• A-tým

• 17.01.2020

Marek Fábry je první zimní posilou Dukly Praha

Jednadvacetiletý útočník slovenského reprezentačního týmu U21 Marek Fábry je první novou tváří, která se po zimní pauze objevila na Julisce. Markovi v prosinci skončila profesionální smlouva s Nitrou a nyní posílí Duklu Praha.

Marek je členem kádru reprezentační U21. V mládežnických reprezentačních výběrech Slovenské republiky se objevuje od roku 2018. Dukla věří, že v mladém reprezentantovi získá posilu k doplnění útočných řad. Hráč podepsal s klubem dlouhodobou smlouvu.

„Jsem velmi rád, že jsem mohl podepsat dlouhodobou smlouvu s tradičním klubem, kterým FK Dukla Praha je. Doufám, že se co nejdříve aklimatizuji a pomůžu mužstvu k postupu do první ligy,“ řekl po podpisu smlouvy Marek Fábry.

„Těší mě, že se Marek společně se svým agentem rozhodl pro náš klub, určitě bude výraznou posilou do ofenzivy a věříme, že nám pomůže k postupu do první ligy,“ dodal sportovní a výkonný ředitel Dukly Pavel Vandas.

Ať se ti u nás daří, Marku!