukou dětí a hráčů Dukly andělíčci, Mikulášové a další předměty s vánoční tématikou.

Stejně tak vznikl i obrázek kapra a vánočních přání dětí, z kterých klub nechá vyrobit ve své partnerské tiskárně Koh-i-noor vánoční jmenovky.

Vybraná částka z jejich prodeje bude celá věnována Dětskému domovu v Dolních Počernicích.

Kdo z vás by si chtěl jmenovky zakoupit a přispět, může navštívit vánoční trhy v obchodním centru Chodov u hypermarketu Albert, které proběhnou v pátek 9. a v sobotu 10. prosince. Jmenovky budou k dostání i v Dukla klubu od pátku 9. prosince.